Championnat National - Alžírsko
úterý, 27.07.2021
21:00
21:00

Biskra

JS Saoura
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Biskra |
| Hosté: | Bechar |
| Vzdálenost: | 821.8 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 21:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.44 | 3.00 | 2.96 | X2 | 1.30 | 1.55 | |||
| 26% | 32% | 42% | 1.55 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.53 | 2.43 | 1.51 | 4.52 | 1.16 | ||||||
| 61% | 39% | 33% | 67% | 16% | 84% |
Poslední 4 přímé zápasy
| 2021-02-26 | JS Saoura | 4 - 0 | Biskra |
| 2019-11-09 | JS Saoura | 2 - 1 | Biskra |
| 2018-01-19 | Biskra | 1 - 0 | JS Saoura |
| 2017-09-09 | JS Saoura | 2 - 0 | Biskra |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 50% | 25% |
Biskra poslední 12 zápasy
| 2021-07-23 | USM Alger | 2 - 1 | Biskra |
| 2021-07-17 | Biskra | 1 - 0 | MC Oran |
| 2021-07-13 | CS Constantine | 1 - 1 | Biskra |
| 2021-07-08 | Biskra | 2 - 1 | MC Alger |
| 2021-07-04 | CABB Arreridj | 0 - 0 | Biskra |
| 2021-07-01 | Biskra | 2 - 2 | Olympique Medea |
| 2021-06-26 | Bel-Abbes | 1 - 0 | Biskra |
| 2021-06-19 | Biskra | 3 - 2 | RC Relizane |
| 2021-06-13 | JS Kabylie | 1 - 1 | Biskra |
| 2021-06-04 | Biskra | 0 - 2 | JS Kabylie |
| 2021-05-30 | Biskra | 2 - 0 | WA Tlemcen |
| 2021-05-26 | Paradou AC | 1 - 1 | Biskra |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 17% |
JS Saoura poslední 12 zápasy
| 2021-07-23 | JS Saoura | 2 - 2 | ASO Chlef |
| 2021-07-17 | ES Setif | 2 - 2 | JS Saoura |
| 2021-07-13 | CABB Arreridj | 0 - 1 | JS Saoura |
| 2021-07-08 | JS Saoura | 1 - 1 | MC Oran |
| 2021-07-04 | CS Constantine | 1 - 0 | JS Saoura |
| 2021-07-01 | JS Saoura | 2 - 0 | JS Kabylie |
| 2021-06-27 | NA Hussein Dey | 1 - 1 | JS Saoura |
| 2021-06-19 | JS Saoura | 3 - 0 | JSM Skikda |
| 2021-06-13 | MC Alger | 1 - 0 | JS Saoura |
| 2021-06-04 | NC Magra | 2 - 1 | JS Saoura |
| 2021-05-30 | JS Saoura | 1 - 0 | NC Magra |
| 2021-05-26 | Bel-Abbes | 1 - 1 | JS Saoura |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Tabulka Championnat National
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 32 | +36 | 63 |
| 2 | ES Setif | 33 | +32 | 61 |
| 3 | JS Saoura | 33 | +28 | 59 |
| 4 | USM Alger | 32 | +22 | 56 |
| 5 | MC Oran | 33 | +14 | 54 |
| 6 | MC Alger | 33 | +17 | 53 |
| 7 | JS Kabylie | 29 | +12 | 49 |
| 8 | CS Constantine | 33 | +10 | 48 |
| 9 | Olympique Medea | 33 | +1 | 48 |
| 10 | Paradou AC | 33 | +4 | 47 |
| 11 | RC Relizane | 33 | -12 | 41 |
| 12 | Biskra | 33 | -10 | 40 |
| 13 | AS Ain Mlila | 33 | -14 | 40 |
| 14 | NC Magra | 33 | -12 | 37 |
| 15 | ASO Chlef | 33 | -13 | 37 |
| 16 | NA Hussein Dey | 33 | -2 | 36 |
| 17 | WA Tlemcen | 32 | -7 | 36 |
| 18 | Bel-Abbes | 33 | -30 | 30 |
| 19 | CABB Arreridj | 33 | -31 | 21 |
| 20 | JSM Skikda | 32 | -45 | 17 |
Chronologie zápasů v lize
| Biskra | |
| JS Saoura | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Biskra | JS Saoura |
|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | ES Setif | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | JS Saoura | - | |
| 4 | USM Alger | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | MC Oran | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | MC Alger | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | JS Kabylie | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | CS Constantine | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Olympique Medea | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Paradou AC | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | RC Relizane | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 12 | Biskra | - | |
| 13 | AS Ain Mlila | 1 - 1 | |
| 14 | NC Magra | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | ASO Chlef | 0 - 6 | |
| 16 | NA Hussein Dey | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | WA Tlemcen | 2 - 0 | |
| 18 | Bel-Abbes | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | CABB Arreridj | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | JSM Skikda | 1 - 0 | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Biskra | JS Saoura | |
| Pozice | 12 | 3 |
| Body | 40 | 59 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 8 | 5 |
| Body | 32 | 20 |
Forma v lize
| Biskra | JS Saoura | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
9
13 11 |
18
8 7 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
9
5 2 |
5
5 7 |
Góly v lize
| Biskra | JS Saoura | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
26
36 |
52
24 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
18
10 |
20
17 |
Celková statistika pro Championnat National
| Zápasy (326) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 21% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (746) | |
| Góly na zápas | 2.29 |
| Góly doma na zápas | 1.37 |
| Góly hosta na zápas | 0.92 |
| Domácí tým skóroval v | 75% |
| Hostující tým skóroval v | 59% |
| Skórují Oba Týmy | 44% |
| Nad 1.5 | 64% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 20% |
Biskra další 6 zápasy
| 2021-08-09 | ES Setif | - | Biskra |
| 2021-08-16 | Biskra | - | AS Ain Mlila |
| 2021-08-21 | Biskra | - | ASO Chlef |
| 2021-08-24 | CR Belouizdad | - | Biskra |
| 2021-10-23 | RC Arbaa | - | Biskra |
| 2021-10-29 | Biskra | - | JS Saoura |
JS Saoura další 6 zápasy
| 2021-08-09 | JS Saoura | - | CR Belouizdad |
| 2021-08-18 | WA Tlemcen | - | JS Saoura |
| 2021-08-21 | JS Saoura | - | Paradou AC |
| 2021-08-24 | JS Saoura | - | AS Ain Mlila |
| 2021-10-16 | ASAC Concorde | - | JS Saoura |
| 2021-10-23 | JS Saoura | - | ASAC Concorde |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.44 | 3.00 | 2.96 |
| Pravděpodobnost | 26% | 32% | 42% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.55 |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.45 | 2.53 | |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% | |
| Nad 1.5 @ 1.45 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.43 | 1.51 | |
| Pravděpodobnost | 33% | 67% | |
| Pod 2.5 @ 1.51 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.52 | 1.16 | |
| Pravděpodobnost | 16% | 84% | |
| Pod 3.5 @ 1.16 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.06 | 1.68 | |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% | |
| Ne @ 1.68 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-27 20:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!