Přátelské zápasy klubů
středa, 30.06.2021
09:15
Viktoria Žižkov
(Česko)
Táborsko
(Česko)
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Praha |
| Hosté: |
Tabore |
| Vzdálenost: |
76.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
FK Viktoria Stadion
(Praha / Cze)
|
| Kapacita: |
5 600 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
09:15 (10:15 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.67 |
4.14 |
4.16 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.06 |
| 41% |
30% |
29% |
1.67 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.50 |
|
|
|
1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.05 |
1.76 |
| 85% |
15% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
46% |
54% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2021-05-30 |
Viktoria Žižkov
|
2 - 0 |
Táborsko
|
|
2021-02-26 |
Viktoria Žižkov
|
1 - 0 |
Táborsko
|
|
2020-08-23 |
Táborsko
|
1 - 3 |
Viktoria Žižkov
|
|
2019-04-21 |
Táborsko
|
2 - 1 |
Viktoria Žižkov
|
|
2018-09-30 |
Viktoria Žižkov
|
2 - 1 |
Táborsko
|
|
2018-05-16 |
Táborsko
|
2 - 0 |
Viktoria Žižkov
|
|
2017-11-05 |
Viktoria Žižkov
|
0 - 2 |
Táborsko
|
|
2017-05-28 |
Táborsko
|
1 - 1 |
Viktoria Žižkov
|
|
2016-08-07 |
Viktoria Žižkov
|
1 - 1 |
Táborsko
|
|
2015-05-24 |
Viktoria Žižkov
|
3 - 1 |
Táborsko
|
|
2014-11-15 |
Táborsko
|
0 - 4 |
Viktoria Žižkov
|
|
2014-05-31 |
Viktoria Žižkov
|
0 - 2 |
Táborsko
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
5 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
42% |
25% |
Viktoria Žižkov poslední 12 zápasy
|
2021-06-26 |
Slovan Liberec
|
5 - 0 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-05-30 |
Viktoria Žižkov
|
2 - 0 |
Táborsko
|
|
2021-05-22 |
Chrudim
|
3 - 5 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-05-14 |
Vysocina Jihlava
|
3 - 2 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-05-09 |
Viktoria Žižkov
|
3 - 1 |
Vlašim
|
|
2021-05-05 |
Dukla Praha
|
1 - 2 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-05-02 |
Viktoria Žižkov
|
1 - 0 |
Varnsdorf
|
|
2021-04-27 |
Třinec
|
2 - 0 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-04-23 |
Artis Brno
|
1 - 1 |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-04-18 |
Viktoria Žižkov
|
1 - 0 |
Ústí nad Labem
|
|
2021-04-11 |
Viktoria Žižkov
|
1 - 1 |
FK Blansko
|
|
2021-04-04 |
Hradec Králové
|
4 - 2 |
Viktoria Žižkov
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
10 |
6 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
50% |
42% |
Táborsko poslední 12 zápasy
|
2021-05-30 |
Viktoria Žižkov
|
2 - 0 |
Táborsko
|
|
2021-05-22 |
Táborsko
|
1 - 0 |
Vlašim
|
|
2021-05-17 |
Dukla Praha
|
1 - 2 |
Táborsko
|
|
2021-05-09 |
Táborsko
|
2 - 2 |
Vysocina Jihlava
|
|
2021-05-05 |
Artis Brno
|
1 - 1 |
Táborsko
|
|
2021-04-30 |
Táborsko
|
2 - 0 |
Třinec
|
|
2021-04-25 |
Varnsdorf
|
0 - 0 |
Táborsko
|
|
2021-04-18 |
Táborsko
|
1 - 0 |
FK Blansko
|
|
2021-04-14 |
Hradec Králové
|
3 - 0 |
Táborsko
|
|
2021-04-11 |
Táborsko
|
1 - 2 |
Prostejov
|
|
2021-04-07 |
Táborsko
|
4 - 0 |
Slavoj Vysehrad
|
|
2021-04-02 |
Ústí nad Labem
|
0 - 0 |
Táborsko
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Viktoria Žižkov další 6 zápasy
|
2021-07-03 |
Chrudim
|
- |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-07-06 |
Pardubice
|
- |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-07-17 |
Mladá Boleslav
|
- |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-07-24 |
Artis Brno
|
- |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-08-01 |
Varnsdorf
|
- |
Viktoria Žižkov
|
|
2021-08-08 |
Viktoria Žižkov
|
- |
Příbram
|
Táborsko další 6 zápasy
|
2021-07-03 |
Táborsko
|
- |
České Budějovice
|
|
2021-07-07 |
Znojmo
|
- |
Táborsko
|
|
2021-07-10 |
Táborsko
|
- |
Teplice
|
|
2021-07-23 |
Táborsko
|
- |
Zbrojovka Brno
|
|
2021-07-31 |
Příbram
|
- |
Táborsko
|
|
2021-08-08 |
Táborsko
|
- |
Vlašim
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.67 |
4.14 |
4.16 |
| Pravděpodobnost |
41% |
30% |
29% |
|
1 @ 1.67 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.17 |
2.06 |
| Pravděpodobnost |
71% |
29% |
|
1X @ 1.17 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.08 |
6.50 |
| Pravděpodobnost |
|
85% |
15% |
|
Nad 1.5 @ 1.08 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.39 |
2.75 |
| Pravděpodobnost |
|
66% |
34% |
|
Nad 2.5 @ 1.39 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.76 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Pod 3.5 @ 1.76 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.44 |
2.59 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Ano @ 1.44 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-06-30 08:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!