Championnat National - Francie
pátek, 15.05.2026
18:30
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Valenciennes |
| Hosté: |
Chateauroux |
| Vzdálenost: |
415.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade du Hainaut
|
| Kapacita: |
25 172 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.90 |
3.75 |
1.68 |
1X |
|
|
|
2.05 |
1.22 |
| 41% |
32% |
27% |
2.05 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.63 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2025-08-08 |
Chateauroux
|
0 - 0 |
Valenciennes
|
|
2025-02-07 |
Chateauroux
|
1 - 2 |
Valenciennes
|
|
2024-09-06 |
Valenciennes
|
3 - 1 |
Chateauroux
|
|
2021-01-23 |
Chateauroux
|
3 - 3 |
Valenciennes
|
|
2020-09-12 |
Valenciennes
|
1 - 0 |
Chateauroux
|
|
2019-11-08 |
Valenciennes
|
0 - 1 |
Chateauroux
|
|
2019-01-18 |
Chateauroux
|
1 - 1 |
Valenciennes
|
|
2018-08-10 |
Valenciennes
|
1 - 1 |
Chateauroux
|
|
2018-01-12 |
Valenciennes
|
1 - 2 |
Chateauroux
|
|
2017-08-04 |
Chateauroux
|
0 - 1 |
Valenciennes
|
|
2015-05-01 |
Chateauroux
|
3 - 0 |
Valenciennes
|
|
2014-12-12 |
Valenciennes
|
1 - 0 |
Chateauroux
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
42% |
17% |
Valenciennes poslední 12 zápasy
|
2026-05-09 |
Bourg Peronnas
|
1 - 0 |
Valenciennes
|
|
2026-05-02 |
Sochaux
|
1 - 1 |
Valenciennes
|
|
2026-04-24 |
Valenciennes
|
0 - 1 |
Dijon
|
|
2026-04-17 |
Fleury 91
|
2 - 0 |
Valenciennes
|
|
2026-04-10 |
Valenciennes
|
1 - 0 |
Versailles 78
|
|
2026-04-03 |
Quevilly-Rouen
|
3 - 2 |
Valenciennes
|
|
2026-03-27 |
Valenciennes
|
0 - 0 |
Aubagne Air Bel
|
|
2026-03-20 |
Concarneau
|
1 - 2 |
Valenciennes
|
|
2026-03-06 |
Villefranche
|
2 - 3 |
Valenciennes
|
|
2026-02-28 |
Valenciennes
|
2 - 1 |
Caen
|
|
2026-02-20 |
Paris 13 Atl.
|
1 - 1 |
Valenciennes
|
|
2026-02-13 |
Valenciennes
|
1 - 2 |
Stade Briochin
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
17% |
Chateauroux poslední 12 zápasy
|
2026-05-09 |
Chateauroux
|
2 - 1 |
Sochaux
|
|
2026-04-30 |
Dijon
|
1 - 2 |
Chateauroux
|
|
2026-04-24 |
Chateauroux
|
0 - 2 |
Fleury 91
|
|
2026-04-17 |
Versailles 78
|
4 - 0 |
Chateauroux
|
|
2026-04-10 |
Chateauroux
|
3 - 5 |
Quevilly-Rouen
|
|
2026-04-03 |
Aubagne Air Bel
|
1 - 1 |
Chateauroux
|
|
2026-03-27 |
Chateauroux
|
3 - 1 |
Concarneau
|
|
2026-03-17 |
Stade Briochin
|
2 - 0 |
Chateauroux
|
|
2026-03-13 |
Chateauroux
|
0 - 1 |
Villefranche
|
|
2026-03-06 |
Caen
|
2 - 2 |
Chateauroux
|
|
2026-02-27 |
Chateauroux
|
0 - 1 |
Paris 13 Atl.
