2. liga - Slovensko
sobota, 25.04.2026
15:30
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.51 |
3.90 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.37 |
| 59% |
20% |
21% |
1.51 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
| 82% |
18% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
36% |
64% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2025-10-11 |
Stara Lubovna
|
1 - 1 |
Tatran LM
|
|
2025-05-03 |
Tatran LM
|
2 - 0 |
Stara Lubovna
|
|
2024-10-19 |
Stara Lubovna
|
2 - 2 |
Tatran LM
|
Tatran LM poslední 12 zápasy
|
2026-04-22 |
STK Šamorín
|
1 - 1 |
Tatran LM
|
|
2026-04-18 |
Tatran LM
|
2 - 0 |
MSK Žilina B
|
|
2026-04-11 |
Zvolen
|
2 - 1 |
Tatran LM
|
|
2026-04-04 |
Tatran LM
|
0 - 0 |
OFK Malzenice
|
|
2026-03-28 |
Slovan Brat. B
|
3 - 1 |
Tatran LM
|
|
2026-03-21 |
Tatran LM
|
4 - 2 |
Povazska Bystrica
|
|
2026-03-15 |
Slavia TU Kosice
|
4 - 0 |
Tatran LM
|
|
2026-03-11 |
Tatran Presov
|
2 - 1 |
Tatran LM
|
|
2026-03-06 |
Zlate Moravce
|
1 - 2 |
Tatran LM
|
|
2026-02-28 |
Tatran LM
|
3 - 1 |
Dukla B. Bystrica
|
|
2026-02-18 |
Tatran LM
|
1 - 0 |
Komárno
|
|
2026-02-14 |
Banik Lehota
|
2 - 3 |
Tatran LM
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
8 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
42% |
Stara Lubovna poslední 12 zápasy
|
2026-04-21 |
Stara Lubovna
|
4 - 2 |
Zlate Moravce
|
|
2026-04-17 |
Dukla B. Bystrica
|
3 - 0 |
Stara Lubovna
|
|
2026-04-11 |
Stara Lubovna
|
2 - 2 |
Inter Bratislava
|
|
2026-04-04 |
Banik Lehota
|
1 - 2 |
Stara Lubovna
|
|
2026-03-28 |
Stara Lubovna
|
0 - 4 |
Petrzalka
|
|
2026-03-21 |
Puchov
|
1 - 0 |
Stara Lubovna
|
|
2026-03-14 |
Stara Lubovna
|
1 - 1 |
Pohronie
|
|
2026-03-08 |
Slavia TU Kosice
|
3 - 0 |
Stara Lubovna
|
|
2026-02-28 |
STK Šamorín
|
1 - 1 |
Stara Lubovna
|
|
2025-11-15 |
Stara Lubovna
|
0 - 1 |
MSK Žilina B
|
|
2025-11-08 |
Stara Lubovna
|
1 - 2 |
Zvolen
|
|
2025-11-02 |
OFK Malzenice
|
2 - 1 |
Stara Lubovna
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
8 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
67% |
25% |
Tabulka 2. liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Dukla B. Bystrica |
26 |
18 |
5 |
3 |
54 |
22 |
+32 |
59 |
| 2 |
Zvolen |
26 |
11 |
9 |
6 |
38 |
30 |
+8 |
42 |
| 3 |
Petrzalka |
26 |
12 |
6 |
8 |
40 |
26 |
+14 |
42 |
| 4 |
OFK Malzenice |
26 |
12 |
6 |
8 |
39 |
33 |
+6 |
42 |
| 5 |
Tatran LM |
26 |
11 |
8 |
7 |
47 |
43 |
+4 |
41 |
| 6 |
Zlate Moravce |
26 |
11 |
7 |
8 |
53 |
44 |
+9 |
40 |
| 7 |
Inter Bratislava |
26 |
11 |
6 |
9 |
33 |
31 |
+2 |
39 |
| 8 |
Pohronie |
26 |
9 |
9 |
8 |
41 |
31 |
+10 |
36 |
| 9 |
Slovan Brat. B |
26 |
8 |
9 |
9 |
34 |
42 |
-8 |
33 |
| 10 |
Banik Lehota |
26 |
8 |
6 |
12 |
35 |
44 |
-9 |
30 |
| 11 |
STK Šamorín |
26 |
8 |
6 |
12 |
36 |
41 |
-5 |
30 |
| 12 |
MSK Žilina B |
26 |
8 |
5 |
13 |
34 |
49 |
-15 |
29 |
| 13 |
Slavia TU Kosice |
26 |
7 |
7 |
12 |
34 |
46 |
-12 |
28 |
| 14 |
Povazska Bystrica |
26 |
7 |
6 |
13 |
34 |
46 |
-12 |
27 |
| 15 |
Stara Lubovna |
26 |
6 |
7 |
13 |
32 |
42 |
-10 |
25 |
| 16 |
Puchov |
26 |
5 |
10 |
11 |
32 |
46 |
-14 |
25 |
Chronologie zápasů v lize
| Tatran LM |
|
| Stara Lubovna |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Tatran LM |
