Championnat National - Alžírsko
úterý, 12.05.2026
19:00
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Alžír |
| Hosté: |
Mostaganem |
| Vzdálenost: |
280.2 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.12 |
6.37 |
15.45 |
1 |
|
|
|
1.01 |
5.04 |
| 49% |
33% |
18% |
1.12 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
3.93 |
|
|
|
1.52 |
2.13 |
|
|
|
2.32 |
1.46 |
| 56% |
44% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
18% |
82% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2025-11-17 |
ES Mostaganem
|
2 - 2 |
USM Alger
|
|
2025-03-06 |
USM Alger
|
1 - 0 |
ES Mostaganem
|
|
2024-10-22 |
ES Mostaganem
|
0 - 1 |
USM Alger
|
USM Alger poslední 12 zápasy
|
2026-05-09 |
USM Alger
|
1 - 0 |
Zamalek
|
|
2026-04-30 |
USM Alger
|
2 - 1 |
CR Belouizdad
|
|
2026-04-24 |
CA Batna
|
1 - 1 |
USM Alger
|
|
2026-04-19 |
OCS Safi
|
1 - 1 |
USM Alger
|
|
2026-04-11 |
USM Alger
|
0 - 0 |
OCS Safi
|
|
2026-04-05 |
ASO Chlef
|
2 - 1 |
USM Alger
|
|
2026-04-01 |
MC Alger
|
1 - 0 |
USM Alger
|
|
2026-03-25 |
USM Alger
|
0 - 1 |
JS Kabylie
|
|
2026-03-22 |
USM Alger
|
1 - 0 |
Maniema Union
|
|
2026-03-18 |
USM Alger
|
2 - 0 |
ES Setif
|
|
2026-03-15 |
Maniema Union
|
2 - 1 |
USM Alger
|
|
2026-03-08 |
USM Alger
|
0 - 0 |
CS Constantine
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
6 |
3 |
0 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
25% |
0% |
ES Mostaganem poslední 12 zápasy
|
2026-05-07 |
ES Mostaganem
|
0 - 4 |
JS Saoura
|
|
2026-04-10 |
ES Mostaganem
|
0 - 3 |
USM Khenchela
|
|
2026-04-05 |
CR Belouizdad
|
7 - 0 |
ES Mostaganem
|
|
2026-03-17 |
ES Mostaganem
|
3 - 2 |
Paradou AC
|
|
2026-03-13 |
ASO Chlef
|
1 - 0 |
ES Mostaganem
|
|
2026-03-07 |
ES Mostaganem
|
0 - 5 |
MC Alger
|
|
2026-02-28 |
ES Setif
|
3 - 0 |
ES Mostaganem
|
|
2026-02-21 |
ES Mostaganem
|
2 - 2 |
JS Kabylie
|
|
2026-02-14 |
MB Rouissat
|
1 - 0 |
ES Mostaganem
|
|
2026-02-07 |
ES Mostaganem
|
0 - 0 |
MC Oran
|
|
2026-02-03 |
CS Constantine
|
2 - 1 |
ES Mostaganem
|
|
2026-01-23 |
ES Mostaganem
|
1 - 0 |
Olympique Akbou
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
8 |
5 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
67% |
42% |
Tabulka Championnat National
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
MC Alger |
28 |
19 |
5 |
4 |
39 |
17 |
+22 |
62 |
| 2 |
JS Saoura |
27 |
15 |
5 |
7 |
37 |
25 |
+12 |
50 |
| 3 |
MC Oran |
28 |
14 |
6 |
8 |
33 |
26 |
+7 |
48 |
| 4 |
CR Belouizdad |
24 |
12 |
8 |
4 |
39 |
18 |
+21 |
44 |
| 5 |
Olympique Akbou |
28 |
12 |
8 |
8 |
33 |
29 |
+4 |
44 |
| 6 |
CS Constantine |
28 |
11 |
9 |
8 |
32 |
25 |
+7 |
42 |
| 7 |
JS Kabylie |
28 |
10 |
11 |
7 |
38 |
30 |
+8 |
41 |
| 8 |
ES Ben Aknoun |
26 |
10 |
8 |
8 |
34 |
33 |
+1 |
38 |
| 9 |
USM Khenchela |
27 |
10 |
7 |
10 |
32 |
34 |
-2 |
37 |
| 10 |
ASO Chlef |
28 |
9 |
7 |
12 |
25 |
27 |
-2 |
34 |
| 11 |
MB Rouissat |
27 |
7 |
9 |
11 |
27 |
33 |
-6 |
30 |
| 12 |
ES Setif |
27 |
7 |
9 |
11 |
27 |
35 |
-8 |
30 |
| 13 |
USM Alger |
22 |
6 |
11 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
29 |
| 14 |
Paradou AC |
27 |
7 |
3 |
17 |
32 |
46 |
-14 |
24 |
| 15 |
ES Mostaganem |
27 |
4 |
5 |
18 |
15 |
46 |
-31 |
17 |
| 16 |
MC El Bayadh |
28 |
2 |
9 |
17 |
15 |
38 |
-23 |
15 |
Chronologie zápasů v lize
| USM Alger |
|
| ES Mostaganem |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
