J1 League - Japonsko

sobota, 22.08.2020
10:00
Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

Yokohama FC

Yokohama FC

2 - 3
(1 - 2,  1 - 1)
Informace
Město
Domácí: Shizuoka
Hosté: Yokohama
Vzdálenost: 125.0 km
Stadion
Stadion: Nihondaira
Kapacita: 20 339
Rozměry: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 10:00 (18:00 místní čas)
Reklama

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.85 3.60 4.00 1 1.22 1.83
50% 17% 33% 1.85 59% 41%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.50 1.60 2.30 2.50 1.50
85% 15% 57% 43% 39% 61%

Poslední 4 přímé zápasy

2016-08-21 Yokohama FC 0 - 2 Shimizu S-Pulse
2016-06-12 Shimizu S-Pulse 3 - 0 Yokohama FC
2007-08-29 Shimizu S-Pulse 1 - 0 Yokohama FC
2007-04-27 Yokohama FC 1 - 1 Shimizu S-Pulse
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 1 0 3 1 0
75% 25% 0% 75% 25% 0%

Shimizu S-Pulse poslední 12 zápasy

2020-08-19 Shimizu S-Pulse 3 - 4 Yokohama F M.
2020-08-15 Vegalta Sendai 0 - 0 Shimizu S-Pulse
2020-08-12 Shimizu S-Pulse 2 - 3 Kashima Antlers
2020-08-08 Shimizu S-Pulse 3 - 1 Consadole Sap.
2020-08-05 Shimizu S-Pulse 0 - 3 Nagoya Grampus
2020-08-01 Urawa Red Diam. 1 - 1 Shimizu S-Pulse
2020-07-26 Shimizu S-Pulse 4 - 2 Oita Trinita
2020-07-22 Sagan Tosu 1 - 1 Shimizu S-Pulse
2020-07-18 Vissel Kobe 3 - 1 Shimizu S-Pulse
2020-07-12 Shimizu S-Pulse 1 - 2 Gamba Osaka
2020-07-08 Cerezo Osaka 2 - 0 Shimizu S-Pulse
2020-07-04 Shimizu S-Pulse 1 - 2 Nagoya Grampus
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 11 8 5
17% 25% 58% 92% 67% 42%

Yokohama FC poslední 12 zápasy

2020-08-19 Yokohama FC 1 - 0 Kashima Antlers
2020-08-15 Yokohama FC 4 - 2 Shonan Bellmare
2020-08-12 Consadole Sap. 1 - 1 Yokohama FC
2020-08-08 Gamba Osaka 2 - 1 Yokohama FC
2020-08-05 Sagan Tosu 0 - 1 Yokohama FC
2020-08-01 Yokohama FC 0 - 2 S. Hiroshima
2020-07-26 Yokohama FC 0 - 2 Urawa Red Diam.
2020-07-22 Yokohama F M. 4 - 0 Yokohama FC
2020-07-18 Yokohama FC 1 - 5 Kawasaki Front.
2020-07-12 Yokohama FC 1 - 1 Vegalta Sendai
2020-07-08 Kashiwa Reysol 1 - 3 Yokohama FC
2020-07-04 Yokohama FC 1 - 2 Consadole Sap.
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 10 6 4
33% 17% 50% 83% 50% 33%
Reklama

Tabulka J1 League

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Kawasaki Front. 11 10 1 0 34 9 +25 31
2 Cerezo Osaka 11 6 3 2 14 11 +3 21
3 Nagoya Grampus 10 6 2 2 18 8 +10 20
4 Urawa Red Diam. 11 6 2 3 15 17 -2 20
5 Kashiwa Reysol 11 6 1 4 24 18 +6 19
6 Tokyo 11 5 4 2 18 15 +3 19
7 Gamba Osaka 10 6 1 3 15 12 +3 19
8 S. Hiroshima 10 4 2 4 14 9 +5 14
9 Yokohama F M. 11 4 2 5 18 19 -1 14
10 Vissel Kobe 11 3 4 4 14 17 -3 13
11 Consadole Sap. 11 3 4 4 17 22 -5 13
12 Kashima Antlers 11 3 2 6 15 17 -2 11
13 Oita Trinita 11 3 2 6 11 19 -8 11
14 Yokohama FC 11 3 2 6 13 22 -9 11
15 Vegalta Sendai 10 2 4 4 11 16 -5 10
16 Shimizu S-Pulse 11 2 3 6 16 21 -5 9
17 Sagan Tosu 9 1 4 4 5 10 -5 7
18 Shonan Bellmare 11 1 1 9 10 20 -10 4