Stara Lubovna |
| 1 |
Dukla B. Bystrica |
3 - 1 |
3 - 0 |
| 2 |
Zvolen |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 3 |
Petrzalka |
4 - 2 |
1 - 0 |
| 4 |
OFK Malzenice |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 5 |
Tatran LM |
- |
|
| 6 |
Zlate Moravce |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 7 |
Inter Bratislava |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 8 |
Pohronie |
0 - 3 |
3 - 1 |
| 9 |
Slovan Brat. B |
2 - 1 |
|
| 10 |
Banik Lehota |
2 - 0 |
1 - 2 |
| 11 |
STK Šamorín |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
MSK Žilina B |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 13 |
Slavia TU Kosice |
5 - 3 |
3 - 0 |
| 14 |
Povazska Bystrica |
4 - 2 |
2 - 0 |
| 15 |
Stara Lubovna |
|
- |
| 16 |
Puchov |
|
1 - 0 |
Statistiky týmu
| |
Tatran LM |
Stara Lubovna |
| Vítězství |
11 |
6 |
| Remízy |
8 |
7 |
| Prohry |
7 |
13 |
| Vstřelené góly |
47 |
32 |
| Obdržené góly |
43 |
42 |
| Průměr vstřelené góly |
1.81 |
1.23 |
| Průměr obdržené góly |
1.65 |
1.62 |
| Zápasy vstřelené góly |
81% |
65% |
| Zápasy obdržené góly |
88% |
81% |
| Skórují Oba Týmy |
73% |
50% |
| Nad 1.5 |
88% |
81% |
| Nad 2.5 |
69% |
50% |
| Nad 3.5 |
42% |
31% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
9 |
2 |
| Remízy |
2 |
2 |
| Prohry |
2 |
9 |
| Vstřelené góly |
27 |
12 |
| Obdržené góly |
16 |
26 |
| Průměr vstřelené góly |
2.08 |
0.92 |
| Průměr obdržené góly |
1.23 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
77% |
62% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
54% |
| Nad 1.5 |
85% |
85% |
| Nad 2.5 |
62% |
62% |
| Nad 3.5 |
31% |
31% |
Celková statistika pro 2. liga
| Zápasy (208) |
| Domácí vítězství |
47% |
| Remízy |
27% |
| Vítězství pro hosta |
26% |
| Odehrané zápasy |
87% |
| Góly (616) |
| Góly na zápas |
2.96 |
| Góly doma na zápas |
1.69 |
| Góly hosta na zápas |
1.27 |
| Domácí tým skóroval v |
83% |
| Hostující tým skóroval v |
73% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
| Nad 1.5 |
78% |
| Nad 2.5 |
56% |
| Nad 3.5 |
37% |
Tatran LM další 3 zápasy
|
2026-05-02 |
Pohronie
|
- |
Tatran LM
|
|
2026-05-08 |
Tatran LM
|
- |
Puchov
|
|
2026-05-15 |
Petrzalka
|
- |
Tatran LM
|
Stara Lubovna další 3 zápasy
|
2026-05-02 |
Stara Lubovna
|
- |
Povazska Bystrica
|
|
2026-05-08 |
Slovan Brat. B
|
- |
Stara Lubovna
|
|
2026-05-15 |
Stara Lubovna
|
- |
OFK Malzenice
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.51 |
3.90 |
5.00 |
| Pravděpodobnost |
59% |
20% |
21% |
|
1 @ 1.51 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.14 |
2.37 |
| Pravděpodobnost |
73% |
27% |
|
1X @ 1.14 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.19 |
4.33 |
| Pravděpodobnost |
|
82% |
18% |
|
Nad 1.5 @ 1.19 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.60 |
2.20 |
| Pravděpodobnost |
|
58% |
42% |
|
Nad 2.5 @ 1.60 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.45 |
1.47 |
| Pravděpodobnost |
|
36% |
64% |
|
Pod 3.5 @ 1.47 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.70 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
|
61% |
39% |
|
Ano @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-25 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!