Superliga - Čína
středa, 06.05.2026
12:00
Wuhan Three Towns
Qingdao Hainiu
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Wu-chan |
| Hosté: |
Qingdao |
| Vzdálenost: |
834.9 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.40 |
3.00 |
1 |
|
|
|
1.36 |
1.62 |
| 49% |
16% |
35% |
2.20 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
40% |
60% |
Poslední 6 přímé zápasy
|
2025-11-02 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 0 |
Wuhan Three Towns
|
|
2025-06-13 |
Wuhan Three Towns
|
2 - 0 |
Qingdao Hainiu
|
|
2024-09-15 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2024-05-05 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 0 |
Qingdao Hainiu
|
|
2023-07-30 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 0 |
Qingdao Hainiu
|
|
2023-04-29 |
Qingdao Hainiu
|
0 - 3 |
Wuhan Three Towns
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
1 |
|
3 |
1 |
0 |
| 67% |
17% |
17% |
|
50% |
17% |
0% |
Wuhan Three Towns poslední 12 zápasy
|
2026-05-01 |
Tianjin J. Tiger
|
2 - 2 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-04-25 |
Shanghai Port
|
4 - 0 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-04-21 |
Wuhan Three Towns
|
2 - 0 |
Zhejiang Pro
|
|
2026-04-17 |
Wuhan Three Towns
|
0 - 1 |
Chengdu Rongcheng
|
|
2026-04-11 |
Chongqing Tonglianglong
|
2 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-04-05 |
Shenzhen Peng C.
|
5 - 2 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-03-21 |
Henan
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-03-13 |
Wuhan Three Towns
|
4 - 1 |
Dalian Yingbo
|
|
2026-03-08 |
Wuhan Three Towns
|
0 - 2 |
Beijing Guoan
|
|
2025-11-22 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 5 |
Shandong Taishan
|
|
2025-11-02 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 0 |
Wuhan Three Towns
|
|
2025-10-24 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 2 |
Shenzhen Peng C.
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
10 |
7 |
5 |
| 17% |
17% |
67% |
|
83% |
58% |
42% |
Qingdao Hainiu poslední 12 zápasy
|
2026-05-02 |
Qingdao Hainiu
|
3 - 1 |
Shanghai Port
|
|
2026-04-26 |
Qingdao Hainiu
|
4 - 1 |
Shandong Taishan
|
|
2026-04-22 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 0 |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-04-17 |
Qingdao Hainiu
|
0 - 0 |
Qingdao W. Coast
|
|
2026-04-12 |
Tianjin J. Tiger
|
1 - 1 |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-04-04 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 0 |
Henan
|
|
2026-03-20 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 4 |
Zhejiang Pro
|
|
2026-03-15 |
Chengdu Rongcheng
|
1 - 0 |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-03-07 |
Yunnan Yukun
|
3 - 1 |
Qingdao Hainiu
|
|
2025-11-22 |
Zhejiang Pro
|
2 - 2 |
Qingdao Hainiu
|
|
2025-11-02 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 0 |
Wuhan Three Towns
|
|
2025-10-26 |
Beijing Guoan
|
2 - 4 |
Qingdao Hainiu
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
50% |
Tabulka Superliga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Chengdu Rongcheng |
10 |
9 |
1 |
0 |
27 |
9 |
+18 |
28 |
| 2 |
Chongqing Tonglianglong |
10 |
5 |
4 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
19 |
| 3 |
Dalian Yingbo |
9 |
6 |
0 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
18 |
| 4 |
Yunnan Yukun |
9 |
4 |
1 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
13 |
| 5 |
Shandong Taishan |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
11 |
| 6 |
Shanghai Shenhua |
10 |
6 |
2 |
2 |
22 |
15 |
+7 |
10 |
| 7 |
Shenzhen Peng C. |
9 |
3 |
0 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
9 |
| 8 |
Qingdao W. Coast |
10 |
1 |
6 |
3 |
7 |
15 |
-8 |
9 |
| 9 |
Liaoning Tieren |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
16 |
-9 |
7 |
| 10 |
Henan |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
11 |
0 |
6 |
| 11 |
Zhejiang Pro |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
6 |
| 12 |
Shanghai Port |
9 |
3 |
1 |
5 |
14 |
12 |
+2 |
5 |
| 13 |
Beijing Guoan |
9 |
2 |
