Konferenční liga UEFA - Kvalifikace
čtvrtek, 15.07.2021
17:00
Banants
(Arménie)
Maribor
(Slovinsko)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Výherce Maribor
celkem výsledek 0 - 2
Výsledek prvního zápasu
Maribor1 - 0Banants
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Jerevan (Arm) |
| Hosté: |
Maribor (Svn) |
| Vzdálenost: |
2 423.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Urartu Stadium
(Jerevan / Arm)
|
| Kapacita: |
5 000 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
17:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.86 |
3.84 |
1.62 |
2 |
|
|
|
2.21 |
1.17 |
| 28% |
30% |
42% |
1.62 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.57 |
|
|
|
1.79 |
1.96 |
|
|
|
3.02 |
1.33 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
30% |
70% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2021-07-08 |
Maribor
|
1 - 0 |
Banants
|
Banants poslední 12 zápasy
|
2021-07-08 |
Maribor
|
1 - 0 |
Banants
|
|
2021-05-28 |
Pyunik
|
0 - 1 |
Banants
|
|
2021-05-22 |
Banants
|
2 - 0 |
Ararat
|
|
2021-05-19 |
Banants
|
1 - 0 |
Noah
|
|
2021-05-15 |
Banants
|
1 - 2 |
Ararat-Armenia
|
|
2021-05-11 |
Banants
|
2 - 1 |
Van
|
|
2021-05-07 |
Shirak
|
1 - 1 |
Banants
|
|
2021-05-02 |
Lori
|
0 - 3 |
Banants
|
|
2021-05-01 |
Banants
|
1 - 0 |
Shirak
|
|
2021-04-25 |
Banants
|
0 - 0 |
Ararat-Armenia
|
|
2021-04-19 |
Banants
|
0 - 1 |
Pyunik
|
|
2021-04-14 |
Alashkert
|
1 - 0 |
Banants
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
5 |
3 |
0 |
| 50% |
17% |
33% |
|
42% |
25% |
0% |
Maribor poslední 12 zápasy
|
2021-07-08 |
Maribor
|
1 - 0 |
Banants
|
|
2021-07-01 |
Cracovia Krakow
|
3 - 1 |
Maribor
|
|
2021-06-26 |
Maribor
|
4 - 1 |
Vojvodina
|
|
2021-05-22 |
Maribor
|
1 - 3 |
Mura
|
|
2021-05-19 |
FC Koper
|
0 - 3 |
Maribor
|
|
2021-05-15 |
Maribor
|
3 - 0 |
ND Gorica
|
|
2021-05-09 |
Ol. Ljubljana
|
0 - 0 |
Maribor
|
|
2021-05-04 |
Maribor
|
2 - 1 |
Tabor Sezana
|
|
2021-05-01 |
Celje
|
2 - 1 |
Maribor
|
|
2021-04-27 |
Domžale
|
2 - 1 |
Maribor
|
|
2021-04-24 |
Bravo
|
0 - 1 |
Maribor
|
|
2021-04-20 |
Maribor
|
1 - 3 |
Domžale
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
9 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
75% |
33% |
Tabulka Bardsragujn chumb (Arménie)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Alashkert |
24 |
13 |
7 |
4 |
25 |
15 |
+10 |
46 |
| 2 |
Noah |
24 |
12 |
5 |
7 |
35 |
20 |
+15 |
41 |
| 3 |
Banants |
24 |
12 |
5 |
7 |
28 |
19 |
+9 |
41 |
| 4 |
Ararat |
24 |
11 |
7 |
6 |
34 |
18 |
+16 |
40 |
| 5 |
Ararat-Armenia |
24 |
10 |
8 |
6 |
32 |
17 |
+15 |
38 |
| 6 |
Van |
24 |
9 |
4 |
11 |
25 |
30 |
-5 |
31 |
| 7 |
Pyunik |
24 |
6 |
7 |
11 |
20 |
18 |
+2 |
25 |
| 8 |
Lori |
24 |
7 |
2 |
15 |
16 |
44 |
-28 |
23 |
| 9 |
Shirak |
24 |
2 |
7 |
15 |
19 |
53 |
-34 |
13 |
| 10 |
Gandzasar |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Tabulka Prva liga (Slovinsko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Mura |
36 |
17 |
12 |
7 |
50 |
26 |
+24 |
63 |
| 2 |
Maribor |
36 |
17 |
12 |
7 |
64 |
41 |
+23 |
63 |
| 3 |
Ol. Ljubljana |
36 |
16 |
11 |
9 |
45 |
35 |
+10 |
59 |
| 4 |
Domžale |
36 |
14 |
13 |
9 |
52 |
41 |
+11 |
55 |
| 5 |
Bravo |
36 |
10 |
15 |
11 |
39 |
39 |
0 |
45 |
| 6 |
Tabor Sezana |
36 |
12 |
8 |
16 |
40 |
44 |
-4 |
44 |
| 7 |
Aluminij |
36 |
10 |
13 |
13 |
31 |
41 |
-10 |
43 |
| 8 |
Celje |
36 |
12 |
7 |
17 |
36 |
41 |
-5 |
43 |
| 9 |
FC Koper |
36 |
11 |
9 |
16 |
41 |
56 |
-15 |
42 |
| 10 |
ND Gorica |
36 |
7 |
8 |
21 |
24 |
58 |
-34 |
29 |
Banants další 6 zápasy
|
2021-08-01 |
Banants
|
- |
Noravank
|
|
2021-08-07 |
Banants
|
- |
Sevan
|
|
2021-08-15 |
Ararat
|
- |
Banants
|
|
2021-08-18 |
Banants
|
- |
Alashkert
|
|
2021-08-23 |
BKMA
|
- |
Banants
|
|
2021-09-13 |
Banants
|
- |
Pyunik
|
Maribor další 6 zápasy
|
2021-07-18 |
Celje
|
- |
Maribor
|
|
2021-07-22 |
Hammarby
|
- |
Maribor
|
|
2021-07-25 |
Maribor
|
- |
Domžale
|
|
2021-07-29 |
Maribor
|
- |
Hammarby
|
|
2021-08-01 |
Ol. Ljubljana
|
- |
Maribor
|
|
2021-08-07 |
NK Radomlje
|
- |
Maribor
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
4.86 |
3.84 |
1.62 |
| Pravděpodobnost |
28% |
30% |
42% |
|
2 @ 1.62 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.21 |
1.17 |
| Pravděpodobnost |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.17 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.25 |
3.57 |
| Pravděpodobnost |
|
74% |
26% |
|
Nad 1.5 @ 1.25 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.79 |
1.96 |
| Pravděpodobnost |
|
52% |
48% |
|
Nad 2.5 @ 1.79 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.02 |
1.33 |
| Pravděpodobnost |
|
30% |
70% |
|
Pod 3.5 @ 1.33 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.88 |
1.82 |
| Pravděpodobnost |
|
48% |
52% |
|
Ne @ 1.82 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-15 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!