Serie C - Skupina B - Itálie
neděle, 26.04.2026
13:30
1 - 3
(1 - 0, 0 - 3)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Terni |
| Hosté: |
Piancastagnaio |
| Vzdálenost: |
85.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadio Libero Liberati
|
| Kapacita: |
22 000 (4 500) |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
13:30 (14:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.50 |
4.75 |
1X |
|
|
|
1.16 |
2.15 |
| 31% |
40% |
29% |
1.16 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.10 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.30 |
1.28 |
| 65% |
35% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
15% |
85% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2025-12-21 |
Pianese
|
0 - 0 |
Ternana
|
|
2025-04-23 |
Ternana
|
2 - 0 |
Pianese
|
|
2024-12-07 |
Pianese
|
1 - 3 |
Ternana
|
Ternana poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Bra
|
1 - 2 |
Ternana
|
|
2026-04-12 |
Ternana
|
2 - 2 |
Perugia
|
|
2026-04-08 |
Juve Next Gen
|
2 - 1 |
Ternana
|
|
2026-04-04 |
Guidonia
|
1 - 1 |
Ternana
|
|
2026-03-20 |
Ternana
|
1 - 1 |
Sambenedettese
|
|
2026-03-14 |
Vis Pesaro 1898
|
1 - 0 |
Ternana
|
|
2026-03-08 |
Ternana
|
0 - 1 |
Gubbio
|
|
2026-03-04 |
Arezzo
|
1 - 2 |
Ternana
|
|
2026-03-01 |
Ternana
|
2 - 4 |
Campobasso
|
|
2026-02-23 |
Ternana
|
2 - 1 |
Forli
|
|
2026-02-16 |
Pineto
|
0 - 3 |
Ternana
|
|
2026-02-12 |
Ternana
|
2 - 0 |
Ravenna
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
7 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
58% |
17% |
Pianese poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Pianese
|
0 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2026-04-11 |
Gubbio
|
1 - 1 |
Pianese
|
|
2026-04-04 |
Pianese
|
0 - 2 |
Campobasso
|
|
2026-03-29 |
Forli
|
0 - 0 |
Pianese
|
|
2026-03-21 |
Pianese
|
2 - 2 |
Pontedera
|
|
2026-03-08 |
Pianese
|
1 - 0 |
Pineto
|
|
2026-03-04 |
Ravenna
|
0 - 0 |
Pianese
|
|
2026-03-01 |
Bra
|
1 - 1 |
Pianese
|
|
2026-02-20 |
Pianese
|
0 - 0 |
Guidonia
|
|
2026-02-15 |
Livorno
|
1 - 2 |
Pianese
|
|
2026-02-12 |
Pianese
|
2 - 1 |
Perugia
|
|
2026-02-08 |
Arezzo
|
2 - 0 |
Pianese
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
7 |
3 |
1 |
| 25% |
58% |
17% |
|
58% |
25% |
8% |
Tabulka Serie C - Skupina B
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Arezzo |
35 |
23 |
8 |
4 |
61 |
23 |
+38 |
77 |
| 2 |
Ascoli |
35 |
23 |
8 |
4 |
63 |
22 |
+41 |
77 |
| 3 |
Ravenna |
36 |
22 |
7 |
7 |
50 |
30 |
+20 |
73 |
| 4 |
Campobasso |
35 |
16 |
10 |
9 |
48 |
37 |
+11 |
56 |
| 5 |
Juve Next Gen |
35 |
14 |
10 |
11 |
44 |
41 |
+3 |
52 |
| 6 |
Pineto |
35 |
13 |
11 |
11 |
42 |
43 |
-1 |
50 |
| 7 |
Ternana |
35 |
14 |
11 |
10 |
43 |
37 |
+6 |
48 |
| 8 |
Pianese |
35 |
10 |
17 |
8 |
34 |
33 |
+1 |
47 |
| 9 |
Vis Pesaro 1898 |
35 |
11 |
13 |
11 |
36 |
33 |
+3 |
46 |
| 10 |
Gubbio |
35 |
10 |
15 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
45 |
| 11 |
Livorno |
35 |
11 |
7 |
17 |
37 |
51 |
-14 |
40 |
| 12 |
Forli |
35 |
10 |
9 |
16 |
40 |
51 |
-11 |
39 |
| 13 |
Guidonia |
35 |
8 |
14 |
13 |
28 |
33 |
-5 |
38 |
| 14 |
Carpi |
35 |
9 |
10 |
16 |
32 |
46 |
-14 |
37 |
| 15 |
Perugia |
35 |
8 |
13 |
14 |
37 |
43 |
-6 |
37 |
| 16 |
Torres |
35 |
6 |
18 |
11 |
31 |
42 |
-11 |
36 |
| 17 |
Sambenedettese |
35 |
7 |
13 |
15 |
27 |
35 |
-8 |
34 |
| 18 |
Bra |
35 |
6 |
13 |
16 |
35 |
52 |
-17 |
31 |
| 19 |
Pontedera |
35 |
3 |
11 |
21 |
27 |
60 |
-33 |
20 |
| 20 |
Rimini |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Chronologie zápasů v lize
