National League - Nový Zéland
sobota, 06.12.2025
01:00
01:00

Wellington Ol.

Miramar Rangers
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Berhampore |
| Hosté: | Miramar |
| Vzdálenost: | 3.5 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 01:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.80 | 3.10 | 1 | 1.31 | 1.83 | |||
| 48% | 4% | 48% | 1.85 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.52 | 1.32 | 3.10 | 1.78 | 1.90 | ||||||
| 87% | 13% | 83% | 17% | 46% | 54% |
Poslední 1 přímé zápasy
| 2022-11-27 | Miramar Rangers | 1 - 4 | Wellington Ol. |
Wellington Ol. poslední 12 zápasy
| 2025-11-30 | Auckland United | 0 - 3 | Wellington Ol. |
| 2025-11-21 | Wellington Ol. | 2 - 3 | Christchurch Utd |
| 2025-11-15 | Auckland FC B | 2 - 1 | Wellington Ol. |
| 2025-10-31 | Wellington Ol. | 1 - 0 | Western Suburbs |
| 2025-10-26 | Birkenhead Utd | 2 - 4 | Wellington Ol. |
| 2025-10-18 | Wellington Ol. | 0 - 1 | Auckland City |
| 2025-10-12 | Coastal Spirit | 1 - 3 | Wellington Ol. |
| 2025-10-04 | Wellington Ol. | 2 - 1 | Western Springs |
| 2025-09-27 | Wellington Ph B | 3 - 5 | Wellington Ol. |
| 2025-09-07 | Auckland United | 2 - 4 | Wellington Ol. |
| 2025-08-16 | Eastern Suburbs | 1 - 1 | Wellington Ol. |
| 2025-07-26 | Western Suburbs | 2 - 2 | Wellington Ol. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 75% | 50% |
Miramar Rangers poslední 12 zápasy
| 2025-11-29 | Miramar Rangers | 2 - 1 | Western Suburbs |
| 2025-11-23 | Birkenhead Utd | 1 - 4 | Miramar Rangers |
| 2025-11-15 | Miramar Rangers | 3 - 0 | Auckland City |
| 2025-11-09 | Coastal Spirit | 1 - 3 | Miramar Rangers |
| 2025-11-01 | Miramar Rangers | 1 - 2 | Western Springs |
| 2025-10-25 | Wellington Ph B | 1 - 4 | Miramar Rangers |
| 2025-10-11 | Miramar Rangers | 2 - 2 | Auckland United |
| 2025-10-04 | Christchurch Utd | 4 - 2 | Miramar Rangers |
| 2025-09-27 | Miramar Rangers | 3 - 0 | Auckland FC B |
| 2024-07-07 | Napier City Rov. | 2 - 1 | Miramar Rangers |
| 2022-11-27 | Miramar Rangers | 1 - 4 | Wellington Ol. |
| 2022-11-20 | Auckland City | 2 - 1 | Miramar Rangers |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 12 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 100% | 50% |
Tabulka National League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miramar Rangers | 9 | +12 | 19 |
| 2 | Wellington Ol. | 9 | +8 | 18 |
| 3 | Auckland City | 9 | +2 | 17 |
| 4 | Western Springs | 9 | +5 | 16 |
| 5 | Auckland FC B | 9 | +4 | 15 |
| 6 | Christchurch Utd | 10 | -3 | 14 |
| 7 | Birkenhead Utd | 9 | -3 | 12 |
| 8 | Western Suburbs | 9 | +3 | 10 |
| 9 | Auckland United | 9 | -5 | 8 |
| 10 | Wellington Ph B | 9 | -8 | 7 |
| 11 | Coastal Spirit | 9 | -15 | 7 |
Chronologie zápasů v lize
| Wellington Ol. | |
| Miramar Rangers | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Wellington Ol. | Miramar Rangers |
|---|---|---|---|
| 1 | Miramar Rangers | - | |
| 2 | Wellington Ol. | - | |
| 3 | Auckland City | 0 - 1 | |
| 4 | Western Springs | 2 - 1 | |
| 5 | Auckland FC B | ||
| 6 | Christchurch Utd | 2 - 3 | 4 - 2 |
| 7 | Birkenhead Utd | 1 - 4 | |
| 8 | Western Suburbs | 1 - 0 | |
| 9 | Auckland United | ||
| 10 | Wellington Ph B | 1 - 4 | |
| 11 | Coastal Spirit | 1 - 3 |
Pozice v lize
| Wellington Ol. | Miramar Rangers | |
| Pozice | 2 | 1 |
| Body | 18 | 19 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 2 |
| Body | 6 | 9 |
Forma v lize
| Wellington Ol. | Miramar Rangers | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
0 3 |
6
1 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
0 2 |
3
0 1 |
Góly v lize
| Wellington Ol. | Miramar Rangers | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
21
13 |
24
12 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
5 |
13
7 |
Celková statistika pro National League
| Zápasy (50) | |
| Domácí vítězství | 52% |
| Remízy | 14% |
| Vítězství pro hosta | 34% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (167) | |
| Góly na zápas | 3.34 |
| Góly doma na zápas | 1.92 |
| Góly hosta na zápas | 1.42 |
| Domácí tým skóroval v | 88% |
| Hostující tým skóroval v | 66% |
| Skórují Oba Týmy | 58% |
| Nad 1.5 | 84% |
| Nad 2.5 | 74% |
| Nad 3.5 | 38% |
Wellington Ol. další 6 zápasy
| 2025-12-13 | Wellington Ol. | - | Auckland City |
| 2026-09-27 | Auckland FC B | - | Wellington Ol. |
| 2026-10-03 | Wellington Ol. | - | Ferrymead Bays |
| 2026-10-10 | Auckland City | - | Wellington Ol. |
| 2026-10-17 | Wellington Ol. | - | Eastern Suburbs |
| 2026-10-31 | Miramar Rangers | - | Wellington Ol. |
Miramar Rangers další 6 zápasy
| 2026-07-26 | Cashmere Tech. | - | Miramar Rangers |
| 2026-09-27 | Napier City Rov. | - | Miramar Rangers |
| 2026-10-03 | Miramar Rangers | - | Auckland FC B |
| 2026-10-10 | Ferrymead Bays | - | Miramar Rangers |
| 2026-10-17 | Miramar Rangers | - | Auckland City |
| 2026-10-25 | Eastern Suburbs | - | Miramar Rangers |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 3.80 | 3.10 |
| Pravděpodobnost | 48% | 4% | 48% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.31 | 1.83 |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.08 | 6.52 | |
| Pravděpodobnost | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.08 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.32 | 3.10 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Nad 2.5 @ 1.32 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Pod 3.5 @ 1.90 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.34 | 2.95 | |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% | |
| Ano @ 1.34 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2025-12-06 00:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!