Vysšaja liga - Bělorusko
sobota, 09.05.2026
12:00
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Mozyr |
| Hosté: |
Minsk |
| Vzdálenost: |
234.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Yunost Stadium
|
| Kapacita: |
5 353 |
| Rozměry: |
105 x 74 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.88 |
3.10 |
3.70 |
X2 |
|
|
|
1.24 |
1.80 |
| 27% |
34% |
39% |
1.80 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.10 |
1.20 |
| 62% |
38% |
|
|
|
28% |
72% |
|
|
|
17% |
83% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2025-11-23 |
Slavia Mozyr
|
2 - 3 |
FC Minsk
|
|
2025-06-27 |
FC Minsk
|
2 - 2 |
Slavia Mozyr
|
|
2025-03-02 |
FC Minsk
|
0 - 6 |
Slavia Mozyr
|
|
2024-11-02 |
FC Minsk
|
1 - 1 |
Slavia Mozyr
|
|
2024-06-16 |
Slavia Mozyr
|
1 - 1 |
FC Minsk
|
|
2023-08-04 |
Slavia Mozyr
|
1 - 0 |
FC Minsk
|
|
2023-03-17 |
FC Minsk
|
2 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2023-02-25 |
FC Minsk
|
2 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2022-10-18 |
FC Minsk
|
5 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2022-06-19 |
Slavia Mozyr
|
4 - 2 |
FC Minsk
|
|
2021-10-24 |
FC Minsk
|
0 - 6 |
Slavia Mozyr
|
|
2021-06-11 |
Slavia Mozyr
|
1 - 2 |
FC Minsk
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
7 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
58% |
50% |
Slavia Mozyr poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
Vitebsk
|
0 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-04-29 |
BATE Borisov
|
2 - 0 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-04-24 |
Slavia Mozyr
|
0 - 0 |
Neman Grodno
|
|
2026-04-19 |
Gomel
|
3 - 1 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-04-15 |
Slavia Mozyr
|
0 - 1 |
BATE Borisov
|
|
2026-04-11 |
Slavia Mozyr
|
1 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-04-05 |
Dnepr Mogilev
|
0 - 1 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-03-21 |
Slavia Mozyr
|
1 - 2 |
Dinamo Minsk
|
|
2026-03-15 |
Arsenal Dzerzh.
|
0 - 2 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-03-08 |
Slavia Mozyr
|
2 - 0 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-02-28 |
Slavia Mozyr
|
1 - 0 |
Torpedo Zhodino
|
|
2026-02-25 |
Slavia Mozyr
|
1 - 0 |
Belshina
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
6 |
2 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
50% |
17% |
8% |
FC Minsk poslední 12 zápasy
|
2026-05-01 |
FC Minsk
|
4 - 2 |
Naftan
|
|
2026-04-24 |
FC Minsk
|
1 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2026-04-18 |
Vitebsk
|
2 - 0 |
FC Minsk
|
|
2026-04-10 |
FC Minsk
|
0 - 1 |
Neman Grodno
|
|
2026-04-05 |
FC Minsk
|
2 - 0 |
Gomel
|
|
2026-03-28 |
Dinamo Minsk
|
1 - 0 |
FC Minsk
|
|
2026-03-20 |
FC Minsk
|
1 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-02-14 |
Belshina
|
1 - 0 |
FC Minsk
|
|
2026-01-28 |
Neman Grodno
|
2 - 3 |
FC Minsk
|
|
2025-11-30 |
FC Minsk
|
2 - 0 |
BATE Borisov
|
|
2025-11-23 |
Slavia Mozyr
|
2 - 3 |
FC Minsk
|
|
2025-11-08 |
FC Minsk
|
1 - 4 |
Neman Grodno
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
4 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
33% |
33% |
Tabulka Vysšaja liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
ML Vitebsk |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 2 |
Gomel |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
14 |
| 3 |
Neman Grodno |
6 |
4 |
2 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
14 |
| 4 |
Dinamo Minsk |
6 |
4 |
1 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
13 |
| 5 |
Arsenal Dzerzh. |
7 |
2 |
5 |
0 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 6 |
Dinamo Brest |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
3 |
+4 |
10 |
| 7 |
FC Minsk |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 8 |
Vitebsk |
6 |
2 |