3 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
4 |
| 14 |
Qingdao Hainiu |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
4 |
| 15 |
Wuhan Three Towns |
9 |
2 |
2 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
3 |
| 16 |
Tianjin J. Tiger |
10 |
2 |
4 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
0 |
Chronologie zápasů v lize
| Wuhan Three Towns |
|
| Qingdao Hainiu |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Wuhan Three Towns |
Qingdao Hainiu |
| 1 |
Chengdu Rongcheng |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 2 |
Chongqing Tonglianglong |
|
|
| 3 |
Dalian Yingbo |
4 - 1 |
|
| 4 |
Yunnan Yukun |
|
3 - 1 |
| 5 |
Shandong Taishan |
|
|
| 6 |
Shanghai Shenhua |
|
2 - 0 |
| 7 |
Shenzhen Peng C. |
|
|
| 8 |
Qingdao W. Coast |
|
|
| 9 |
Liaoning Tieren |
|
|
| 10 |
Henan |
|
|
| 11 |
Zhejiang Pro |
2 - 0 |
|
| 12 |
Shanghai Port |
|
|
| 13 |
Beijing Guoan |
0 - 2 |
|
| 14 |
Qingdao Hainiu |
|
- |
| 15 |
Wuhan Three Towns |
- |
|
| 16 |
Tianjin J. Tiger |
|
1 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Wuhan Three Towns |
Qingdao Hainiu |
| Vítězství |
2 |
3 |
| Remízy |
2 |
2 |
| Prohry |
5 |
4 |
| Vstřelené góly |
12 |
11 |
| Obdržené góly |
18 |
13 |
| Průměr vstřelené góly |
1.33 |
1.22 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
1.44 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
89% |
78% |
| Skórují Oba Týmy |
56% |
56% |
| Nad 1.5 |
89% |
67% |
| Nad 2.5 |
56% |
44% |
| Nad 3.5 |
44% |
44% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
0 |
| Remízy |
0 |
1 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
6 |
2 |
| Obdržené góly |
4 |
7 |
| Průměr vstřelené góly |
1.50 |
0.50 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
1.75 |
| Zápasy vstřelené góly |
50% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
75% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
25% |
50% |
| Nad 1.5 |
75% |
75% |
| Nad 2.5 |
25% |
25% |
| Nad 3.5 |
25% |
25% |
Celková statistika pro Superliga
| Zápasy (76) |
| Domácí vítězství |
51% |
| Remízy |
22% |
| Vítězství pro hosta |
26% |
| Odehrané zápasy |
32% |
| Góly (222) |
| Góly na zápas |
2.92 |
| Góly doma na zápas |
1.80 |
| Góly hosta na zápas |
1.12 |
| Domácí tým skóroval v |
83% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
57% |
| Nad 1.5 |
75% |
| Nad 2.5 |
55% |
| Nad 3.5 |
32% |
Wuhan Three Towns další 6 zápasy
|
2026-05-10 |
Qingdao W. Coast
|
- |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-05-16 |
Wuhan Three Towns
|
- |
Liaoning Tieren
|
|
2026-05-20 |
Shanghai Shenhua
|
- |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-05-24 |
Shandong Taishan
|
- |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-05-31 |
Wuhan Three Towns
|
- |
Yunnan Yukun
|
|
2026-06-27 |
Beijing Guoan
|
- |
Wuhan Three Towns
|
Qingdao Hainiu další 6 zápasy
|
2026-05-10 |
Qingdao Hainiu
|
- |
Dalian Yingbo
|
|
2026-05-15 |
Beijing Guoan
|
- |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-05-20 |
Liaoning Tieren
|
- |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-05-24 |
Qingdao Hainiu
|
- |
Chongqing Tonglianglong
|
|
2026-05-30 |
Shenzhen Peng C.
|
- |
Qingdao Hainiu
|
|
2026-06-26 |
Qingdao Hainiu
|
- |
Yunnan Yukun
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.20 |
3.40 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
49% |
16% |
35% |
|
1 @ 2.20 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.36 |
1.62 |
| Pravděpodobnost |
58% |
42% |
|
1X @ 1.36 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.22 |
4.00 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Nad 1.5 @ 1.22 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.80 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Nad 2.5 @ 1.80 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.75 |
1.40 |
| Pravděpodobnost |
|
40% |
60% |
|
Pod 3.5 @ 1.40 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.62 |
2.20 |
| Pravděpodobnost |
|
55% |
45% |
|
Ano @ 1.62 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-06 08:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!