Skupina o udržení - Malta

neděle, 26.04.2026
14:00
Zabbar

Zabbar

Sliema Wand.

Sliema Wand.

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0)
Informace
Město
Domácí: Zabbar
Hosté: Sliema
Vzdálenost: 5.1 km
Čas spuštění
Hodina: 14:00 (15:00 místní čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
3.59 3.25 1.87 X2 1.79 1.22
29% 32% 39% 1.22 34% 66%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.26 1.89 1.78 3.26 1.29
70% 30% 47% 53% 27% 73%

Poslední 4 přímé zápasy

2026-01-16 Sliema Wand. 1 - 0 Zabbar
2025-08-16 Zabbar 1 - 2 Sliema Wand.
2025-01-04 Zabbar 1 - 0 Sliema Wand.
2024-10-20 Sliema Wand. 2 - 0 Zabbar
V R P +1.5 +2.5 +3.5
1 0 3 2 1 0
25% 0% 75% 50% 25% 0%

Zabbar poslední 12 zápasy

2026-04-19 Tarxien 3 - 3 Zabbar
2026-04-15 Mosta 2 - 1 Zabbar
2026-04-11 Birkirkara 1 - 0 Zabbar
2026-03-15 Tarxien 1 - 1 Zabbar
2026-03-07 Zabbar 5 - 3 Mosta
2026-03-04 Birkirkara 2 - 1 Zabbar
2026-02-28 Gzira Utd 1 - 1 Zabbar
2026-02-21 Birkirkara 0 - 3 Zabbar
2026-02-17 Zabbar 0 - 0 Valletta
2026-02-13 Hamrun Spartans 0 - 0 Zabbar
2026-02-07 Zabbar 1 - 2 Marsaxlokk
2026-02-04 Hibernians 2 - 1 Zabbar
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 9 7 2
17% 42% 42% 75% 58% 17%

Sliema Wand. poslední 12 zápasy

2026-04-19 Mosta 2 - 2 Sliema Wand.
2026-04-14 Sliema Wand. 1 - 0 Birkirkara
2026-04-10 Sliema Wand. 1 - 1 Hibernians
2026-03-14 Sliema Wand. 2 - 1 Gzira Utd
2026-03-07 Sliema Wand. 0 - 1 Floriana
2026-02-28 Tarxien 1 - 1 Sliema Wand.
2026-02-21 Valletta 0 - 1 Sliema Wand.
2026-02-17 Birkirkara 1 - 1 Sliema Wand.
2026-02-14 Naxxar Lions 1 - 1 Sliema Wand.
2026-02-08 Mosta 0 - 1 Sliema Wand.
2026-02-03 Marsaxlokk 1 - 1 Sliema Wand.
2026-01-31 Hamrun Spartans 2 - 0 Sliema Wand.
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 6 2 8 2 1
33% 50% 17% 67% 17% 8%

Tabulka Skupina o udržení

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Sliema Wand. 14 5 6 3 14 14 0 21
2 Birkirkara 15 4 6 5 13 13 0 18
3 Hibernians 15 4 4 7 16 21 -5 16
4 Tarxien 15 2 6 7 17 28 -11 12
5 Zabbar 14 2 5 7 17 21 -4 11
6 Mosta 15 2 3 10 13 31 -18 9

Chronologie zápasů v lize

Zabbar    
Sliema Wand.    
Domácí    
Hosté    

Zápasy domácí/hosté

P Klub Zabbar Sliema Wand.
1 Sliema Wand.   -
2 Birkirkara    
3 Hibernians    
4 Tarxien    
5 Zabbar -  
6 Mosta   2 - 2

Statistiky týmu

  Zabbar Sliema Wand.
Vítězství 2 5
Remízy 5 6
Prohry 7 3
Vstřelené góly 17 14
Obdržené góly 21 14
Průměr vstřelené góly 1.21 1.00
Průměr obdržené góly 1.50 1.00
Zápasy vstřelené góly 64% 86%
Zápasy obdržené góly 79% 71%
Skórují Oba Týmy 57% 57%
Nad 1.5 71% 64%
Nad 2.5 57% 21%
Nad 3.5 14% 14%
  Domácí Hosté
Vítězství 1 2
Remízy 1 5
Prohry 2 1
Vstřelené góly 6 8
Obdržené góly 8 8
Průměr vstřelené góly 1.50 1.00
Průměr obdržené góly 2.00 1.00
Zápasy vstřelené góly 50% 88%
Zápasy obdržené góly 75% 75%
Skórují Oba Týmy 50% 62%
Nad 1.5 75% 75%
Nad 2.5 75% 12%
Nad 3.5 25% 12%

Celková statistika pro Skupina o udržení

Zápasy   (11)
Domácí vítězství 45%
Remízy 55%
Vítězství pro hosta 0%
Odehrané zápasy 73%
Góly   (28)
Góly na zápas 2.55
Góly doma na zápas 1.55
Góly hosta na zápas 1.00
Domácí tým skóroval v 82%
Hostující tým skóroval v 55%
Skórují Oba Týmy 55%
Nad 1.5 64%
Nad 2.5 45%
Nad 3.5 36%

Zabbar další 4 zápasy

2026-04-30 Zabbar - Hibernians
2026-05-03 Zabbar - Hibernians
2026-05-05 Zabbar - Tarxien
2026-05-10 Zabbar - Tarxien

Sliema Wand. další 4 zápasy

2026-04-30 Tarxien - Sliema Wand.
2026-05-03 Tarxien - Sliema Wand.

Kurzy a pravděpodobnosti

Standardní 1X2 1 X 2
Kurzy 3.59 3.25 1.87
Pravděpodobnost 29% 32% 39%
X2 @ 1.22
Dvojitá šance 1X X2
Kurzy 1.79 1.22
Pravděpodobnost 34% 66%
X2 @ 1.22
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.28 3.26
Pravděpodobnost   70% 30%
Nad 1.5 @ 1.28
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.89 1.78
Pravděpodobnost   47% 53%
Pod 2.5 @ 1.78
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.26 1.29
Pravděpodobnost   27% 73%
Pod 3.5 @ 1.29
Skórují Oba Týmy Ano Ne
Kurzy   1.75 1.92
Pravděpodobnost   51% 49%
Ano @ 1.75

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 12:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!