2. Divisjon - Skupina 2 - Norsko
neděle, 30.08.2020
14:00
14:00

Vard Haugesund

Bryne
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Haugesund |
| Hosté: | Bryne |
| Vzdálenost: | 78.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Haugesund |
| Kapacita: | 5 200 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.75 | 2.05 | 12 | 1.66 | 1.36 | |||
| 36% | 29% | 35% | 1.22 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.65 | 1.46 | 2.53 | 2.34 | 1.59 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 43% | 57% |
Poslední 8 přímé zápasy
| 2020-07-04 | Bryne | 1 - 0 | Vard Haugesund |
| 2018-10-01 | Vard Haugesund | 2 - 2 | Bryne |
| 2018-06-10 | Bryne | 1 - 0 | Vard Haugesund |
| 2017-09-27 | Vard Haugesund | 1 - 2 | Bryne |
| 2017-06-25 | Bryne | 2 - 0 | Vard Haugesund |
| 2014-05-07 | Vard Haugesund | 0 - 0 | Bryne |
| 2013-11-03 | Bryne | 3 - 5 | Vard Haugesund |
| 2013-06-16 | Vard Haugesund | 2 - 3 | Bryne |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 5 | 4 | 3 | |
| 12% | 25% | 62% | 62% | 50% | 38% |
Vard Haugesund poslední 12 zápasy
| 2020-08-22 | Baerum | 1 - 3 | Vard Haugesund |
| 2020-08-15 | Vard Haugesund | 0 - 2 | Asker |
| 2020-08-08 | Fram Larvik | 0 - 1 | Vard Haugesund |
| 2020-08-01 | Arendal | 0 - 1 | Vard Haugesund |
| 2020-07-25 | Vard Haugesund | 0 - 1 | Sotra SK |
| 2020-07-20 | Rosenborg 2 | 0 - 4 | Vard Haugesund |
| 2020-07-12 | Vard Haugesund | 4 - 1 | Egersunds |
| 2020-07-04 | Bryne | 1 - 0 | Vard Haugesund |
| 2019-05-22 | Vard Haugesund | 0 - 0 | Sandnes Ulf |
| 2019-05-01 | Vard Haugesund | 1 - 1 | Vidar |
| 2018-10-27 | Vard Haugesund | 2 - 3 | Vidar |
| 2018-10-20 | Egersunds | 1 - 1 | Vard Haugesund |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 33% |
Bryne poslední 12 zápasy
| 2020-08-22 | Bryne | 5 - 2 | Sotra SK |
| 2020-08-15 | Arendal | 1 - 1 | Bryne |
| 2020-08-08 | Bryne | 2 - 1 | Egersunds |
| 2020-08-01 | Bryne | 5 - 0 | Fram Larvik |
| 2020-07-25 | Nardo | 2 - 3 | Bryne |
| 2020-07-18 | Bryne | 3 - 1 | Flekkeroy IL |
| 2020-07-12 | Asker | 1 - 1 | Bryne |
| 2020-07-04 | Bryne | 1 - 0 | Vard Haugesund |
| 2020-06-25 | Bryne | 1 - 2 | Flekkeroy IL |
| 2020-02-29 | Bryne | 1 - 3 | Egersunds |
| 2019-10-26 | Bryne | 1 - 1 | Egersunds |
| 2019-10-19 | Levanger | 1 - 1 | Bryne |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 58% | 42% |
Tabulka 2. Divisjon - Skupina 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bryne | 7 | +12 | 17 |
| 2 | Sotra SK | 8 | +3 | 16 |
| 3 | Vard Haugesund | 7 | +8 | 15 |
| 4 | Flekkeroy IL | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Asker | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Arendal | 7 | +5 | 11 |
| 7 | Levanger | 7 | +3 | 10 |
| 8 | Egersunds | 8 | +2 | 10 |
| 9 | Notodden | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Baerum | 8 | -2 | 7 |
| 11 | Nardo | 8 | -3 | 7 |
| 12 | Rosenborg 2 | 7 | -4 | 7 |
| 13 | Odds BK 2 | 7 | -6 | 5 |
| 14 | Fram Larvik | 8 | -21 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| Vard Haugesund | |
| Bryne | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Vard Haugesund | Bryne |
|---|---|---|---|
| 1 | Bryne | - | |
| 2 | Sotra SK | 0 - 1 | |
| 3 | Vard Haugesund | - | |
| 4 | Flekkeroy IL | ||
| 5 | Asker | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Arendal | 1 - 1 | |
| 7 | Levanger | ||
| 8 | Egersunds | 4 - 1 | |
| 9 | Notodden | ||
| 10 | Baerum | ||
| 11 | Nardo | 2 - 3 | |
| 12 | Rosenborg 2 | ||
| 13 | Odds BK 2 | ||
| 14 | Fram Larvik |
Pozice v lize
| Vard Haugesund | Bryne | |
| Pozice | 3 | 1 |
| Body | 15 | 17 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 11 | 8 |
| Body | 3 | 5 |
Forma v lize
| Vard Haugesund | Bryne | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
0 2 |
5
2 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 2 |
1
2 0 |
Góly v lize
| Vard Haugesund | Bryne | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
5 |
20
8 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
4
4 |
5
4 |
Celková statistika pro 2. Divisjon - Skupina 2
| Zápasy (52) | |
| Domácí vítězství | 35% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 40% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (142) | |
| Góly na zápas | 2.73 |
| Góly doma na zápas | 1.44 |
| Góly hosta na zápas | 1.29 |
| Domácí tým skóroval v | 65% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 44% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 31% |
Vard Haugesund další 6 zápasy
| 2020-09-05 | Vard Haugesund | - | Nardo |
| 2020-09-12 | Notodden | - | Vard Haugesund |
| 2020-09-19 | Vard Haugesund | - | Flekkeroy IL |
| 2020-09-28 | Odds BK 2 | - | Vard Haugesund |
| 2020-10-03 | Vard Haugesund | - | Levanger |
| 2020-10-10 | Egersunds | - | Vard Haugesund |
Bryne další 6 zápasy
| 2020-09-05 | Bryne | - | Notodden |
| 2020-09-14 | Odds BK 2 | - | Bryne |
| 2020-09-20 | Bryne | - | Levanger |
| 2020-09-26 | Baerum | - | Bryne |
| 2020-10-03 | Bryne | - | Rosenborg 2 |
| 2020-10-11 | Asker | - | Bryne |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 3.75 | 2.05 |
| Pravděpodobnost | 36% | 29% | 35% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 1.36 |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.65 | |
| Pravděpodobnost | 77% | 23% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.46 | 2.53 | |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.46 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.34 | 1.59 | |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% | |
| Pod 3.5 @ 1.59 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.49 | 2.52 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Ano @ 1.49 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-30 12:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!