Chronologie zápasů v lize

Shimizu S-Pulse            
Yokohama FC            
Domácí            
Hosté            

Zápasy domácí/hosté

P Klub Shimizu S-Pulse Yokohama FC
1 Kawasaki Front.    
2 Cerezo Osaka    
3 Nagoya Grampus 1 - 2  
4 Urawa Red Diam.    
5 Kashiwa Reysol   1 - 3
6 Tokyo 1 - 3  
7 Gamba Osaka 1 - 2 2 - 1
8 S. Hiroshima    
9 Yokohama F M. 3 - 4 4 - 0
10 Vissel Kobe   1 - 1
11 Consadole Sap. 3 - 1  
12 Kashima Antlers    
13 Oita Trinita 4 - 2  
14 Yokohama FC   -
15 Vegalta Sendai    
16 Shimizu S-Pulse -  
17 Sagan Tosu    
18 Shonan Bellmare    

Pozice v lize

  Shimizu S-Pulse Yokohama FC
Pozice 16 14
Body 9 11
  Domácí Hosté
Pozice 12 13
Body 6 4

Forma v lize

  Shimizu S-Pulse Yokohama FC
Vítězství
Remízy
Prohry
2   
3    
6       
3    
2   
6       
  Domácí Hosté
Vítězství
Remízy
Prohry
2   
0  
4     
1  
1  
2   

Góly v lize

  Shimizu S-Pulse Yokohama FC
Vstřelené góly
Obdržené góly
16                 
21                      
13              
22                       
  Domácí Hosté
Vstřelené góly
Obdržené góly
13              
14               
5      
8         

Celková statistika pro J1 League

Zápasy   (96)
Domácí vítězství 35%
Remízy 23%
Vítězství pro hosta 42%
Odehrané zápasy 100%
Góly   (282)
Góly na zápas 2.94
Góly doma na zápas 1.43
Góly hosta na zápas 1.51
Domácí tým skóroval v 75%
Hostující tým skóroval v 75%
Skórují Oba Týmy 57%
Nad 1.5 74%
Nad 2.5 53%
Nad 3.5 38%

Shimizu S-Pulse další 6 zápasy

2020-08-29 Kawasaki Front. - Shimizu S-Pulse
2020-09-05 Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol
2020-09-09 S. Hiroshima - Shimizu S-Pulse
2020-09-12 Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers
2020-09-16 Yokohama F M. - Shimizu S-Pulse
2020-09-19 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse

Yokohama FC další 6 zápasy

2020-08-30 Yokohama FC - Cerezo Osaka
2020-09-05 Sagan Tosu - Yokohama FC
2020-09-09 Tokyo - Yokohama FC
2020-09-13 Yokohama FC - Nagoya Grampus
2020-09-20 Oita Trinita - Yokohama FC
2020-09-23 Kawasaki Front. - Yokohama FC

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 1.85 3.60 4.00
Pravděpodobnost 50% 17% 33%
1 @ 1.85
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.22 1.83
Pravděpodobnost 59% 41%
1X @ 1.22
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.18 4.50
Pravděpodobnost   85% 15%
Nad 1.5 @ 1.18
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.60 2.30
Pravděpodobnost   57% 43%
Nad 2.5 @ 1.60
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.50 1.50
Pravděpodobnost   39% 61%
Pod 3.5 @ 1.50
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.57 2.25
Pravděpodobnost   67% 33%
Ano @ 1.57

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-22 08:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!