Konferenční liga UEFA - Kvalifikace
čtvrtek, 22.07.2021
20:00
Újpest
(Maďarsko)
Vaduz
(Švýcarsko)
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Budapešť (Mad) |
| Hosté: |
Vaduz (Lichtenštejnsko) / Švýcarsko (Lie) |
| Vzdálenost: |
718.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ferenc Szusza
(Budapešť / Mad)
|
| Kapacita: |
13 301 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
20:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.79 |
3.84 |
3.88 |
1 |
|
|
|
1.23 |
1.90 |
| 40% |
31% |
29% |
1.79 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.21 |
|
|
|
1.64 |
2.17 |
|
|
|
2.55 |
1.45 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
36% |
64% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Újpest poslední 12 zápasy
|
2021-07-15 |
DAC Dun. Streda
|
2 - 1 |
Újpest
|
|
2021-07-10 |
Újpest
|
1 - 1 |
DVTK
|
|
2021-07-02 |
Voluntari
|
0 - 1 |
Újpest
|
|
2021-06-30 |
St. Polten
|
1 - 1 |
Újpest
|
|
2021-06-28 |
CFR Cluj
|
1 - 1 |
Újpest
|
|
2021-05-08 |
Újpest
|
5 - 4 |
Zalaegerszeg
|
|
2021-05-03 |
Fehervar
|
0 - 0 |
Újpest
|
|
2021-04-29 |
DVTK
|
0 - 0 |
Újpest
|
|
2021-04-24 |
Újpest
|
1 - 3 |
MTK Budapešť
|
|
2021-04-20 |
Ferencváros
|
3 - 0 |
Újpest
|
|
2021-04-17 |
Újpest
|
3 - 0 |
Mezokovesd
|
|
2021-04-14 |
Kisvarda
|
0 - 1 |
Újpest
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Vaduz poslední 12 zápasy
|
2021-07-16 |
Vaduz
|
1 - 1 |
Freiburg
|
|
2021-07-10 |
Zurich
|
0 - 0 |
Vaduz
|
|
2021-06-26 |
Winterthur
|
2 - 5 |
Vaduz
|
|
2021-05-21 |
Zurich
|
4 - 1 |
Vaduz
|
|
2021-05-15 |
Vaduz
|
1 - 3 |
Servette
|
|
2021-05-11 |
Vaduz
|
0 - 2 |
Young Boys
|
|
2021-05-08 |
Lugano
|
0 - 2 |
Vaduz
|
|
2021-05-01 |
Vaduz
|
1 - 2 |
Luzern
|
|
2021-04-24 |
St. Gallen
|
1 - 0 |
Vaduz
|
|
2021-04-21 |
Vaduz
|
1 - 1 |
Basilej
|
|
2021-04-18 |
Lausanne
|
2 - 1 |
Vaduz
|
|
2021-04-11 |
Vaduz
|
3 - 0 |
Sion
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Tabulka Nemzeti bajnokság I (Maďarsko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Ferencváros |
33 |
23 |
9 |
1 |
69 |
22 |
+47 |
78 |
| 2 |
Puskas Akademie |
33 |
18 |
4 |
11 |
52 |
42 |
+10 |
58 |
| 3 |
Fehervar |
33 |
16 |
8 |
9 |
68 |
38 |
+30 |
56 |
| 4 |
Paks |
33 |
14 |
8 |
11 |
76 |
64 |
+12 |
50 |
| 5 |
Kisvarda |
33 |
12 |
10 |
11 |
30 |
36 |
-6 |
46 |
| 6 |
Újpest |
33 |
12 |
6 |
15 |
46 |
67 |
-21 |
42 |
| 7 |
MTK Budapešť |
33 |
11 |
9 |
13 |
44 |
49 |
-5 |
42 |
| 8 |
Mezokovesd |
33 |
11 |
9 |
13 |
40 |
46 |
-6 |
42 |
| 9 |
Zalaegerszeg |
33 |
10 |
7 |
16 |
58 |
58 |
0 |
37 |
| 10 |
Honved |
33 |
9 |
10 |
14 |
46 |
48 |
-2 |
37 |
| 11 |
DVTK |
33 |
9 |
6 |
18 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 12 |
Budafoki MTE |
33 |
7 |
6 |
20 |
34 |
74 |
-40 |
27 |
Tabulka Challenge League (Švýcarsko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Grasshopper |
36 |
19 |
8 |
9 |
60 |
43 |
+17 |
65 |
| 2 |
Thun |
36 |
19 |
7 |
10 |
57 |
46 |
+11 |
64 |
| 3 |
Lausanne-Ouchy |
36 |
15 |
13 |
8 |
57 |
39 |
+18 |
58 |
| 4 |
Schaffhausen |
36 |
16 |
10 |
10 |
59 |
46 |
+13 |
58 |
| 5 |
Aarau |
36 |
17 |
7 |
12 |
66 |
59 |
+7 |
58 |
| 6 |
Winterthur |
36 |
11 |
10 |
15 |
50 |
52 |
-2 |
43 |
| 7 |
Wil |
36 |
10 |
9 |
17 |
43 |
52 |
-9 |
39 |
| 8 |
Kriens |
36 |
9 |
11 |
16 |
40 |
48 |
-8 |
38 |
| 9 |
Neuchatel Xamax |
36 |
10 |
6 |
20 |
36 |
58 |
-22 |
36 |
| 10 |
Chiasso |
36 |
9 |
9 |
18 |
35 |
60 |
-25 |
36 |
Újpest další 6 zápasy
|
2021-07-29 |
Vaduz
|
- |
Újpest
|
|
2021-08-01 |
Újpest
|
- |
Puskas Akademie
|
|
2021-08-05 |
Újpest
|
- |
Basilej
|
|
2021-08-08 |
Debrecen
|
- |
Újpest
|
|
2021-08-12 |
Basilej
|
- |
Újpest
|
|
2021-08-15 |
Újpest
|
- |
Honved
|
Vaduz další 6 zápasy
|
2021-07-25 |
Wil
|
- |
Vaduz
|
|
2021-07-29 |
Vaduz
|
- |
Újpest
|
|
2021-08-01 |
Vaduz
|
- |
Neuchatel Xamax
|
|
2021-08-08 |
Lausanne-Ouchy
|
- |
Vaduz
|
|
2021-08-22 |
Schaffhausen
|
- |
Vaduz
|
|
2021-08-27 |
Aarau
|
- |
Vaduz
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.79 |
3.84 |
3.88 |
| Pravděpodobnost |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.79 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.23 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
68% |
32% |
|
1X @ 1.23 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.19 |
4.21 |
| Pravděpodobnost |
|
77% |
23% |
|
Nad 1.5 @ 1.19 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.64 |
2.17 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Nad 2.5 @ 1.64 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.55 |
1.45 |
| Pravděpodobnost |
|
36% |
64% |
|
Pod 3.5 @ 1.45 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.58 |
2.23 |
| Pravděpodobnost |
|
58% |
42% |
|
Ano @ 1.58 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-22 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!