Liga I - Rumunsko
pondělí, 05.10.2020
19:00
19:00

UTA Arad

Acad. Clinceni
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Arad |
| Hosté: | Clinceni |
| Vzdálenost: | 415.3 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.25 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 17% | 67% | 16% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 36% | 64% | 22% | 78% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
UTA Arad poslední 6 zápasy
| 2020-09-28 | Din. Bucuresti | 0 - 1 | UTA Arad |
| 2020-09-20 | UTA Arad | 2 - 3 | Poli Iasi |
| 2020-09-11 | Arges Pitesti | 1 - 1 | UTA Arad |
| 2020-09-04 | Hermannstadt | 0 - 2 | UTA Arad |
| 2020-08-28 | UTA Arad | 0 - 0 | Voluntari |
| 2020-08-22 | Viitorul | 1 - 1 | UTA Arad |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 17% | 17% |
Acad. Clinceni poslední 12 zápasy
| 2020-09-26 | Acad. Clinceni | 2 - 0 | Gaz Metan |
| 2020-09-20 | Botosani | 0 - 0 | Acad. Clinceni |
| 2020-09-12 | Acad. Clinceni | 0 - 0 | Chindia |
| 2020-08-29 | Hermannstadt | 2 - 2 | Acad. Clinceni |
| 2020-08-23 | Acad. Clinceni | 1 - 2 | CFR Cluj |
| 2020-08-05 | Sepsi OSK | 1 - 0 | Acad. Clinceni |
| 2020-08-01 | Acad. Clinceni | 0 - 2 | Hermannstadt |
| 2020-07-29 | Chindia | 3 - 1 | Acad. Clinceni |
| 2020-07-26 | Acad. Clinceni | 3 - 0 | Poli Iasi |
| 2020-07-17 | Acad. Clinceni | 2 - 1 | Voluntari |
| 2020-07-11 | Viitorul | 5 - 0 | Acad. Clinceni |
| 2020-07-05 | Acad. Clinceni | 1 - 3 | Din. Bucuresti |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka Liga I
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Craiova | 6 | +9 | 18 |
| 2 | Steaua | 6 | +6 | 12 |
| 3 | CFR Cluj | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Voluntari | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Hermannstadt | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Sepsi OSK | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Poli Iasi | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Botosani | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Chindia | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Gaz Metan | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Acad. Clinceni | 5 | +1 | 6 |
| 12 | UTA Arad | 5 | 0 | 6 |
| 13 | Viitorul | 6 | -3 | 6 |
| 14 | Din. Bucuresti | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Arges Pitesti | 6 | -8 | 1 |
| 16 | Astra Giurgiu | 6 | -11 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| UTA Arad | |
| Acad. Clinceni | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | UTA Arad | Acad. Clinceni |
|---|---|---|---|
| 1 | U. Craiova | ||
| 2 | Steaua | ||
| 3 | CFR Cluj | ||
| 4 | Voluntari | 0 - 0 | |
| 5 | Hermannstadt | 2 - 2 | |
| 6 | Sepsi OSK | ||
| 7 | Poli Iasi | 2 - 3 | |
| 8 | Botosani | 0 - 0 | |
| 9 | Chindia | ||
| 10 | Gaz Metan | ||
| 11 | Acad. Clinceni | - | |
| 12 | UTA Arad | - | |
| 13 | Viitorul | ||
| 14 | Din. Bucuresti | ||
| 15 | Arges Pitesti | ||
| 16 | Astra Giurgiu |
Pozice v lize
| UTA Arad | Acad. Clinceni | |
| Pozice | 12 | 11 |
| Body | 6 | 6 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 14 | 13 |
| Body | 1 | 2 |
Forma v lize
| UTA Arad | Acad. Clinceni | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
3 1 |
1
3 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 1 |
0
2 0 |
Góly v lize
| UTA Arad | Acad. Clinceni | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
5 |
5
4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
3 |
2
2 |
Celková statistika pro Liga I
| Zápasy (47) | |
| Domácí vítězství | 38% |
| Remízy | 30% |
| Vítězství pro hosta | 32% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (123) | |
| Góly na zápas | 2.62 |
| Góly doma na zápas | 1.38 |
| Góly hosta na zápas | 1.23 |
| Domácí tým skóroval v | 79% |
| Hostující tým skóroval v | 66% |
| Skórují Oba Týmy | 55% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 28% |
UTA Arad další 6 zápasy
| 2020-10-18 | Hermannstadt | - | UTA Arad |
| 2020-10-24 | UTA Arad | - | Chindia |
| 2020-10-31 | Botosani | - | UTA Arad |
| 2020-11-09 | UTA Arad | - | Gaz Metan |
| 2020-11-22 | CFR Cluj | - | UTA Arad |
| 2020-12-05 | Steaua | - | UTA Arad |
Acad. Clinceni další 6 zápasy
| 2020-10-19 | Acad. Clinceni | - | Steaua |
| 2020-10-23 | U. Craiova | - | Acad. Clinceni |
| 2020-10-31 | Acad. Clinceni | - | Sepsi OSK |
| 2020-11-06 | Astra Giurgiu | - | Acad. Clinceni |
| 2020-11-21 | Acad. Clinceni | - | Viitorul |
| 2020-12-04 | Voluntari | - | Acad. Clinceni |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.35 | 3.25 | 3.00 |
| Pravděpodobnost | 17% | 67% | 16% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.57 |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravděpodobnost | 64% | 36% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 36% | 64% | |
| Pod 2.5 @ 1.66 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravděpodobnost | 22% | 78% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Ano @ 1.83 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-05 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!