Konferenční liga UEFA - Kvalifikace
čtvrtek, 15.07.2021
19:45
Spartak Trnava
(Slovensko)
Mosta
(Malta)
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
Výherce Spartak Trnava
celkem výsledek 4 - 3
Výsledek prvního zápasu
Mosta3 - 2Spartak Trnava
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Trnava (Svk) |
| Hosté: |
Mosta (Mlt) |
| Vzdálenost: |
1 410.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Štadión Antona Malatinského
(Trnava / Svk)
|
| Kapacita: |
18 448 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:45 (20:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.13 |
7.50 |
12.50 |
1 |
|
|
|
1.03 |
4.48 |
| 47% |
32% |
21% |
1.13 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.45 |
|
|
|
1.56 |
2.33 |
|
|
|
2.44 |
1.51 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2021-07-06 |
Mosta
|
3 - 2 |
Spartak Trnava
|
Spartak Trnava poslední 12 zápasy
|
2021-07-06 |
Mosta
|
3 - 2 |
Spartak Trnava
|
|
2021-07-01 |
Puskas Akademie
|
2 - 0 |
Spartak Trnava
|
|
2021-06-26 |
Viktoria Plzeň
|
4 - 1 |
Spartak Trnava
|
|
2021-06-22 |
Spartak Trnava
|
4 - 0 |
Dukla B. Bystrica
|
|
2021-06-19 |
Spartak Trnava
|
4 - 0 |
Petrzalka
|
|
2021-05-22 |
DAC Dun. Streda
|
2 - 0 |
Spartak Trnava
|
|
2021-05-16 |
Spartak Trnava
|
1 - 1 |
Žilina
|
|
2021-05-08 |
Zlate Moravce
|
0 - 0 |
Spartak Trnava
|
|
2021-05-02 |
Spartak Trnava
|
3 - 0 |
Slovan Brat.
|
|
2021-04-24 |
Spartak Trnava
|
2 - 0 |
Trenčín
|
|
2021-04-17 |
Slovan Brat.
|
1 - 2 |
Spartak Trnava
|
|
2021-04-10 |
Spartak Trnava
|
3 - 0 |
Zlate Moravce
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
58% |
33% |
Mosta poslední 12 zápasy
|
2021-07-06 |
Mosta
|
3 - 2 |
Spartak Trnava
|
|
2021-07-01 |
Birkirkara
|
2 - 1 |
Mosta
|
|
2021-06-28 |
Mosta
|
0 - 1 |
Hibernians
|
|
2021-03-06 |
Mosta
|
5 - 1 |
Senglea Ath.
|
|
2021-03-03 |
St. Lucia
|
0 - 2 |
Mosta
|
|
2021-02-27 |
St. Lucia
|
2 - 3 |
Mosta
|
|
2021-02-21 |
Mosta
|
0 - 0 |
Sirens
|
|
2021-02-17 |
Gudja United
|
0 - 1 |
Mosta
|
|
2021-02-13 |
Hibernians
|
2 - 0 |
Mosta
|
|
2021-02-10 |
Balzan Youths
|
1 - 3 |
Mosta
|
|
2021-02-06 |
Mosta
|
1 - 2 |
Gzira Utd
|
|
2021-01-29 |
Balzan Youths
|
4 - 1 |
Mosta
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
58% |
42% |
Tabulka Superliga (Slovensko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Slovan Brat. |
22 |
17 |
3 |
2 |
54 |
12 |
+42 |
54 |
| 2 |
DAC Dun. Streda |
22 |
13 |
5 |
4 |
48 |
28 |
+20 |
44 |
| 3 |
Žilina |
22 |
11 |
4 |
7 |
49 |
33 |
+16 |
37 |
| 4 |
Spartak Trnava |
22 |
11 |
2 |
9 |
32 |
29 |
+3 |
35 |
| 5 |
Zlate Moravce |
22 |
9 |
6 |
7 |
38 |
29 |
+9 |
33 |
| 6 |
Trenčín |
22 |
7 |
7 |
8 |
30 |
38 |
-8 |
28 |
| 7 |
Ružomberok |
22 |
5 |
8 |
9 |
31 |
37 |
