Vtora PFL - Bulharsko
středa, 04.08.2021
16:00
16:00

Strumska Slava

CSKA 1948 II
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Radomir |
| Hosté: | Sofia |
| Vzdálenost: | 33.9 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 16:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.62 | 1.84 | 2 | 1.84 | 1.19 | |||
| 27% | 32% | 41% | 1.84 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.75 | 1.99 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 96% | 4% | 53% | 47% | 28% | 72% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Strumska Slava poslední 12 zápasy
| 2021-07-31 | Spartak Varna | 2 - 1 | Strumska Slava |
| 2021-07-24 | Strumska Slava | 1 - 1 | Septemvri Sf |
| 2021-07-07 | Strumska Slava | 1 - 1 | Marek Dupnitsa |
| 2021-06-28 | Černo More | 0 - 0 | Strumska Slava |
| 2021-06-23 | Tsarsko Selo | 4 - 0 | Strumska Slava |
| 2021-05-14 | Pirin Bl | 2 - 0 | Strumska Slava |
| 2021-05-12 | Strumska Slava | 3 - 0 | Kariana Erden |
| 2021-05-08 | Loveč | 1 - 1 | Strumska Slava |
| 2021-04-29 | Strumska Slava | 4 - 0 | Dobrudzha |
| 2021-04-25 | Minyor Pernik | 1 - 1 | Strumska Slava |
| 2021-04-19 | Strumska Slava | 0 - 2 | Lokomotiv Sf |
| 2021-04-14 | Neftochimic | 1 - 0 | Strumska Slava |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 33% | 17% |
CSKA 1948 II poslední 2 zápasy
| 2021-07-30 | CSKA 1948 II | 3 - 1 | Neftochimic |
| 2021-07-26 | Montana | 1 - 1 | CSKA 1948 II |
Tabulka Vtora PFL
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minyor Pernik | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Maritsa Plovdiv | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Septemvri Simitli | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Sozopol | 2 | +3 | 4 |
| 5 | Hebar | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Ludogorets II | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Spartak Varna | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Etar V. Tarnovo | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Marek Dupnitsa | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Sportist Svoge | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Botev Plovdiv II | 2 | 0 | 2 |
| 12 | CSKA 1948 II | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Septemvri Sf | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Strumska Slava | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Loveč | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Montana | 2 | -3 | 1 |
| 17 | Dobrudzha | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Levski Lom | 2 | -3 | 1 |
| 19 | Yantra Gabrovo | 2 | -5 | 0 |
| 20 | Neftochimic | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Strumska Slava | |
| CSKA 1948 II | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Strumska Slava | CSKA 1948 II |
|---|---|---|---|
| 1 | Minyor Pernik | ||
| 2 | Maritsa Plovdiv | ||
| 3 | Septemvri Simitli | ||
| 4 | Sozopol | ||
| 5 | Hebar | ||
| 6 | Ludogorets II | ||
| 7 | Spartak Varna | ||
| 8 | Etar V. Tarnovo | ||
| 9 | Marek Dupnitsa | ||
| 10 | Sportist Svoge | ||
| 11 | Botev Plovdiv II | ||
| 12 | CSKA 1948 II | - | |
| 13 | Septemvri Sf | 1 - 1 | |
| 13 | Strumska Slava | - | |
| 15 | Loveč | ||
| 16 | Montana | 1 - 1 | |
| 17 | Dobrudzha | ||
| 18 | Levski Lom | ||
| 19 | Yantra Gabrovo | ||
| 20 | Neftochimic |
Pozice v lize
| Strumska Slava | CSKA 1948 II | |
| Pozice | 13 | 12 |
| Body | 1 | 1 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 4 |
| Body | 1 | 1 |
Forma v lize
| Strumska Slava | CSKA 1948 II | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 1 |
0
1 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 0 |
0
1 0 |
Góly v lize
| Strumska Slava | CSKA 1948 II | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
3 |
1
1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
1
1 |
1
1 |
Celková statistika pro Vtora PFL
| Zápasy (19) | |
| Domácí vítězství | 53% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 16% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (57) | |
| Góly na zápas | 3.00 |
| Góly doma na zápas | 1.95 |
| Góly hosta na zápas | 1.05 |
| Domácí tým skóroval v | 79% |
| Hostující tým skóroval v | 84% |
| Skórují Oba Týmy | 68% |
| Nad 1.5 | 89% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 26% |
Strumska Slava další 6 zápasy
| 2021-08-08 | Maritsa Plovdiv | - | Strumska Slava |
| 2021-08-13 | Strumska Slava | - | Loveč |
| 2021-08-18 | Dobrudzha | - | Strumska Slava |
| 2021-08-22 | Strumska Slava | - | Levski Lom |
| 2021-08-27 | Ludogorets II | - | Strumska Slava |
| 2021-09-07 | Fiktivní země | - | Strumska Slava |
CSKA 1948 II další 6 zápasy
| 2021-08-08 | CSKA 1948 II | - | Septemvri Sf |
| 2021-08-14 | Spartak Varna | - | CSKA 1948 II |
| 2021-08-18 | Marek Dupnitsa | - | CSKA 1948 II |
| 2021-08-23 | CSKA 1948 II | - | Maritsa Plovdiv |
| 2021-08-28 | Loveč | - | CSKA 1948 II |
| 2021-09-13 | CSKA 1948 II | - | Dobrudzha |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.80 | 3.62 | 1.84 |
| Pravděpodobnost | 27% | 32% | 41% |
| 2 @ 1.84 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.84 | 1.19 |
| Pravděpodobnost | 28% | 72% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 96% | 4% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 1.99 | |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravděpodobnost | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.93 | |
| Pravděpodobnost | 90% | 10% | |
| Ano @ 1.83 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-08-04 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!