Primera División - Peru
středa, 19.08.2020
00:00
00:00

U. San Martin

Dep. Municipal
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Lima |
| Hosté: | Lima |
| Stadion | |
| Stadion: | Alberto Gallardo |
| Kapacita: | 18 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 00:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 2.87 | 2.70 | 1X | 1.40 | 1.44 | |||
| 27% | 49% | 24% | 1.40 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-11-17 | Dep. Municipal | 1 - 2 | U. San Martin |
| 2019-06-02 | U. San Martin | 0 - 0 | Dep. Municipal |
| 2018-11-03 | Dep. Municipal | 3 - 1 | U. San Martin |
| 2018-08-12 | U. San Martin | 6 - 1 | Dep. Municipal |
| 2017-10-28 | U. San Martin | 1 - 4 | Dep. Municipal |
| 2017-07-22 | Dep. Municipal | 1 - 0 | U. San Martin |
| 2016-05-14 | Dep. Municipal | 1 - 0 | U. San Martin |
| 2016-02-06 | U. San Martin | 0 - 1 | Dep. Municipal |
| 2015-09-13 | U. San Martin | 0 - 0 | Dep. Municipal |
| 2015-05-09 | Dep. Municipal | 2 - 0 | U. San Martin |
| 2015-04-02 | Dep. Municipal | 0 - 1 | U. San Martin |
| 2015-02-11 | U. San Martin | 0 - 0 | Dep. Municipal |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 33% | 25% |
U. San Martin poslední 12 zápasy
| 2020-03-08 | Atletico Grau | 0 - 0 | U. San Martin |
| 2020-03-01 | U. San Martin | 2 - 2 | Carlos Mannucci |
| 2020-02-24 | Dep. Llacuabamba | 1 - 2 | U. San Martin |
| 2020-02-16 | U. San Martin | 1 - 2 | Alianza Huanuco |
| 2020-02-09 | Cienciano | 4 - 0 | U. San Martin |
| 2020-02-02 | U. San Martin | 3 - 1 | Ayacucho |
| 2019-11-24 | U. San Martin | 0 - 0 | Ayacucho |
| 2019-11-17 | Dep. Municipal | 1 - 2 | U. San Martin |
| 2019-11-10 | U. San Martin | 3 - 1 | Acad. Cantolao |
| 2019-11-03 | Un. Cesar Vallejo | 0 - 1 | U. San Martin |
| 2019-10-27 | U. San Martin | 1 - 1 | Sp. Cristal |
| 2019-10-20 | Sport Boys | 0 - 0 | U. San Martin |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 58% | 33% |
Dep. Municipal poslední 12 zápasy
| 2020-03-07 | Dep. Municipal | 2 - 0 | Acad. Cantolao |
| 2020-02-29 | Alianza Lima | 1 - 0 | Dep. Municipal |
| 2020-02-22 | Dep. Municipal | 1 - 1 | Carlos Stein |
| 2020-02-16 | Sport Huancayo | 1 - 1 | Dep. Municipal |
| 2020-02-10 | Dep. Municipal | 0 - 0 | UTC Cajamarca |
| 2020-02-02 | Un. Cesar Vallejo | 1 - 1 | Dep. Municipal |
| 2019-11-24 | Carlos Mannucci | 2 - 2 | Dep. Municipal |
| 2019-11-17 | Dep. Municipal | 1 - 2 | U. San Martin |
| 2019-11-09 | Molinos El Pirata | 0 - 3 | Dep. Municipal |
| 2019-11-03 | Dep. Municipal | 3 - 0 | U. de Deportes |
| 2019-10-25 | Real Garcilaso | 1 - 0 | Dep. Municipal |
| 2019-10-20 | Dep. Municipal | 0 - 0 | UTC Cajamarca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 33% | 8% |
Tabulka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Huanuco | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Ayacucho | 6 | +6 | 13 |
| 3 | U. de Deportes | 7 | +4 | 13 |
| 4 | Binacional | 7 | +2 | 13 |
| 5 | Cienciano | 7 | +7 | 12 |
| 6 | Sport Huancayo | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Melgar Arequipa | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Alianza Lima | 7 | 0 | 10 |
| 9 | Acad. Cantolao | 7 | -3 | 10 |
| 10 | UTC Cajamarca | 7 | -1 | 9 |
| 11 | Sp. Cristal | 7 | +1 | 8 |
| 12 | U. San Martin | 6 | -2 | 8 |