-6 |
23 |
| 8 |
Nitra |
22 |
6 |
4 |
12 |
21 |
38 |
-17 |
22 |
| 9 |
Z. Michalovce |
22 |
5 |
7 |
10 |
22 |
42 |
-20 |
22 |
| 10 |
Sereď |
22 |
5 |
7 |
10 |
22 |
39 |
-17 |
22 |
| 11 |
Senica |
22 |
5 |
6 |
11 |
23 |
40 |
-17 |
21 |
| 12 |
Pohronie |
22 |
3 |
11 |
8 |
27 |
32 |
-5 |
20 |
Tabulka Premier League (Malta)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Hamrun Spartans |
23 |
17 |
5 |
1 |
56 |
20 |
+36 |
56 |
| 2 |
Hibernians |
23 |
16 |
3 |
4 |
53 |
20 |
+33 |
51 |
| 3 |
Gzira Utd |
23 |
14 |
4 |
5 |
49 |
21 |
+28 |
46 |
| 4 |
Birkirkara |
23 |
13 |
5 |
5 |
45 |
25 |
+20 |
44 |
| 5 |
Sliema Wand. |
23 |
12 |
4 |
7 |
39 |
31 |
+8 |
40 |
| 6 |
Mosta |
23 |
10 |
6 |
7 |
41 |
36 |
+5 |
36 |
| 7 |
Valletta |
23 |
9 |
6 |
8 |
27 |
35 |
-8 |
33 |
| 8 |
St. Lucia |
23 |
7 |
8 |
8 |
38 |
35 |
+3 |
29 |
| 9 |
Sirens |
23 |
7 |
7 |
9 |
27 |
35 |
-8 |
28 |
| 10 |
Balzan Youths |
23 |
6 |
9 |
8 |
31 |
29 |
+2 |
27 |
| 11 |
Gudja United |
23 |
8 |
3 |
12 |
29 |
35 |
-6 |
27 |
| 12 |
Floriana |
23 |
7 |
6 |
10 |
26 |
34 |
-8 |
27 |
| 13 |
Zejtun Cor. |
23 |
6 |
6 |
11 |
28 |
40 |
-12 |
24 |
| 14 |
Tarxien |
23 |
6 |
3 |
14 |
25 |
48 |
-23 |
21 |
| 15 |
Lija Athletic |
23 |
5 |
5 |
13 |
25 |
46 |
-21 |
20 |
| 16 |
Senglea Ath. |
23 |
0 |
2 |
21 |
13 |
62 |
-49 |
2 |
Spartak Trnava další 6 zápasy
|
2021-07-22 |
Spartak Trnava
|
- |
Sepsi OSK
|
|
2021-07-25 |
Spartak Trnava
|
- |
Pohronie
|
|
2021-07-29 |
Sepsi OSK
|
- |
Spartak Trnava
|
|
2021-08-01 |
Senica
|
- |
Spartak Trnava
|
|
2021-08-05 |
Spartak Trnava
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
|
2021-08-09 |
Spartak Trnava
|
- |
Tatran LM
|
Mosta další 6 zápasy
|
2021-08-14 |
Mosta
|
- |
Birkirkara
|
|
2021-08-20 |
Sirens
|
- |
Mosta
|
|
2021-08-27 |
Mosta
|
- |
Naxxar Lions
|
|
2021-09-11 |
Mosta
|
- |
Hamrun Spartans
|
|
2021-09-18 |
Hibernians
|
- |
Mosta
|
|
2021-09-26 |
Mosta
|
- |
Balzan Youths
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.13 |
7.50 |
12.50 |
| Pravděpodobnost |
47% |
32% |
21% |
|
1 @ 1.13 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.03 |
4.48 |
| Pravděpodobnost |
90% |
10% |
|
1X @ 1.03 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.17 |
4.45 |
| Pravděpodobnost |
|
79% |
21% |
|
Nad 1.5 @ 1.17 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.56 |
2.33 |
| Pravděpodobnost |
|
59% |
41% |
|
Nad 2.5 @ 1.56 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.44 |
1.51 |
| Pravděpodobnost |
|
38% |
62% |
|
Pod 3.5 @ 1.51 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.26 |
1.59 |
| Pravděpodobnost |
|
40% |
60% |
|
Ne @ 1.59 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-15 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!