Părva PFL - Bulharsko
pondělí, 28.09.2020
18:30
18:30

Slavia Sofie

Tsarsko Selo
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Sofia |
| Hosté: | Sofia |
| Stadion | |
| Stadion: | Aleksandar Shalamanov |
| Kapacita: | 25 556 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Domácí: | Ratko Dostanic (Srb) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 13% | 39% | 48% | 1.57 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.25 | 1.62 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Poslední 2 přímé zápasy
| 2020-06-08 | Tsarsko Selo | 1 - 3 | Slavia Sofie |
| 2019-10-04 | Slavia Sofie | 1 - 0 | Tsarsko Selo |
Slavia Sofie poslední 12 zápasy
| 2020-09-21 | Arda Kardzhali | 2 - 1 | Slavia Sofie |
| 2020-09-14 | Slavia Sofie | 0 - 2 | Beroe |
| 2020-08-30 | CSKA Sofie | 1 - 0 | Slavia Sofie |
| 2020-08-27 | Kukesi | 2 - 1 | Slavia Sofie |
| 2020-08-21 | Slavia Sofie | 0 - 2 | Lokomotiv Pd |
| 2020-08-14 | Ludogorets | 3 - 0 | Slavia Sofie |
| 2020-08-09 | Slavia Sofie | 1 - 1 | Černo More |
| 2020-07-25 | Slavia Sofie | 1 - 4 | Arda Kardzhali |
| 2020-07-19 | Slavia Sofie | 2 - 1 | Botev Plovdiv |
| 2020-07-12 | Slavia Sofie | 3 - 1 | Ludogorets |
| 2020-07-08 | Beroe | 2 - 0 | Slavia Sofie |
| 2020-07-04 | Levski Sofie | 1 - 2 | Slavia Sofie |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 7 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 58% | 17% |
Tsarsko Selo poslední 12 zápasy
| 2020-09-18 | Tsarsko Selo | 1 - 2 | Botev Vratsa |
| 2020-09-11 | Botev Plovdiv | 0 - 0 | Tsarsko Selo |
| 2020-08-28 | Tsarsko Selo | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2020-08-23 | Levski Sofie | 0 - 1 | Tsarsko Selo |
| 2020-08-17 | Tsarsko Selo | 0 - 0 | Montana |
| 2020-08-11 | Tsarsko Selo | 3 - 0 | Etar V. Tarnovo |
| 2020-07-29 | Tsarsko Selo | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2020-07-25 | Tsarsko Selo | 2 - 0 | Sportist Svoge |
| 2020-07-18 | Tsarsko Selo | 2 - 0 | Septemvri Sf |
| 2020-07-13 | Dunav Ruse | 1 - 0 | Tsarsko Selo |
| 2020-07-09 | Tsarsko Selo | 0 - 3 | Botev Vratsa |
| 2020-07-02 | Tsarsko Selo | 1 - 4 | Černo More |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Tabulka Părva PFL
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Lokomotiv Pd | 7 | +3 | 15 |
| 3 | Beroe | 7 | +12 | 14 |
| 4 | Arda Kardzhali | 7 | +2 | 12 |
| 4 | CSKA Sofie | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Levski Sofie | 7 | +4 | 10 |
| 7 | Botev Vratsa | 7 | -3 | 10 |
| 8 | Tsarsko Selo | 6 | +3 | 9 |
| 9 | CSKA 1948 | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 8 |
| 11 | Černo More | 7 | -2 | 8 |
| 12 | Montana | 7 | -5 | 8 |
| 13 | Slavia Sofie | 6 | -9 | 1 |
| 14 | Etar V. Tarnovo | 7 | -17 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Slavia Sofie | |
| Tsarsko Selo | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Slavia Sofie | Tsarsko Selo |
|---|---|---|---|
| 1 | Ludogorets | ||
| 2 | Lokomotiv Pd | 0 - 2 | |
| 3 | Beroe | 0 - 2 | |
| 4 | Arda Kardzhali | ||
| 4 | CSKA Sofie | ||
| 6 | Levski Sofie | 0 - 1 | |
| 7 | Botev Vratsa | ||
| 8 | Tsarsko Selo | - | |
| 9 | CSKA 1948 | ||
| 10 | Botev Plovdiv | 0 - 0 | |
| 11 | Černo More | 1 - 1 | |
| 12 | Montana | ||
| 13 | Slavia Sofie | - | |
| 14 | Etar V. Tarnovo |
Pozice v lize
| Slavia Sofie | Tsarsko Selo | |
| Pozice | 13 | 8 |
| Body | 1 | 9 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 13 | 7 |
| Body | 1 | 4 |
Forma v lize
| Slavia Sofie | Tsarsko Selo | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 5 |
2
3 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 2 |
1
1 0 |
Góly v lize
| Slavia Sofie | Tsarsko Selo | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
11 |
5
2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
1
5 |
1
0 |
Celková statistika pro Părva PFL
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 25% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (135) | |
| Góly na zápas | 2.81 |
| Góly doma na zápas | 1.65 |
| Góly hosta na zápas | 1.17 |
| Domácí tým skóroval v | 73% |
| Hostující tým skóroval v | 65% |
| Skórují Oba Týmy | 48% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 31% |
Slavia Sofie další 6 zápasy
| 2020-10-03 | Montana | - | Slavia Sofie |
| 2020-10-18 | Slavia Sofie | - | Levski Sofie |
| 2020-10-21 | Fiktivní země | - | Slavia Sofie |
| 2020-10-25 | CSKA 1948 | - | Slavia Sofie |
| 2020-10-31 | Slavia Sofie | - | Botev Plovdiv |
| 2020-11-21 | Slavia Sofie | - | Etar V. Tarnovo |
Tsarsko Selo další 6 zápasy
| 2020-10-02 | Tsarsko Selo | - | Černo More |
| 2020-10-10 | Tsarsko Selo | - | Minyor Pernik |
| 2020-10-17 | Ludogorets | - | Tsarsko Selo |
| 2020-10-20 | Kariana Erden | - | Tsarsko Selo |
| 2020-10-24 | Tsarsko Selo | - | Lokomotiv Pd |
| 2020-11-01 | CSKA Sofie | - | Tsarsko Selo |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 3.20 | 3.00 |
| Pravděpodobnost | 13% | 39% | 48% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.57 |
| Pravděpodobnost | 21% | 79% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.62 | |
| Pravděpodobnost | 66% | 34% | |
| Nad 1.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.62 | |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% | |
| Pod 2.5 @ 1.62 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.20 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.72 | |
| Pravděpodobnost | 32% | 68% | |
| Ne @ 1.72 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-28 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!