Challenger Pro League - Belgie
pondělí, 26.10.2020
19:00
19:00

Westerlo

Deinze
odloženo
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Westerlo |
| Hosté: | Deinze |
| Vzdálenost: | 97.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Het Kuipje |
| Kapacita: | 7 982 (3 240) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.30 | 3.25 | 1X | 1.30 | 1.66 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.30 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Poslední 1 přímé zápasy
| 2020-10-23 | Deinze | 2 - 2 | Westerlo |
Westerlo poslední 12 zápasy
| 2020-10-23 | Deinze | 2 - 2 | Westerlo |
| 2020-10-17 | Lommel | 1 - 1 | Westerlo |
| 2020-09-13 | Seraing | 0 - 2 | Westerlo |
| 2020-08-30 | Saint-Gilloise | 0 - 0 | Westerlo |
| 2020-08-23 | Westerlo | 0 - 0 | Lierse K. |
| 2020-07-31 | Vitesse | 4 - 2 | Westerlo |
| 2020-07-25 | Dessel Sport | 1 - 4 | Westerlo |
| 2020-07-22 | Westerlo | 0 - 1 | Saint Truiden |
| 2020-02-28 | Saint-Gilloise | 3 - 1 | Westerlo |
| 2020-02-22 | Westerlo | 2 - 1 | Virton |
| 2020-02-18 | Saint Truiden | 3 - 0 | Westerlo |
| 2020-02-15 | Lommel | 0 - 1 | Westerlo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Deinze poslední 12 zápasy
| 2020-10-23 | Deinze | 2 - 2 | Westerlo |
| 2020-10-16 | Club Brugge NXT | 1 - 1 | Deinze |
| 2020-10-04 | Deinze | 2 - 1 | Lierse K. |
| 2020-09-27 | Lommel | 1 - 2 | Deinze |
| 2020-09-12 | Deinze | 1 - 0 | RWDM Brussels |
| 2020-08-28 | Seraing | 3 - 2 | Deinze |
| 2020-08-21 | Deinze | 0 - 2 | Saint-Gilloise |
| 2020-08-01 | Kortrijk | 0 - 1 | Deinze |
| 2020-07-25 | Deinze | 4 - 0 | Cercle Brugge |
| 2020-07-22 | Club Brugge | 1 - 0 | Deinze |
| 2019-08-18 | Deinze | 0 - 0 | Heist |
| 2019-07-06 | Deinze | 0 - 2 | Zulte Waregem |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabulka Challenger Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Seraing | 8 | +10 | 18 |
| 2 | Saint-Gilloise | 8 | +11 | 17 |
| 3 | Deinze | 7 | 0 | 11 |
| 4 | Lommel | 8 | -4 | 8 |
| 5 | Westerlo | 5 | +2 | 7 |
| 6 | Lierse K. | 7 | -4 | 7 |
| 7 | RWDM Brussels | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Club Brugge NXT | 7 | -14 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Westerlo | |
| Deinze | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Westerlo | Deinze |
|---|---|---|---|
| 1 | Seraing | 3 - 2 | |
| 2 | Saint-Gilloise | ||
| 3 | Deinze | - | |
| 4 | Lommel | 1 - 2 | |
| 5 | Westerlo | - | |
| 6 | Lierse K. | 0 - 0 | |
| 7 | RWDM Brussels | ||
| 8 | Club Brugge NXT | 1 - 1 |
Pozice v lize
| Westerlo | Deinze | |
| Pozice | 5 | 3 |
| Body | 7 | 11 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 8 | 4 |
| Body | 1 | 4 |
Forma v lize
| Westerlo | Deinze | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
4 0 |
3
2 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 0 |
1
1 1 |
Góly v lize
| Westerlo | Deinze | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
3 |
10
10 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
5
5 |
Celková statistika pro Challenger Pro League
| Zápasy (28) | |
| Domácí vítězství | 46% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (100) | |
| Góly na zápas | 3.57 |
| Góly doma na zápas | 2.00 |
| Góly hosta na zápas | 1.57 |
| Domácí tým skóroval v | 79% |
| Hostující tým skóroval v | 79% |
| Skórují Oba Týmy | 64% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 57% |
| Nad 3.5 | 46% |
Westerlo další 6 zápasy
| 2020-10-31 | Westerlo | - | Saint-Gilloise |
| 2020-11-06 | RWDM Brussels | - | Westerlo |
| 2020-11-09 | Westerlo | - | RWDM Brussels |
| 2020-11-14 | Club Brugge NXT | - | Westerlo |
| 2020-11-18 | Westerlo | - | Deinze |
| 2020-11-22 | Westerlo | - | Seraing |
Deinze další 6 zápasy
| 2020-11-01 | Deinze | - | Seraing |
| 2020-11-08 | Saint-Gilloise | - | Deinze |
| 2020-11-15 | Deinze | - | Seraing |
| 2020-11-18 | Westerlo | - | Deinze |
| 2020-11-21 | Deinze | - | Lommel |
| 2020-11-27 | Deinze | - | Club Brugge NXT |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 3.30 | 3.25 |
| Pravděpodobnost | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.66 |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.70 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.70 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.25 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-26 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!