| 13 | Dep. Municipal | 6 | +1 | 7 |
| 14 | Sport Boys | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Carlos Mannucci | 6 | 0 | 6 |
| 16 | Un. Cesar Vallejo | 6 | -1 | 6 |
| 17 | Real Garcilaso | 6 | -2 | 6 |
| 18 | Carlos Stein | 6 | -5 | 4 |
| 19 | Dep. Llacuabamba | 6 | -6 | 4 |
| 20 | Atletico Grau | 7 | -7 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| U. San Martin | |
| Dep. Municipal | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | U. San Martin | Dep. Municipal |
|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Huanuco | 1 - 2 | |
| 2 | Ayacucho | 3 - 1 | |
| 3 | U. de Deportes | ||
| 4 | Binacional | ||
| 5 | Cienciano | ||
| 6 | Sport Huancayo | 1 - 1 | |
| 7 | Melgar Arequipa | ||
| 8 | Alianza Lima | 1 - 0 | |
| 9 | Acad. Cantolao | ||
| 10 | UTC Cajamarca | ||
| 11 | Sp. Cristal | ||
| 12 | U. San Martin | - | |
| 13 | Dep. Municipal | - | |
| 14 | Sport Boys | ||
| 15 | Carlos Mannucci | 2 - 2 | |
| 16 | Un. Cesar Vallejo | 1 - 1 | |
| 17 | Real Garcilaso | ||
| 18 | Carlos Stein | ||
| 19 | Dep. Llacuabamba | ||
| 20 | Atletico Grau |
Pozice v lize
| U. San Martin | Dep. Municipal | |
| Pozice | 12 | 13 |
| Body | 8 | 7 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 14 | 14 |
| Body | 4 | 2 |
Forma v lize
| U. San Martin | Dep. Municipal | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
2 2 |
1
4 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
1 1 |
0
2 1 |
Góly v lize
| U. San Martin | Dep. Municipal | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
8
10 |
5
4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
5 |
2
3 |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (65) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 26% |
| Vítězství pro hosta | 26% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (178) | |
| Góly na zápas | 2.74 |
| Góly doma na zápas | 1.52 |
| Góly hosta na zápas | 1.22 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 55% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 29% |
U. San Martin další 6 zápasy
| 2020-08-27 | U. de Deportes | - | U. San Martin |
| 2020-09-01 | U. San Martin | - | Binacional |
| 2020-09-09 | Sp. Cristal | - | U. San Martin |
| 2020-09-14 | U. San Martin | - | Real Garcilaso |
| 2020-09-18 | Melgar Arequipa | - | U. San Martin |
| 2020-09-22 | U. San Martin | - | UTC Cajamarca |
Dep. Municipal další 6 zápasy
| 2020-08-26 | Dep. Municipal | - | Cienciano |
| 2020-08-31 | Alianza Huanuco | - | Dep. Municipal |
| 2020-09-08 | Dep. Municipal | - | Dep. Llacuabamba |
| 2020-09-14 | Ayacucho | - | Dep. Municipal |
| 2020-09-19 | Dep. Municipal | - | Carlos Mannucci |
| 2020-09-22 | Atletico Grau | - | Dep. Municipal |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 2.87 | 2.70 |
| Pravděpodobnost | 27% | 49% | 24% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.44 |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.28 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.85 | |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% | |
| Pod 2.5 @ 1.85 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravděpodobnost | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% | |
| Ano @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-18 20:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!