J2 League - Japonsko
neděle, 13.09.2020
10:00
10:00

V-Varen Nagasaki

Jubilo Iwata
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Nagasaki |
| Hosté: | Iwata |
| Vzdálenost: | 768.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nagasaki (Isahaya) |
| Kapacita: | 15 419 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 10:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.25 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.50 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.44 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Poslední 6 přímé zápasy
| 2018-10-21 | V-Varen Nagasaki | 0 - 0 | Jubilo Iwata |
| 2018-04-25 | Jubilo Iwata | 1 - 2 | V-Varen Nagasaki |
| 2015-11-08 | Jubilo Iwata | 4 - 2 | V-Varen Nagasaki |
| 2015-06-14 | V-Varen Nagasaki | 0 - 1 | Jubilo Iwata |
| 2014-09-14 | V-Varen Nagasaki | 1 - 1 | Jubilo Iwata |
| 2014-05-03 | Jubilo Iwata | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 33% | 17% |
V-Varen Nagasaki poslední 12 zápasy
| 2020-09-09 | Ventforet Kofu | 2 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-09-05 | Z. Kanazawa | 1 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-09-02 | Albirex Niigata | 2 - 2 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-08-29 | V-Varen Nagasaki | 1 - 0 | Omiya Ardija |
| 2020-08-23 | Mito HollyHock | 2 - 3 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-08-19 | V-Varen Nagasaki | 2 - 0 | JEF Utd Chiba |
| 2020-08-16 | M. Yamagata | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-08-12 | V-Varen Nagasaki | 3 - 1 | Thespa Gunma |
| 2020-08-08 | Tokushima Vortis | 3 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-08-02 | V-Varen Nagasaki | 0 - 0 | Tokyo Verdy |
| 2020-07-29 | Renofa Yamaguchi | 1 - 2 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-07-25 | V-Varen Nagasaki | 1 - 0 | Kyoto Sanga |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Jubilo Iwata poslední 12 zápasy
| 2020-09-09 | Jubilo Iwata | 0 - 0 | Mito HollyHock |
| 2020-09-05 | Albirex Niigata | 1 - 3 | Jubilo Iwata |
| 2020-09-02 | Jubilo Iwata | 2 - 2 | Tokyo Verdy |
| 2020-08-30 | Thespa Gunma | 2 - 2 | Jubilo Iwata |
| 2020-08-23 | Jubilo Iwata | 6 - 0 | Z. Kanazawa |
| 2020-08-19 | Machida Zelvia | 0 - 0 | Jubilo Iwata |
| 2020-08-16 | Jubilo Iwata | 1 - 2 | JEF Utd Chiba |
| 2020-08-12 | Omiya Ardija | 2 - 2 | Jubilo Iwata |
| 2020-08-08 | Jubilo Iwata | 2 - 1 | M. Yamaga |
| 2020-08-02 | Ehime | 1 - 2 | Jubilo Iwata |
| 2020-07-29 | Ryukyu | 2 - 2 | Jubilo Iwata |
| 2020-07-25 | Jubilo Iwata | 0 - 2 | Tokushima Vortis |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 9 | 6 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 75% | 50% |
Tabulka J2 League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Giravanz K. | 18 | +13 | 38 |
| 2 | Tokushima Vortis | 19 | +16 | 37 |
| 3 | V-Varen Nagasaki | 18 | +9 | 37 |
| 4 | Ventforet Kofu | 18 | +6 | 31 |
| 5 | Albirex Niigata | 18 | +5 | 29 |
| 6 | Jubilo Iwata | 18 | +9 | 28 |
| 7 | Tokyo Verdy | 18 | +6 | 27 |
| 8 | Kyoto Sanga | 18 | +4 | 27 |
| 9 | Machida Zelvia | 18 | +3 | 27 |
| 10 | Z. Kanazawa | 19 | +1 | 26 |
| 11 | Tochigi SC | 18 | 0 | 26 |
| 12 | Avispa Fukuoka | 17 | 0 | 25 |
| 13 | Omiya Ardija | 17 | -5 | 24 |
| 14 | JEF Utd Chiba | 19 | +1 | 23 |
| 15 | M. Yamagata | 18 | +1 | 22 |
| 16 | Mito HollyHock | 18 | -2 | 21 |