| Ternana |
|
| Pianese |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Ternana |
Pianese |
| 1 |
Arezzo |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 2 |
Ascoli |
0 - 2 |
0 - 0 |
| 3 |
Ravenna |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Campobasso |
2 - 4 |
1 - 1 |
| 5 |
Juve Next Gen |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Pineto |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Ternana |
- |
|
| 8 |
Pianese |
|
- |
| 9 |
Vis Pesaro 1898 |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 10 |
Gubbio |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Livorno |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 12 |
Forli |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 13 |
Guidonia |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 14 |
Carpi |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 15 |
Perugia |
2 - 2 |
0 - 1 |
| 16 |
Torres |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 17 |
Sambenedettese |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 18 |
Bra |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 19 |
Pontedera |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 20 |
Rimini |
|
|
Statistiky týmu
| |
Ternana |
Pianese |
| Vítězství |
15 |
11 |
| Remízy |
11 |
17 |
| Prohry |
10 |
8 |
| Vstřelené góly |
47 |
35 |
| Obdržené góly |
38 |
33 |
| Průměr vstřelené góly |
1.31 |
0.97 |
| Průměr obdržené góly |
1.06 |
0.92 |
| Zápasy vstřelené góly |
75% |
61% |
| Zápasy obdržené góly |
75% |
61% |
| Skórují Oba Týmy |
56% |
44% |
| Nad 1.5 |
72% |
58% |
| Nad 2.5 |
42% |
25% |
| Nad 3.5 |
14% |
14% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
8 |
4 |
| Remízy |
4 |
10 |
| Prohry |
5 |
3 |
| Vstřelené góly |
23 |
12 |
| Obdržené góly |
20 |
11 |
| Průměr vstřelené góly |
1.35 |
0.71 |
| Průměr obdržené góly |
1.18 |
0.65 |
| Zápasy vstřelené góly |
82% |
53% |
| Zápasy obdržené góly |
76% |
53% |
| Skórují Oba Týmy |
59% |
35% |
| Nad 1.5 |
88% |
59% |
| Nad 2.5 |
41% |
6% |
| Nad 3.5 |
12% |
0% |
Celková statistika pro Serie C - Skupina B
| Zápasy (333) |
| Domácí vítězství |
38% |
| Remízy |
33% |
| Vítězství pro hosta |
29% |
| Odehrané zápasy |
88% |
| Góly (744) |
| Góly na zápas |
2.23 |
| Góly doma na zápas |
1.17 |
| Góly hosta na zápas |
1.06 |
| Domácí tým skóroval v |
71% |
| Hostující tým skóroval v |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
| Nad 1.5 |
67% |
| Nad 2.5 |
39% |
| Nad 3.5 |
17% |
Ternana další 1 zápasy
|
2026-05-03 |
Pianese
|
- |
Ternana
|
Pianese další 1 zápasy
|
2026-05-03 |
Pianese
|
- |
Ternana
|
|
2026-05-06 |
Juve Next Gen
|
- |
Pianese
|
|
2026-05-10 |
Pianese
|
- |
Lecco
|
|
2026-05-13 |
Lecco
|
- |
Pianese
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.60 |
3.50 |
4.75 |
| Pravděpodobnost |
31% |
40% |
29% |
|
1X @ 1.16 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.16 |
2.15 |
| Pravděpodobnost |
51% |
49% |
|
1X @ 1.16 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.31 |
3.10 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 1.5 @ 1.31 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.95 |
1.75 |
| Pravděpodobnost |
|
35% |
65% |
|
Pod 2.5 @ 1.75 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.30 |
1.28 |
| Pravděpodobnost |
|
15% |
85% |
|
Pod 3.5 @ 1.28 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.98 |
1.72 |
| Pravděpodobnost |
|
49% |
51% |
|
Ne @ 1.72 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 12:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!