|
|
2026-02-13 |
Chateauroux
|
1 - 2 |
Rouen
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
33% |
Tabulka Championnat National
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Dijon |
31 |
17 |
11 |
3 |
49 |
23 |
+26 |
62 |
| 2 |
Sochaux |
31 |
16 |
9 |
6 |
49 |
24 |
+25 |
57 |
| 3 |
Fleury 91 |
31 |
15 |
9 |
7 |
46 |
28 |
+18 |
54 |
| 4 |
Rouen |
31 |
13 |
13 |
5 |
41 |
28 |
+13 |
52 |
| 5 |
Versailles 78 |
31 |
15 |
7 |
9 |
44 |
32 |
+12 |
52 |
| 6 |
Orleans |
31 |
14 |
9 |
8 |
40 |
39 |
+1 |
51 |
| 7 |
Le Puy Foot 43 |
31 |
12 |
10 |
9 |
43 |
36 |
+7 |
46 |
| 8 |
Caen |
31 |
8 |
16 |
7 |
38 |
31 |
+7 |
40 |
| 9 |
Concarneau |
31 |
8 |
13 |
10 |
30 |
35 |
-5 |
37 |
| 10 |
Valenciennes |
31 |
10 |
7 |
14 |
33 |
42 |
-9 |
36 |
| 11 |
Villefranche |
31 |
10 |
6 |
15 |
32 |
43 |
-11 |
36 |
| 12 |
Aubagne Air Bel |
31 |
8 |
10 |
13 |
35 |
45 |
-10 |
34 |
| 13 |
Paris 13 Atl. |
31 |
7 |
11 |
13 |
26 |
40 |
-14 |
32 |
| 14 |
Bourg Peronnas |
32 |
8 |
7 |
17 |
25 |
44 |
-19 |
31 |
| 15 |
Quevilly-Rouen |
31 |
7 |
9 |
15 |
33 |
45 |
-12 |
30 |
| 16 |
Chateauroux |
31 |
6 |
12 |
13 |
33 |
47 |
-14 |
29 |
| 17 |
Stade Briochin |
31 |
5 |
11 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
26 |
Chronologie zápasů v lize
| Valenciennes |
|
| Chateauroux |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Valenciennes |
Chateauroux |
| 1 |
Dijon |
0 - 1 |
1 - 2 |
| 2 |
Sochaux |
0 - 3* |
1 - 0 |
| 3 |
Fleury 91 |
0 - 2 |
0 - 0 |
| 4 |
Rouen |
2 - 3 |
1 - 2 |
| 5 |
Versailles 78 |
1 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Orleans |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 7 |
Le Puy Foot 43 |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 8 |
Caen |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 9 |
Concarneau |
1 - 2 |
0 - 0 |
| 10 |
Valenciennes |
- |
|
| 11 |
Villefranche |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 12 |
Aubagne Air Bel |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 13 |
Paris 13 Atl. |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 14 |
Bourg Peronnas |
3 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Quevilly-Rouen |
2 - 0 |
0 - 3 |
| 16 |
Chateauroux |
|
- |
| 17 |
Stade Briochin |
1 - 2 |
2 - 0 |
Statistiky týmu
| |
Valenciennes |
Chateauroux |
| Vítězství |
10 |
6 |
| Remízy |
7 |
12 |
| Prohry |
14 |
13 |
| Vstřelené góly |
33 |
33 |
| Obdržené góly |
42 |
47 |
| Průměr vstřelené góly |
1.06 |
1.06 |
| Průměr obdržené góly |
1.35 |
1.52 |
| Zápasy vstřelené góly |
68% |
58% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
84% |
| Skórují Oba Týmy |
55% |
55% |
| Nad 1.5 |
74% |
74% |
| Nad 2.5 |
48% |
55% |
| Nad 3.5 |
16% |
29% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
7 |
3 |
| Remízy |
1 |
8 |
| Prohry |
7 |
4 |
| Vstřelené góly |
17 |
17 |
| Obdržené góly |
17 |
20 |
| Průměr vstřelené góly |
1.13 |
1.13 |
| Průměr obdržené góly |
1.13 |
1.33 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
80% |
| Skórují Oba Týmy |
40% |
60% |
| Nad 1.5 |
67% |
80% |
| Nad 2.5 |
47% |
53% |
| Nad 3.5 |
13% |
27% |
Celková statistika pro Championnat National
| Zápasy (264) |
| Domácí vítězství |
37% |
| Remízy |
32% |
| Vítězství pro hosta |
31% |
| Odehrané zápasy |
97% |
| Góly (630) |
| Góly na zápas |
2.39 |
| Góly doma na zápas |
1.25 |
| Góly hosta na zápas |
1.13 |
| Domácí tým skóroval v |
73% |
| Hostující tým skóroval v |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
52% |
| Nad 1.5 |
72% |
| Nad 2.5 |
48% |
| Nad 3.5 |
21% |
Valenciennes další zápasy
Žádné údaje v systému
Chateauroux další zápasy
Žádné údaje v systému
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
3.90 |
3.75 |
1.68 |
| Pravděpodobnost |
41% |
32% |
27% |
|
1X @ 2.05 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.05 |
1.22 |
| Pravděpodobnost |
59% |
41% |
|
1X @ 2.05 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.20 |
4.10 |
| Pravděpodobnost |
|
73% |
27% |
|
Nad 1.5 @ 1.20 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.63 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Nad 2.5 @ 1.63 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.55 |
1.44 |
| Pravděpodobnost |
|
22% |
78% |
|
Pod 3.5 @ 1.44 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.66 |
2.05 |
| Pravděpodobnost |
|
53% |
47% |
|
Ano @ 1.66 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-15 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!