Primera División - Chile
sobota, 25.04.2026
23:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Santiago |
| Hosté: |
Santiago |
| Stadion |
| Stadion: |
Nacional de Chile
|
| Kapacita: |
47 000 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
23:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.40 |
2.85 |
X2 |
|
|
|
1.40 |
1.57 |
| 25% |
42% |
33% |
1.57 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 64% |
36% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
36% |
64% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2025-10-26 |
U. Catolica
|
1 - 0 |
U. de Chile
|
|
2025-05-03 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2024-10-19 |
U. Catolica
|
1 - 2 |
U. de Chile
|
|
2024-05-18 |
U. de Chile
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2024-01-27 |
U. Catolica
|
1 - 3 |
U. de Chile
|
|
2023-11-11 |
U. Catolica
|
1 - 3 |
U. de Chile
|
|
2023-06-28 |
U. de Chile
|
3 - 0 |
U. Catolica
|
|
2022-10-13 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
U. de Chile
|
|
2022-09-25 |
U. de Chile
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2022-08-27 |
U. de Chile
|
0 - 3 |
U. Catolica
|
|
2022-04-02 |
U. Catolica
|
2 - 1 |
U. de Chile
|
|
2021-11-07 |
U. Catolica
|
1 - 0 |
U. de Chile
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
8 |
3 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
67% |
25% |
U. de Chile poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Everton VM
|
0 - 0 |
U. de Chile
|
|
2026-04-12 |
Nublense
|
1 - 0 |
U. de Chile
|
|
2026-04-05 |
U. de Chile
|
4 - 0 |
Dep. La Serena
|
|
2026-03-31 |
Audax Italiano
|
1 - 3 |
U. de Chile
|
|
2026-03-24 |
U. de Chile
|
0 - 1 |
Union La Calera
|
|
2026-03-20 |
U. de Chile
|
2 - 2 |
Dep. La Serena
|
|
2026-03-14 |
Coquimbo Unido
|
0 - 1 |
U. de Chile
|
|
2026-03-09 |
U. de Chile
|
1 - 1 |
U. de Concepcion
|
|
2026-03-05 |
U. de Chile
|
1 - 2 |
Palestino
|
|
2026-03-01 |
Colo-Colo
|
0 - 1 |
U. de Chile
|
|
2026-02-22 |
U. de Chile
|
2 - 2 |
Dep. Limache
|
|
2026-02-13 |
Palestino
|
0 - 0 |
U. de Chile
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
6 |
5 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
50% |
42% |
33% |
U. Catolica poslední 12 zápasy
|
2026-04-21 |
U. Catolica
|
1 - 2 |
Union La Calera
|
|
2026-04-15 |
Cruzeiro MG
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-04-11 |
Audax Italiano
|
3 - 4 |
U. Catolica
|
|
2026-04-08 |
U. Catolica
|
1 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2026-04-02 |
U. Catolica
|
6 - 1 |
Palestino
|
|
2026-03-30 |
Cobresal
|
1 - 3 |
U. Catolica
|
|
2026-03-25 |
Nublense
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2026-03-22 |
U. Catolica
|
2 - 1 |
U. de Concepcion
|
|
2026-03-14 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
Everton VM
|
|
2026-03-07 |
O'Higgins
|
1 - 0 |
U. Catolica
|
|
2026-03-01 |
Nublense
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-02-21 |
U. Catolica
|
3 - 1 |
Coquimbo Unido
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
10 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
83% |
42% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Dep. Limache |
10 |
6 |
2 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
20 |
| 2 |
Huachipato |
10 |
6 |
0 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
18 |
| 3 |
Colo-Colo |
9 |
6 |
0 |
3 |
9 |
5 |
+4 |
18 |
| 4 |
U. Catolica |
10 |
5 |
2 |
3 |
24 |
16 |
+8 |
17 |
| 5 |
Nublense |
10 |
4 |
5 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
17 |
| 6 |
O'Higgins |
10 |
5 |
1 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
16 |
| 7 |
U. de Chile |
10 |
3 |
5 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
14 |
| 8 |
Palestino |
11 |
4 |
2 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
14 |
| 9 |
U. de Concepcion |
10 |
4 |
2 |
4 |
8 |
17 |
-9 |
14 |
| 10 |
Coquimbo Unido |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 11 |
