J1 League - Japonsko

středa, 06.05.2026
05:00
Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

Cerezo Osaka

Cerezo Osaka

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0,  5 - 3)
Výherce Shimizu S-Pulse
výsledek 5 - 3 po prodloužení
Informace
Město
Domácí: Shizuoka
Hosté: Osaka
Vzdálenost: 264.9 km
Stadion
Stadion: Nihondaira
Kapacita: 20 339
Rozměry: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 05:00 (13:00 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.45 3.30 2.65 12 1.44 1.50
35% 31% 34% 1.33 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.85 1.95 3.00 1.36
74% 26% 41% 59% 15% 85%

Poslední 12 přímé zápasy

2026-03-07 Cerezo Osaka 0 - 0 Shimizu S-Pulse
2025-11-09 Shimizu S-Pulse 1 - 4 Cerezo Osaka
2025-06-01 Cerezo Osaka 4 - 2 Shimizu S-Pulse
2022-06-26 Cerezo Osaka 1 - 1 Shimizu S-Pulse
2022-03-12 Shimizu S-Pulse 1 - 3 Cerezo Osaka
2021-12-04 Shimizu S-Pulse 2 - 1 Cerezo Osaka
2021-03-10 Cerezo Osaka 2 - 1 Shimizu S-Pulse
2020-11-14 Shimizu S-Pulse 3 - 1 Cerezo Osaka
2020-07-08 Cerezo Osaka 2 - 0 Shimizu S-Pulse
2019-11-30 Cerezo Osaka 2 - 1 Shimizu S-Pulse
2019-04-20 Shimizu S-Pulse 1 - 0 Cerezo Osaka
2018-08-15 Cerezo Osaka 3 - 1 Shimizu S-Pulse
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 8 5
25% 17% 58% 83% 67% 42%

Shimizu S-Pulse poslední 12 zápasy

2026-05-02 Kyoto Sanga 1 - 2 Shimizu S-Pulse
2026-04-29 Shimizu S-Pulse 1 - 2 V-Varen Nagasaki
2026-04-25 Shimizu S-Pulse 0 - 2 Nagoya Grampus
2026-04-11 S. Hiroshima 1 - 1 Shimizu S-Pulse
2026-04-05 V-Varen Nagasaki 0 - 3 Shimizu S-Pulse
2026-04-01 Vissel Kobe 2 - 0 Shimizu S-Pulse
2026-03-22 Shimizu S-Pulse 3 - 1 S. Hiroshima
2026-03-18 Avispa Fukuoka 1 - 1 Shimizu S-Pulse
2026-03-14 Shimizu S-Pulse 1 - 1 Fagiano Okayama
2026-03-07 Cerezo Osaka 0 - 0 Shimizu S-Pulse
2026-02-28 Gamba Osaka 2 - 2 Shimizu S-Pulse
2026-02-21 Shimizu S-Pulse 1 - 0 Vissel Kobe
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 5 2
33% 42% 25% 83% 42% 17%

Cerezo Osaka poslední 12 zápasy

2026-05-03 Cerezo Osaka 1 - 1 Avispa Fukuoka
2026-04-29 Vissel Kobe 0 - 0 Cerezo Osaka
2026-04-25 S. Hiroshima 2 - 1 Cerezo Osaka
2026-04-18 Cerezo Osaka 3 - 0 Kyoto Sanga
2026-04-11 Gamba Osaka 0 - 1 Cerezo Osaka
2026-04-04 Nagoya Grampus 3 - 0 Cerezo Osaka
2026-03-22 Cerezo Osaka 1 - 1 Vissel Kobe
2026-03-18 Cerezo Osaka 1 - 2 Fagiano Okayama
2026-03-14 Kyoto Sanga 1 - 2 Cerezo Osaka
2026-03-07 Cerezo Osaka 0 - 0 Shimizu S-Pulse
2026-02-28 V-Varen Nagasaki 1 - 0 Cerezo Osaka
2026-02-22 Cerezo Osaka 1 - 2 S. Hiroshima
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 6 0
25% 33% 42% 67% 50% 0%

