Singapore Premier League - Singapur
úterý, 05.05.2026
12:30
Tanjong Pagar
Hougang Utd
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Queenstown |
| Hosté: |
Hougang |
| Vzdálenost: |
12.4 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.00 |
5.75 |
1.25 |
2 |
|
|
|
3.50 |
1.08 |
| 16% |
3% |
81% |
1.25 |
|
|
|
16% |
84% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
10.00 |
|
|
|
1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.62 |
2.20 |
| 93% |
7% |
|
|
|
76% |
24% |
|
|
|
37% |
63% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-02-23 |
Hougang Utd
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2025-11-07 |
Tanjong Pagar
|
2 - 3 |
Hougang Utd
|
|
2025-05-13 |
Tanjong Pagar
|
1 - 1 |
Hougang Utd
|
|
2024-11-01 |
Hougang Utd
|
6 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2024-08-11 |
Hougang Utd
|
5 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2024-05-26 |
Tanjong Pagar
|
1 - 1 |
Hougang Utd
|
|
2024-04-19 |
Hougang Utd
|
1 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2023-09-25 |
Tanjong Pagar
|
2 - 1 |
Hougang Utd
|
|
2023-08-19 |
Hougang Utd
|
3 - 3 |
Tanjong Pagar
|
|
2023-05-28 |
Tanjong Pagar
|
1 - 3 |
Hougang Utd
|
|
2023-04-06 |
Hougang Utd
|
1 - 2 |
Tanjong Pagar
|
|
2022-10-28 |
Tanjong Pagar
|
3 - 1 |
Hougang Utd
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
9 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
75% |
50% |
Tanjong Pagar poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
A. Niigata
|
4 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-19 |
Geylang Int
|
2 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-10 |
Tanjong Pagar
|
0 - 1 |
Young Lions
|
|
2026-04-06 |
Tanjong Pagar
|
0 - 4 |
Home United
|
|
2026-03-16 |
Tanjong Pagar
|
0 - 3 |
Tampines Rovers
|
|
2026-03-06 |
Tanjong Pagar
|
0 - 2 |
A. Niigata
|
|
2026-03-01 |
Tanjong Pagar
|
1 - 4 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-02-23 |
Hougang Utd
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-15 |
Home United
|
7 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-06 |
Tanjong Pagar
|
1 - 3 |
Geylang Int
|
|
2026-01-31 |
Tampines Rovers
|
2 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-01-26 |
Young Lions
|
1 - 1 |
Tanjong Pagar
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
11 |
|
11 |
9 |
5 |
| 0% |
8% |
92% |
|
92% |
75% |
42% |
Hougang Utd poslední 12 zápasy
|
2026-04-27 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Hougang Utd
|
|
2026-04-18 |
Hougang Utd
|
0 - 4 |
A. Niigata
|
|
2026-04-12 |
Home United
|
4 - 1 |
Hougang Utd
|
|
2026-04-04 |
Hougang Utd
|
0 - 1 |
Geylang Int
|
|
2026-03-14 |
Young Lions
|
0 - 2 |
Hougang Utd
|
|
2026-03-09 |
Hougang Utd
|
1 - 2 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-02-27 |
Tampines Rovers
|
3 - 0 |
Hougang Utd
|
|
2026-02-23 |
Hougang Utd
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-15 |
Geylang Int
|
1 - 2 |
Hougang Utd
|
|
2026-02-09 |
A. Niigata
|
2 - 1 |
Hougang Utd
|
|
2026-01-30 |
Hougang Utd
|
2 - 0 |
Young Lions
|
|
2026-01-24 |
Hougang Utd
|
1 - 5 |
Home United
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
11 |
9 |
3 |
| 42% |
0% |
58% |
|
92% |
75% |
25% |
Tabulka Singapore Premier League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Home United |
19 |
16 |
3 |
0 |
68 |
9 |
