Přátelské zápasy klubů
středa, 21.07.2021
18:00
Valencia
(Španělsko)
Atromitos
(Řecko)
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Valencia (Spa) |
| Hosté: |
Athény (Rec) |
| Vzdálenost: |
2 090.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estadio Mestalla
(Valencia / Spa)
|
| Kapacita: |
52 600 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Trenér |
| Domácí: |
Carlos Corberan (Spa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.37 |
5.00 |
6.80 |
1 |
|
|
|
1.06 |
3.14 |
| 45% |
33% |
22% |
1.37 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.61 |
|
|
|
1.41 |
2.74 |
|
|
|
2.05 |
1.71 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
43% |
57% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Valencia poslední 12 zápasy
|
2021-07-16 |
Valencia
|
3 - 2 |
Villarreal
|
|
2021-05-22 |
Huesca
|
0 - 0 |
Valencia
|
|
2021-05-16 |
Valencia
|
4 - 1 |
Eibar
|
|
2021-05-12 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Valencia
|
|
2021-05-09 |
Valencia
|
3 - 0 |
Valladolid
|
|
2021-05-02 |
Valencia
|
2 - 3 |
Barcelona
|
|
2021-04-24 |
Valencia
|
1 - 1 |
Alaves
|
|
2021-04-21 |
Osasuna
|
3 - 1 |
Valencia
|
|
2021-04-18 |
Real Betis
|
2 - 2 |
Valencia
|
|
2021-04-11 |
Valencia
|
2 - 2 |
Real Sociedad
|
|
2021-04-04 |
Cadiz
|
2 - 1 |
Valencia
|
|
2021-03-21 |
Valencia
|
2 - 1 |
Granada
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
9 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
75% |
50% |
Atromitos poslední 12 zápasy
|
2021-07-18 |
Elche
|
6 - 1 |
Atromitos
|
|
2021-05-15 |
Atromitos
|
1 - 0 |
Volos
|
|
2021-05-08 |
Panetolikos
|
1 - 3 |
Atromitos
|
|
2021-04-24 |
Atromitos
|
0 - 0 |
Lamia
|
|
2021-04-17 |
OFI Crete
|
1 - 1 |
Atromitos
|
|
2021-04-10 |
Atromitos
|
0 - 1 |
Larissa
|
|
2021-04-03 |
Atromitos
|
1 - 1 |
Apollon Smyrni
|
|
2021-03-20 |
PAS Giannina
|
1 - 0 |
Atromitos
|
|
2021-03-14 |
Lamia
|
0 - 0 |
Atromitos
|
|
2021-03-06 |
Atromitos
|
1 - 1 |
Asteras Tr.
|
|
2021-02-28 |
Aris
|
3 - 0 |
Atromitos
|
|
2021-02-20 |
Atromitos
|
1 - 1 |
Larissa
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
50% |
33% |
|
58% |
25% |
17% |
Valencia další 6 zápasy
|
2021-07-24 |
Valencia
|
- |
Cartagena
|
|
2021-07-28 |
Valencia
|
- |
Real Zaragoza
|
|
2021-07-30 |
Valencia
|
- |
Levante
|
|
2021-08-04 |
Valencia
|
- |
Milan
|
|
2021-08-07 |
Brentford
|
- |
Valencia
|
|
2021-08-13 |
Valencia
|
- |
Getafe
|
Atromitos další 6 zápasy
|
2021-07-24 |
Getafe
|
- |
Atromitos
|
|
2021-07-27 |
Levante
|
- |
Atromitos
|
|
2021-07-30 |
Real Zaragoza
|
- |
Atromitos
|
|
2021-08-21 |
Olympiakos
|
- |
Atromitos
|
|
2021-08-28 |
Atromitos
|
- |
Apollon Smyrni
|
|
2021-09-12 |
Olympiakos
|
- |
Atromitos
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.37 |
5.00 |
6.80 |
| Pravděpodobnost |
45% |
33% |
22% |
|
1 @ 1.37 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.06 |
3.14 |
| Pravděpodobnost |
85% |
15% |
|
1X @ 1.06 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.11 |
5.61 |
| Pravděpodobnost |
|
83% |
17% |
|
Nad 1.5 @ 1.11 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.41 |
2.74 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 2.5 @ 1.41 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.71 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Pod 3.5 @ 1.71 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.74 |
2.01 |
| Pravděpodobnost |
|
53% |
47% |
|
Ano @ 1.74 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-21 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!