Dep. La Serena |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
13 |
| 12 |
Everton VM |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
9 |
0 |
12 |
| 13 |
Audax Italiano |
10 |
3 |
1 |
6 |
13 |
14 |
-1 |
10 |
| 14 |
Cobresal |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
10 |
| 15 |
Union La Calera |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
19 |
-10 |
10 |
| 16 |
Dep. Concepcion |
11 |
2 |
2 |
7 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
Chronologie zápasů v lize
| U. de Chile |
|
| U. Catolica |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
U. de Chile |
U. Catolica |
| 1 |
Dep. Limache |
2 - 2 |
|
| 2 |
Huachipato |
|
|
| 3 |
Colo-Colo |
|
|
| 4 |
U. Catolica |
|
- |
| 5 |
Nublense |
|
1 - 2 |
| 6 |
O'Higgins |
|
1 - 0 |
| 7 |
U. de Chile |
- |
|
| 8 |
Palestino |
|
|
| 9 |
U. de Concepcion |
1 - 1 |
|
| 10 |
Coquimbo Unido |
|
|
| 11 |
Dep. La Serena |
4 - 0 |
2 - 2 |
| 12 |
Everton VM |
|
|
| 13 |
Audax Italiano |
0 - 0 |
3 - 4 |
| 14 |
Cobresal |
|
3 - 2 |
| 15 |
Union La Calera |
|
|
| 16 |
Dep. Concepcion |
|
|
Statistiky týmu
| |
U. de Chile |
U. Catolica |
| Vítězství |
3 |
5 |
| Remízy |
5 |
2 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
10 |
24 |
| Obdržené góly |
6 |
16 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
2.40 |
| Průměr obdržené góly |
0.60 |
1.60 |
| Zápasy vstřelené góly |
60% |
90% |
| Zápasy obdržené góly |
40% |
90% |
| Skórují Oba Týmy |
30% |
80% |
| Nad 1.5 |
40% |
90% |
| Nad 2.5 |
30% |
80% |
| Nad 3.5 |
20% |
60% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
1 |
2 |
| Remízy |
3 |
1 |
| Prohry |
0 |
2 |
| Vstřelené góly |
7 |
10 |
| Obdržené góly |
3 |
10 |
| Průměr vstřelené góly |
1.75 |
2.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.75 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
75% |
80% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
80% |
| Nad 1.5 |
75% |
80% |
| Nad 2.5 |
50% |
80% |
| Nad 3.5 |
50% |
60% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (80) |
| Domácí vítězství |
52% |
| Remízy |
20% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
33% |
| Góly (212) |
| Góly na zápas |
2.65 |
| Góly doma na zápas |
1.60 |
| Góly hosta na zápas |
1.05 |
| Domácí tým skóroval v |
75% |
| Hostující tým skóroval v |
62% |
| Skórují Oba Týmy |
42% |
| Nad 1.5 |
64% |
| Nad 2.5 |
50% |
| Nad 3.5 |
28% |
U. de Chile další 6 zápasy
|
2026-05-02 |
Dep. La Serena
|
- |
U. de Chile
|
|
2026-05-10 |
Union La Calera
|
- |
U. de Chile
|
|
2026-05-17 |
Cobresal
|
- |
U. de Chile
|
|
2026-05-23 |
U. de Chile
|
- |
O'Higgins
|
|
2026-05-30 |
U. de Chile
|
- |
Dep. Concepcion
|
|
2026-06-14 |
Union La Calera
|
- |
U. de Chile
|
U. Catolica další 6 zápasy
|
2026-04-30 |
Barcelona SC
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-05-03 |
U. de Concepcion
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-05-07 |
U. Catolica
|
- |
Cruzeiro MG
|
|
2026-05-10 |
U. Catolica
|
- |
Nublense
|
|
2026-05-17 |
Dep. Limache
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-05-24 |
U. Catolica
|
- |
Colo-Colo
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.25 |
3.40 |
2.85 |
| Pravděpodobnost |
25% |
42% |
33% |
|
X2 @ 1.57 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.57 |
| Pravděpodobnost |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.57 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Nad 1.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.15 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
|
53% |
47% |
|
Nad 2.5 @ 2.15 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.22 |
| Pravděpodobnost |
|
36% |
64% |
|
Pod 3.5 @ 1.22 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.91 |
1.80 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Ano @ 1.91 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-25 20:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!