3 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 9 |
Isloch Minsk |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 10 |
Torpedo Zhodino |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 11 |
Dnepr Mogilev |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
6 |
| 12 |
Slavia Mozyr |
6 |
1 |
3 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 13 |
BATE Borisov |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 14 |
Belshina |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
10 |
-7 |
3 |
| 15 |
Naftan |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
2 |
| 16 |
FC Baranovichi |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
2 |
Chronologie zápasů v lize
| Slavia Mozyr |
|
| FC Minsk |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Slavia Mozyr |
FC Minsk |
| 1 |
ML Vitebsk |
|
|
| 2 |
Gomel |
|
|
| 3 |
Neman Grodno |
0 - 0 |
|
| 4 |
Dinamo Minsk |
1 - 2 |
|
| 5 |
Arsenal Dzerzh. |
1 - 1 |
|
| 6 |
Dinamo Brest |
|
|
| 7 |
FC Minsk |
|
- |
| 8 |
Vitebsk |
|
2 - 0 |
| 9 |
Isloch Minsk |
|
|
| 10 |
Torpedo Zhodino |
|
|
| 11 |
Dnepr Mogilev |
|
|
| 12 |
Slavia Mozyr |
- |
|
| 13 |
BATE Borisov |
|
|
| 14 |
Belshina |
|
|
| 15 |
Naftan |
|
|
| 16 |
FC Baranovichi |
|
|
Statistiky týmu
| |
Slavia Mozyr |
FC Minsk |
| Vítězství |
1 |
3 |
| Remízy |
3 |
1 |
| Prohry |
2 |
2 |
| Vstřelené góly |
4 |
8 |
| Obdržené góly |
6 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
0.67 |
1.33 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
33% |
| Nad 1.5 |
50% |
67% |
| Nad 2.5 |
33% |
17% |
| Nad 3.5 |
17% |
17% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
2 |
0 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
2 |
0 |
| Obdržené góly |
3 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
0.67 |
0.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
0% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
67% |
0% |
| Nad 1.5 |
67% |
100% |
| Nad 2.5 |
33% |
0% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro Vysšaja liga
| Zápasy (50) |
| Domácí vítězství |
36% |
| Remízy |
34% |
| Vítězství pro hosta |
30% |
| Odehrané zápasy |
21% |
| Góly (112) |
| Góly na zápas |
2.24 |
| Góly doma na zápas |
1.22 |
| Góly hosta na zápas |
1.02 |
| Domácí tým skóroval v |
68% |
| Hostující tým skóroval v |
62% |
| Skórují Oba Týmy |
42% |
| Nad 1.5 |
72% |
| Nad 2.5 |
34% |
| Nad 3.5 |
18% |
Slavia Mozyr další 6 zápasy
|
2026-05-17 |
Naftan
|
- |
Slavia Mozyr
|
|
2026-05-24 |
Slavia Mozyr
|
- |
BATE Borisov
|
|
2026-05-31 |
Slavia Mozyr
|
- |
Belshina
|
|
2026-06-13 |
Torpedo Zhodino
|
- |
Slavia Mozyr
|
|
2026-06-20 |
Slavia Mozyr
|
- |
Isloch Minsk
|
|
2026-06-27 |
FC Baranovichi
|
- |
Slavia Mozyr
|
FC Minsk další 6 zápasy
|
2026-05-15 |
FC Minsk
|
- |
Belshina
|
|
2026-05-23 |
Torpedo Zhodino
|
- |
FC Minsk
|
|
2026-05-29 |
FC Minsk
|
- |
Isloch Minsk
|
|
2026-06-13 |
FC Baranovichi
|
- |
FC Minsk
|
|
2026-06-20 |
FC Minsk
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-06-27 |
Dinamo Brest
|
- |
FC Minsk
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.88 |
3.10 |
3.70 |
| Pravděpodobnost |
27% |
34% |
39% |
|
X2 @ 1.80 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.24 |
1.80 |
| Pravděpodobnost |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.80 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
|
62% |
38% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.20 |
1.58 |
| Pravděpodobnost |
|
28% |
72% |
|
Pod 2.5 @ 1.58 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.10 |
1.20 |
| Pravděpodobnost |
|
17% |
83% |
|
Pod 3.5 @ 1.20 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.00 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Ne @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-09 08:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!