Pohár DFB - Německo

pondělí, 19.08.2024
17:00
TuS Koblenz

TuS Koblenz

Wolfsburg

Wolfsburg

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Informace
Město
Domácí: Koblenz
Hosté: Wolfsburg
Vzdálenost: 320.0 km
Stadion
Stadion: Stadion Oberwerth
Kapacita: 9 500 (2 000)
Rozměry: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 17:00 (18:00 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
51.00 21.00 1.02 2 19.00 1.00
17% 34% 49% 1.02 3% 97%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.01 26.00 1.06 10.00 1.18 4.50
94% 6% 90% 10% 80% 20%

Poslední přímé zápasy

Žádné údaje v systému

TuS Koblenz poslední 12 zápasy

2023-07-14 TuS Koblenz 1 - 6 Mohuč
2023-07-08 Alemannia Aachen 3 - 2 TuS Koblenz
2017-08-11 TuS Koblenz 2 - 3 Dynamo Drážďany
2017-07-11 TuS Koblenz 0 - 4 Mohuč
2016-07-22 TuS Koblenz 0 - 4 Bayer Lev.
2015-07-04 TuS Koblenz 0 - 2 B. M'gladbach
2014-07-16 TuS Koblenz 0 - 0 Kolín nad Rýnem
2014-05-14 TuS Koblenz 1 - 6 Bayer Lev.
2014-01-25 Rot-Weiss Oberhausen 3 - 1 TuS Koblenz
2012-07-07 TuS Koblenz 1 - 3 Kolín nad Rýnem
2012-06-29 TuS Koblenz 0 - 2 Mohuč
2011-01-19 TuS Koblenz 1 - 4 Kaiserslautern
V R P +1.5 +2.5 +3.5
0 1 11 11 9 9
0% 8% 92% 92% 75% 75%

Wolfsburg poslední 12 zápasy

2024-08-09 Brentford 4 - 4 Wolfsburg
2024-08-03 Como 0 - 0 Wolfsburg
2024-07-27 Hannover 3 - 2 Wolfsburg
2024-07-24 Wolfsburg 1 - 0 Lille
2024-07-20 Anderlecht 2 - 1 Wolfsburg
2024-05-18 Wolfsburg 1 - 3 Mohuč
2024-05-12 Bayern Mnichov 2 - 0 Wolfsburg
2024-05-04 Wolfsburg 3 - 0 Darmstadt
2024-04-27 Freiburg 1 - 2 Wolfsburg
2024-04-20 Wolfsburg 1 - 0 Bochum
2024-04-13 RB Lipsko 3 - 0 Wolfsburg
2024-04-07 Wolfsburg 1 - 3 B. M'gladbach
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 9 8 4
33% 17% 50% 75% 67% 33%

Tabulka TuS Koblenz

Žádné údaje v systému

Tabulka 2. Bundesliga

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Paderborn 2 2 0 0 5 2 +3 6
2 Greuther Furth 2 1 1 0 5 3 +2 4
3 Magdeburg 2 1 1 0 3 1 +2 4
4 F. Dusseldorf 2 1 1 0 2 0 +2 4
4 Hannover 2 1 1 0 2 0 +2 4
6 Kaiserslautern 2 1 1 0 4 3 +1 4
7 Karlsruher 2 1 1 0 3 2 +1 4
7 Hamburger 2 1 1 0 3 2 +1 4
9 Schalke 04 2 1 0 1 6 4 +2 3
10 Nurnberg 2 1 0 1 5 4 +1 3
11 Jahn Regensburg 2 1 0 1 1 2 -1 3
12 Elversberg 2 0 2 0 2 2 0 2
13 Kolín nad Rýnem 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 Hertha Berlín 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 Preussen Munster 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Ulm 1846 2 0 0 2 1 3 -2 0
17 Darmstadt 2 0 0 2 1 5 -4 0
18 E. Braunschweig 2 0 0 2 2 8 -6 0

TuS Koblenz další zápasy

Žádné údaje v systému

Wolfsburg další zápasy

Žádné údaje v systému

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 51.00 21.00 1.02
Pravděpodobnost 17% 34% 49%
2 @ 1.02
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 19.00 1.00
Pravděpodobnost 3% 97%
X2 @ 1.00
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.01 26.00
Pravděpodobnost   94% 6%
Nad 1.5 @ 1.01
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.06 10.00
Pravděpodobnost   90% 10%
Nad 2.5 @ 1.06
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   1.18 4.50
Pravděpodobnost   80% 20%
Nad 3.5 @ 1.18
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   2.20 1.62
Pravděpodobnost   48% 52%
Ne @ 1.62

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2024-08-19 16:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!