Division 1 - Jih - Švédsko
sobota, 26.09.2020
14:00
14:00

Torns IF

Motala AIF
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Stangby |
| Hosté: | Motala |
| Vzdálenost: | 329.5 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.75 | 6.00 | 1X | 1.10 | 2.75 | |||
| 45% | 38% | 17% | 1.10 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.47 | 2.60 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 83% | 17% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Poslední 1 přímé zápasy
| 2020-08-08 | Motala AIF | 2 - 2 | Torns IF |
Torns IF poslední 12 zápasy
| 2020-09-23 | Lindome GIF | 2 - 0 | Torns IF |
| 2020-09-19 | Torns IF | 3 - 0 | Linkoping City |
| 2020-09-12 | Skovde | 1 - 1 | Torns IF |
| 2020-09-05 | Torns IF | 1 - 1 | Tvaakers IF |
| 2020-09-02 | Lunds | 0 - 0 | Torns IF |
| 2020-08-29 | Torns IF | 2 - 2 | Skovde |
| 2020-08-23 | Varnamo | 1 - 1 | Torns IF |
| 2020-08-15 | Torns IF | 2 - 0 | Oskarshamns |
| 2020-08-12 | Torns IF | 1 - 1 | Eskilsminne IF |
| 2020-08-08 | Motala AIF | 2 - 2 | Torns IF |
| 2020-08-04 | Kristianstad FC | 2 - 2 | Torns IF |
| 2020-07-18 | Torns IF | 0 - 0 | Landskrona BoIS |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 9 | 1 | 10 | 4 | 3 | |
| 17% | 75% | 8% | 83% | 33% | 25% |
Motala AIF poslední 12 zápasy
| 2020-09-23 | Motala AIF | 5 - 3 | Varnamo |
| 2020-09-19 | Motala AIF | 1 - 3 | Trollhattan |
| 2020-09-12 | Utsiktens | 2 - 0 | Motala AIF |
| 2020-09-06 | Motala AIF | 0 - 0 | Lunds |
| 2020-09-02 | Trollhattan | 2 - 1 | Motala AIF |
| 2020-08-29 | Motala AIF | 1 - 3 | Karlskrona |
| 2020-08-22 | Qviding | 0 - 0 | Motala AIF |
| 2020-08-16 | Motala AIF | 1 - 1 | Tvaakers IF |
| 2020-08-12 | Oskarshamns | 1 - 2 | Motala AIF |
| 2020-08-08 | Motala AIF | 2 - 2 | Torns IF |
| 2020-07-19 | Lunds | 1 - 2 | Motala AIF |
| 2020-07-15 | Lindome GIF | 0 - 1 | Motala AIF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka Division 1 - Jih
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Varnamo | 19 | +32 | 46 |
| 2 | Utsiktens | 19 | +12 | 36 |
| 3 | Landskrona BoIS | 18 | +10 | 33 |
| 4 | Lindome GIF | 18 | +15 | 32 |
| 5 | Torns IF | 19 | +13 | 29 |
| 6 | Assyriska IK | 19 | +6 | 27 |
| 7 | Linkoping City | 19 | +3 | 25 |
| 8 | Skovde | 19 | +2 | 25 |
| 9 | Trollhattan | 19 | -2 | 25 |
| 10 | Lunds | 19 | -2 | 23 |
| 11 | Oskarshamns | 19 | -7 | 23 |
| 12 | Tvaakers IF | 19 | -13 | 20 |
| 13 | Qviding | 19 | -17 | 20 |
| 14 | Eskilsminne IF | 19 | -11 | 19 |
| 15 | Motala AIF | 19 | -10 | 18 |
| 16 | Karlskrona | 19 | -31 | 10 |
Chronologie zápasů v lize
| Torns IF | |
| Motala AIF | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Torns IF | Motala AIF |
|---|---|---|---|
| 1 | Varnamo | 1 - 0 | |
| 2 | Utsiktens | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Landskrona BoIS | 0 - 0 | |
| 4 | Lindome GIF | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Torns IF | - | |
| 6 | Assyriska IK | 1 - 1 | |
| 7 | Linkoping City | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Skovde | 2 - 2 | |
| 9 | Trollhattan | 2 - 1 | |
| 10 | Lunds | 1 - 2 | |
| 11 | Oskarshamns | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Tvaakers IF | 1 - 1 | |
| 13 | Qviding | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Eskilsminne IF | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Motala AIF | - | |
| 16 | Karlskrona |
Pozice v lize
| Torns IF | Motala AIF | |
| Pozice | 5 | 15 |
| Body | 29 | 18 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 4 | 7 |
| Body | 20 | 11 |
Forma v lize
| Torns IF | Motala AIF | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
11 2 |
4
6 9 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
5 0 |
3
2 4 |
Góly v lize
| Torns IF | Motala AIF | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
29
16 |
24
34 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
20
5 |
8
11 |
Celková statistika pro Division 1 - Jih
| Zápasy (151) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 28% |
| Vítězství pro hosta | 25% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (458) | |
| Góly na zápas | 3.03 |
| Góly doma na zápas | 1.73 |
| Góly hosta na zápas | 1.30 |
| Domácí tým skóroval v | 83% |
| Hostující tým skóroval v | 70% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 40% |
Torns IF další 6 zápasy
| 2020-09-30 | Torns IF | - | Trelleborgs |
| 2020-10-03 | Qviding | - | Torns IF |
| 2020-10-07 | Landskrona BoIS | - | Torns IF |
| 2020-10-11 | Torns IF | - | Trollhattan |
| 2020-10-17 | Torns IF | - | Varnamo |
| 2020-10-24 | Assyriska IK | - | Torns IF |
Motala AIF další 6 zápasy
| 2020-10-03 | Motala AIF | - | Oskarshamns |
| 2020-10-07 | Assyriska IK | - | Motala AIF |
| 2020-10-11 | Motala AIF | - | Lindome GIF |
| 2020-10-17 | Motala AIF | - | Eskilsminne IF |
| 2020-10-24 | Karlskrona | - | Motala AIF |
| 2020-10-31 | Tvaakers IF | - | Motala AIF |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 4.75 | 6.00 |
| Pravděpodobnost | 45% | 38% | 17% |
| 1X @ 1.10 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 2.75 |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 5.00 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.14 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 2.60 | |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.47 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 34% | 66% | |
| Pod 3.5 @ 1.66 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Ano @ 1.72 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-26 12:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!