Serie C - Skupina C - Itálie
středa, 11.11.2020
14:00
14:00

Ternana

V. Francavilla
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Terni |
| Hosté: | Francavilla Fontana |
| Vzdálenost: | 468.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Libero Liberati |
| Kapacita: | 22 000 (4 500) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.00 | 6.50 | 1 | 1.08 | 2.50 | |||
| 52% | 32% | 16% | 1.44 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.05 | 1.75 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Poslední 2 přímé zápasy
| 2020-02-16 | Ternana | 0 - 2 | V. Francavilla |
| 2019-09-29 | V. Francavilla | 1 - 2 | Ternana |
Ternana poslední 12 zápasy
| 2020-11-07 | Cavese 1919 | 0 - 5 | Ternana |
| 2020-11-01 | Ternana | 5 - 1 | Catanzaro |
| 2020-10-25 | Ternana | 2 - 0 | Foggia |
| 2020-10-21 | Catania | 1 - 3 | Ternana |
| 2020-10-17 | Ternana | 3 - 0 | Potenza |
| 2020-10-11 | Casertana | 3 - 3 | Ternana |
| 2020-10-07 | Ternana | 0 - 0 | Palermo |
| 2020-10-03 | Paganese | 0 - 3 | Ternana |
| 2020-09-27 | Ternana | 0 - 0 | Viterbese |
| 2020-09-22 | Ternana | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2020-09-16 | Pescara | 1 - 0 | Ternana |
| 2020-09-10 | Gubbio | 1 - 1 | Ternana |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 33% |
V. Francavilla poslední 12 zápasy
| 2020-11-08 | V. Francavilla | 1 - 3 | Casertana |
| 2020-11-01 | Monopoli 1966 | 1 - 3 | V. Francavilla |
| 2020-10-24 | V. Francavilla | 2 - 1 | Potenza |
| 2020-10-21 | Paganese | 0 - 0 | V. Francavilla |
| 2020-10-18 | V. Francavilla | 0 - 1 | Catania |
| 2020-10-11 | Juve Stabia | 2 - 1 | V. Francavilla |
| 2020-10-07 | V. Francavilla | 2 - 2 | Vibonese |
| 2020-10-04 | Turris | 1 - 0 | V. Francavilla |
| 2020-09-27 | V. Francavilla | 2 - 3 | Bari |
| 2020-09-23 | Catanzaro | 2 - 1 | V. Francavilla |
| 2020-06-30 | Catania | 3 - 2 | V. Francavilla |
| 2020-03-08 | Teramo | 0 - 1 | V. Francavilla |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 67% | 42% |
Tabulka Serie C - Skupina C
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ternana | 9 | +19 | 21 |
| 2 | Bari | 8 | +9 | 17 |
| 3 | Teramo | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Avellino | 7 | +4 | 14 |
| 5 | Turris | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Juve Stabia | 9 | 0 | 13 |
| 7 | Catanzaro | 8 | -1 | 12 |
| 8 | Vibonese | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Foggia | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Catania | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Potenza | 8 | -3 | 9 |
| 12 | Paganese | 9 | -4 | 9 |
| 13 | V. Francavilla | 9 | -3 | 8 |
| 14 | Monopoli 1966 | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Bisceglie 1913 | 6 | 0 | 7 |
| 16 | Viterbese | 8 | -4 | 6 |
| 17 | Casertana | 8 | -6 | 6 |
| 18 | Cavese 1919 | 9 | -11 | 5 |
| 19 | Palermo | 6 | -5 | 3 |
| 20 | Trapani | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Ternana | |
| V. Francavilla | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Ternana | V. Francavilla |
|---|---|---|---|
| 1 | Ternana | - | |
| 2 | Bari | ||
| 3 | Teramo | ||
| 4 | Avellino | ||
| 5 | Turris | 1 - 0 | |
| 6 | Juve Stabia | 2 - 1 | |
| 7 | Catanzaro | 5 - 1 | |
| 8 | Vibonese | ||
| 9 | Foggia | 2 - 0 | |
| 10 | Catania | ||
| 11 | Potenza | 3 - 0 | |
| 12 | Paganese | 0 - 0 | |
| 13 | V. Francavilla | - | |
| 14 | Monopoli 1966 | 1 - 3 | |
| 15 | Bisceglie 1913 | ||
| 16 | Viterbese | 0 - 0 | |
| 17 | Casertana | ||
| 18 | Cavese 1919 | ||
| 19 | Palermo | 0 - 0 | |
| 20 | Trapani |
Pozice v lize
| Ternana | V. Francavilla | |
| Pozice | 1 | 13 |
| Body | 21 | 8 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 14 |
| Body | 11 | 4 |
Forma v lize
| Ternana | V. Francavilla | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
3 0 |
2
2 5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
2 0 |
1
1 2 |
Góly v lize
| Ternana | V. Francavilla | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
24
5 |
11
14 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
10
1 |
4
4 |
Celková statistika pro Serie C - Skupina C
| Zápasy (73) | |
| Domácí vítězství | 32% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 40% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (183) | |
| Góly na zápas | 2.51 |
| Góly doma na zápas | 1.18 |
| Góly hosta na zápas | 1.33 |
| Domácí tým skóroval v | 64% |
| Hostující tým skóroval v | 71% |
| Skórují Oba Týmy | 47% |
| Nad 1.5 | 68% |
| Nad 2.5 | 44% |
| Nad 3.5 | 26% |
Ternana další 6 zápasy
| 2020-11-15 | Bari | - | Ternana |
| 2020-11-22 | Ternana | - | Teramo |
| 2020-11-28 | Vibonese | - | Ternana |
| 2020-12-06 | Ternana | - | Bisceglie 1913 |
| 2020-12-13 | Avellino | - | Ternana |
| 2020-12-20 | Ternana | - | Turris |
V. Francavilla další 6 zápasy
| 2020-11-15 | V. Francavilla | - | Catanzaro |
| 2020-11-22 | Foggia | - | V. Francavilla |
| 2020-11-29 | V. Francavilla | - | Teramo |
| 2020-12-06 | V. Francavilla | - | Avellino |
| 2020-12-13 | Cavese 1919 | - | V. Francavilla |
| 2020-12-20 | V. Francavilla | - | Bisceglie 1913 |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 4.00 | 6.50 |
| Pravděpodobnost | 52% | 32% | 16% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.08 | 2.50 |
| Pravděpodobnost | 76% | 24% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 70% | 30% | |
| Nad 1.5 @ 1.28 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.75 | |
| Pravděpodobnost | 59% | 41% | |
| Nad 2.5 @ 2.05 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 48% | 52% | |
| Ne @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-11 12:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!