+59 |
51 |
| 2 |
Tampines Rovers |
19 |
13 |
4 |
2 |
54 |
19 |
+35 |
43 |
| 3 |
A. Niigata |
19 |
13 |
2 |
4 |
42 |
19 |
+23 |
41 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
19 |
9 |
2 |
8 |
34 |
43 |
-9 |
29 |
| 5 |
Geylang Int |
19 |
7 |
2 |
10 |
24 |
36 |
-12 |
23 |
| 6 |
Hougang Utd |
18 |
7 |
0 |
11 |
23 |
34 |
-11 |
21 |
| 7 |
Young Lions |
19 |
1 |
2 |
16 |
10 |
55 |
-45 |
5 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
18 |
1 |
1 |
16 |
14 |
54 |
-40 |
4 |
Chronologie zápasů v lize
| Tanjong Pagar |
|
| Hougang Utd |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Tanjong Pagar |
Hougang Utd |
| 1 |
Home United |
0 - 4 |
4 - 1 |
| 2 |
Tampines Rovers |
0 - 3 |
3 - 0 |
| 3 |
A. Niigata |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
1 - 4 |
0 - 3 |
| 5 |
Geylang Int |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 6 |
Hougang Utd |
|
- |
| 7 |
Young Lions |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Tanjong Pagar |
Hougang Utd |
| Vítězství |
1 |
7 |
| Remízy |
1 |
0 |
| Prohry |
16 |
11 |
| Vstřelené góly |
14 |
23 |
| Obdržené góly |
54 |
34 |
| Průměr vstřelené góly |
0.78 |
1.28 |
| Průměr obdržené góly |
3.00 |
1.89 |
| Zápasy vstřelené góly |
50% |
72% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
72% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
44% |
| Nad 1.5 |
94% |
94% |
| Nad 2.5 |
83% |
72% |
| Nad 3.5 |
44% |
28% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
1 |
5 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
8 |
4 |
| Vstřelené góly |
7 |
15 |
| Obdržené góly |
28 |
14 |
| Průměr vstřelené góly |
0.78 |
1.67 |
| Průměr obdržené góly |
3.11 |
1.56 |
| Zápasy vstřelené góly |
33% |
89% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
56% |
| Nad 1.5 |
89% |
100% |
| Nad 2.5 |
78% |
78% |
| Nad 3.5 |
56% |
22% |
Celková statistika pro Singapore Premier League
| Zápasy (75) |
| Domácí vítězství |
43% |
| Remízy |
11% |
| Vítězství pro hosta |
47% |
| Odehrané zápasy |
89% |
| Góly (269) |
| Góly na zápas |
3.59 |
| Góly doma na zápas |
1.71 |
| Góly hosta na zápas |
1.88 |
| Domácí tým skóroval v |
65% |
| Hostující tým skóroval v |
83% |
| Skórují Oba Týmy |
51% |
| Nad 1.5 |
92% |
| Nad 2.5 |
73% |
| Nad 3.5 |
41% |
Tanjong Pagar další 2 zápasy
|
2026-05-09 |
Balestier Khalsa
|
- |
Tanjong Pagar
|
|
2026-05-18 |
Tanjong Pagar
|
- |
Hougang Utd
|
Hougang Utd další 2 zápasy
|
2026-05-10 |
Hougang Utd
|
- |
Tampines Rovers
|
|
2026-05-18 |
Tanjong Pagar
|
- |
Hougang Utd
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
7.00 |
5.75 |
1.25 |
| Pravděpodobnost |
16% |
3% |
81% |
|
2 @ 1.25 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
3.50 |
1.08 |
| Pravděpodobnost |
16% |
84% |
|
X2 @ 1.08 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.06 |
10.00 |
| Pravděpodobnost |
|
93% |
7% |
|
Nad 1.5 @ 1.06 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.25 |
4.00 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Nad 2.5 @ 1.25 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.62 |
2.20 |
| Pravděpodobnost |
|
37% |
63% |
|
Pod 3.5 @ 2.20 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.50 |
2.50 |
| Pravděpodobnost |
|
48% |
52% |
|
Ne @ 2.50 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-05 08:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!