USM Alger |
ES Mostaganem |
| 1 |
MC Alger |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
JS Saoura |
1 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
MC Oran |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 4 |
CR Belouizdad |
|
7 - 0 |
| 5 |
Olympique Akbou |
|
1 - 0 |
| 6 |
CS Constantine |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 7 |
JS Kabylie |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 8 |
ES Ben Aknoun |
2 - 2 |
|
| 9 |
USM Khenchela |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
ASO Chlef |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
MB Rouissat |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
ES Setif |
2 - 0 |
3 - 0 |
| 13 |
USM Alger |
- |
|
| 14 |
Paradou AC |
|
1 - 0 |
| 15 |
ES Mostaganem |
|
- |
| 16 |
MC El Bayadh |
1 - 1 |
1 - 0 |
Statistiky týmu
| |
USM Alger |
ES Mostaganem |
| Vítězství |
6 |
4 |
| Remízy |
11 |
5 |
| Prohry |
5 |
18 |
| Vstřelené góly |
22 |
15 |
| Obdržené góly |
18 |
46 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
0.56 |
| Průměr obdržené góly |
0.82 |
1.70 |
| Zápasy vstřelené góly |
68% |
33% |
| Zápasy obdržené góly |
64% |
81% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
22% |
| Nad 1.5 |
59% |
48% |
| Nad 2.5 |
27% |
37% |
| Nad 3.5 |
14% |
26% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
0 |
| Remízy |
6 |
1 |
| Prohry |
2 |
12 |
| Vstřelené góly |
11 |
3 |
| Obdržené góly |
8 |
23 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
0.23 |
| Průměr obdržené góly |
0.73 |
1.77 |
| Zápasy vstřelené góly |
73% |
15% |
| Zápasy obdržené góly |
55% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
15% |
| Nad 1.5 |
64% |
31% |
| Nad 2.5 |
18% |
31% |
| Nad 3.5 |
9% |
15% |
Celková statistika pro Championnat National
| Zápasy (215) |
| Domácí vítězství |
50% |
| Remízy |
28% |
| Vítězství pro hosta |
22% |
| Odehrané zápasy |
90% |
| Góly (480) |
| Góly na zápas |
2.23 |
| Góly doma na zápas |
1.32 |
| Góly hosta na zápas |
0.91 |
| Domácí tým skóroval v |
79% |
| Hostující tým skóroval v |
61% |
| Skórují Oba Týmy |
47% |
| Nad 1.5 |
64% |
| Nad 2.5 |
38% |
| Nad 3.5 |
17% |
USM Alger další 4 zápasy
|
2026-05-16 |
Zamalek
|
- |
USM Alger
|
|
2026-05-19 |
USM Alger
|
- |
Olympique Akbou
|
|
2026-05-22 |
MC Oran
|
- |
USM Alger
|
|
2026-05-22 |
USM Alger
|
- |
Paradou AC
|
ES Mostaganem další 4 zápasy
|
2026-05-19 |
ES Ben Aknoun
|
- |
ES Mostaganem
|
|
2026-05-22 |
ES Mostaganem
|
- |
MC El Bayadh
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.12 |
6.37 |
15.45 |
| Pravděpodobnost |
49% |
33% |
18% |
|
1 @ 1.12 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.01 |
5.04 |
| Pravděpodobnost |
72% |
28% |
|
1X @ 1.01 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.15 |
3.93 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Nad 1.5 @ 1.15 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.52 |
2.13 |
| Pravděpodobnost |
|
33% |
67% |
|
Pod 2.5 @ 2.13 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.32 |
1.46 |
| Pravděpodobnost |
|
18% |
82% |
|
Pod 3.5 @ 1.46 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.68 |
1.35 |
| Pravděpodobnost |
|
39% |
61% |
|
Ne @ 1.35 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-12 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!