| 17 | Fagiano Okayama | 18 | -4 | 20 |
| 18 | Ryukyu | 18 | -10 | 17 |
| 19 | M. Yamaga | 18 | -10 | 17 |
| 20 | Ehime | 19 | -7 | 16 |
| 21 | Renofa Yamaguchi | 18 | -15 | 13 |
| 22 | Thespa Gunma | 18 | -21 | 13 |
Chronologie zápasů v lize
| V-Varen Nagasaki | |
| Jubilo Iwata | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | V-Varen Nagasaki | Jubilo Iwata |
|---|---|---|---|
| 1 | Giravanz K. | 2 - 1 | |
| 2 | Tokushima Vortis | ||
| 3 | V-Varen Nagasaki | - | |
| 4 | Ventforet Kofu | ||
| 5 | Albirex Niigata | 1 - 3 | |
| 6 | Jubilo Iwata | - | |
| 7 | Tokyo Verdy | 0 - 0 | |
| 8 | Kyoto Sanga | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Machida Zelvia | 0 - 0 | |
| 10 | Z. Kanazawa | ||
| 11 | Tochigi SC | 1 - 0 | |
| 12 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | |
| 13 | Omiya Ardija | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | JEF Utd Chiba | 2 - 0 | |
| 15 | M. Yamagata | ||
| 16 | Mito HollyHock | ||
| 17 | Fagiano Okayama | ||
| 18 | Ryukyu | 2 - 2 | |
| 19 | M. Yamaga | ||
| 20 | Ehime | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Renofa Yamaguchi | ||
| 22 | Thespa Gunma | 3 - 1 | 2 - 2 |
Pozice v lize
| V-Varen Nagasaki | Jubilo Iwata | |
| Pozice | 3 | 6 |
| Body | 37 | 28 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 1 | 13 |
| Body | 22 | 10 |
Forma v lize
| V-Varen Nagasaki | Jubilo Iwata | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
11
4 3 |
7
7 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
7
1 0 |
2
4 2 |
Góly v lize
| V-Varen Nagasaki | Jubilo Iwata | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
26
17 |
29
20 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
12
2 |
11
11 |
Celková statistika pro J2 League
| Zápasy (199) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 27% |
| Vítězství pro hosta | 34% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (487) | |
| Góly na zápas | 2.45 |
| Góly doma na zápas | 1.29 |
| Góly hosta na zápas | 1.16 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 67% |
| Skórují Oba Týmy | 48% |
| Nad 1.5 | 68% |
| Nad 2.5 | 43% |
| Nad 3.5 | 24% |
V-Varen Nagasaki další 6 zápasy
| 2020-09-19 | M. Yamaga | - | V-Varen Nagasaki |
| 2020-09-23 | Machida Zelvia | - | V-Varen Nagasaki |
| 2020-09-27 | V-Varen Nagasaki | - | Avispa Fukuoka |
| 2020-09-30 | V-Varen Nagasaki | - | Tokushima Vortis |
| 2020-10-04 | Tochigi SC | - | V-Varen Nagasaki |
| 2020-10-10 | V-Varen Nagasaki | - | Renofa Yamaguchi |
Jubilo Iwata další 6 zápasy
| 2020-09-19 | Jubilo Iwata | - | Tochigi SC |
| 2020-09-23 | Jubilo Iwata | - | Ventforet Kofu |
| 2020-09-27 | M. Yamagata | - | Jubilo Iwata |
| 2020-09-30 | Renofa Yamaguchi | - | Jubilo Iwata |
| 2020-10-04 | Jubilo Iwata | - | Kyoto Sanga |
| 2020-10-10 | M. Yamaga | - | Jubilo Iwata |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 3.25 | 2.70 |
| Pravděpodobnost | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.50 |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravděpodobnost | 74% | 26% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.02 | 1.83 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravděpodobnost | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Ano @ 1.72 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-13 08:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!