Tabulka J1 League

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Kashima Antlers 14 10 3 1 22 8 +14 35
2 Tokyo 14 8 5 1 26 11 +15 33
3 Machida Zelvia 13 5 6 2 17 18 -1 26
4 Tokyo Verdy 13 6 3 4 17 16 +1 24
5 Kawasaki Front. 14 5 3 6 18 24 -6 20
6 Urawa Red Diam. 14 5 3 6 20 16 +4 18
7 Mito HollyHock 14 2 8 4 17 24 -7 18
8 Yokohama F M. 14 5 1 8 21 25 -4 16
9 Kashiwa Reysol 14 3 1 10 15 21 -6 11
10 JEF Utd Chiba 14 2 3 9 13 23 -10 9
1 Vissel Kobe 13 7 4 2 22 15 +7 27
2 Nagoya Grampus 14 6 5 3 23 17 +6 25
3 Gamba Osaka 15 4 8 3 23 18 +5 25
4 Shimizu S-Pulse 14 4 6 4 16 15 +1 22
5 Cerezo Osaka 14 4 5 5 13 13 0 21
6 S. Hiroshima 14 5 3 6 19 18 +1 20
7 Fagiano Okayama 14 4 6 4 16 20 -4 20
8 Kyoto Sanga 13 4 4 5 17 17 0 19
9 Avispa Fukuoka 15 3 6 6 15 24 -9 19
10 V-Varen Nagasaki 14 5 1 8 14 21 -7 16

Chronologie zápasů v lize

Shimizu S-Pulse               
Cerezo Osaka               
Domácí               
Hosté               

Zápasy domácí/hosté

P Klub Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka
1 Kashima Antlers    
2 Tokyo    
3 Machida Zelvia    
4 Tokyo Verdy    
5 Kawasaki Front.    
6 Urawa Red Diam.    
7 Mito HollyHock    
8 Yokohama F M.    
9 Kashiwa Reysol    
10 JEF Utd Chiba    
1 Vissel Kobe 1 - 0 0 - 0
2 Nagoya Grampus 0 - 2 3 - 0
3 Gamba Osaka   0 - 1
4 Shimizu S-Pulse -  
5 Cerezo Osaka   -
6 S. Hiroshima 3 - 1 2 - 1
7 Fagiano Okayama 1 - 1  
8 Kyoto Sanga 1 - 1 1 - 2
9 Avispa Fukuoka   0 - 2
10 V-Varen Nagasaki 1 - 2 1 - 0

Statistiky týmu

  Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka
Vítězství 4 4
Remízy 6 5
Prohry 4 5
Vstřelené góly 16 13
Obdržené góly 15 13
Průměr vstřelené góly 1.14 0.93
Průměr obdržené góly 1.07 0.93
Zápasy vstřelené góly 71% 64%
Zápasy obdržené góly 79% 57%
Skórují Oba Týmy 57% 43%
Nad 1.5 79% 64%
Nad 2.5 36% 43%
Nad 3.5 14% 0%
  Domácí Hosté
Vítězství 2 3
Remízy 2 1
Prohry 2 3
Vstřelené góly 7 6
Obdržené góly 7 7
Průměr vstřelené góly 1.17 0.86
Průměr obdržené góly 1.17 1.00
Zápasy vstřelené góly 83% 57%
Zápasy obdržené góly 83% 57%
Skórují Oba Týmy 67% 29%
Nad 1.5 83% 57%
Nad 2.5 33% 43%
Nad 3.5 17% 0%

Celková statistika pro J1 League

Zápasy   (139)
Domácí vítězství 40%
Remízy 30%
Vítězství pro hosta 30%
Odehrané zápasy 37%
Góly   (364)
Góly na zápas 2.62
Góly doma na zápas 1.39
Góly hosta na zápas 1.23
Domácí tým skóroval v 83%
Hostující tým skóroval v 69%
Skórují Oba Týmy 57%
Nad 1.5 81%
Nad 2.5 47%
Nad 3.5 23%

Shimizu S-Pulse další 3 zápasy

2026-05-10 Shimizu S-Pulse - Avispa Fukuoka
2026-05-17 Fagiano Okayama - Shimizu S-Pulse
2026-05-24 Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka

Cerezo Osaka další 3 zápasy

2026-05-09 Cerezo Osaka - V-Varen Nagasaki
2026-05-17 Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
2026-05-24 Fagiano Okayama - Cerezo Osaka

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 2.45 3.30 2.65
Pravděpodobnost 35% 31% 34%
12 @ 1.33
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.44 1.50
Pravděpodobnost 51% 49%
1X @ 1.44
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.25 3.75
Pravděpodobnost   74% 26%
Nad 1.5 @ 1.25
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.85 1.95
Pravděpodobnost   41% 59%
Pod 2.5 @ 1.95
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.00 1.36
Pravděpodobnost   15% 85%
Pod 3.5 @ 1.36
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.62 2.20
Pravděpodobnost   52% 48%
Ano @ 1.62

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-06 04:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!