Superliga - Zambie
neděle, 11.10.2026
14:00
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Lusaka |
| Hosté: |
Chililabombwe |
| Vzdálenost: |
342.1 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.35 |
2.50 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.52 |
| 36% |
36% |
28% |
1.28 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.68 |
2.05 |
|
|
|
3.20 |
1.30 |
|
|
|
6.11 |
1.10 |
| 51% |
49% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
15% |
85% |
Poslední 6 přímé zápasy
|
2026-03-15 |
Zanaco
|
1 - 1 |
Konkola Blades
|
|
2025-10-19 |
Konkola Blades
|
0 - 1 |
Zanaco
|
|
2024-03-16 |
Konkola Blades
|
0 - 0 |
Zanaco
|
|
2023-10-21 |
Zanaco
|
3 - 0 |
Konkola Blades
|
|
2022-01-29 |
Konkola Blades
|
1 - 1 |
Zanaco
|
|
2021-09-25 |
Zanaco
|
0 - 2 |
Konkola Blades
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
1 |
|
4 |
1 |
0 |
| 33% |
50% |
17% |
|
67% |
17% |
0% |
Zanaco poslední 12 zápasy
|
2026-10-03 |
Nchanga Rangers
|
0 - 1 |
Zanaco
|
|
2026-05-24 |
ZESCO United
|
6 - 1 |
Zanaco
|
|
2026-05-20 |
Kabwe Warriors
|
0 - 0 |
Zanaco
|
|
2026-05-16 |
Zanaco
|
1 - 0 |
Nchanga Rangers
|
|
2026-05-12 |
NAPSA Stars
|
2 - 0 |
Zanaco
|
|
2026-05-06 |
Zanaco
|
0 - 0 |
Red Arrows
|
|
2026-05-02 |
Zanaco
|
2 - 0 |
Mines United
|
|
2026-04-29 |
Power Dynamos
|
2 - 0 |
Zanaco
|
|
2026-04-22 |
Zanaco
|
1 - 2 |
Green Eagles
|
|
2026-04-12 |
Mufulira Wand.
|
2 - 0 |
Zanaco
|
|
2026-04-05 |
Kafue Celtic
|
1 - 2 |
Zanaco
|
|
2026-03-19 |
Mutondo Stars
|
0 - 2 |
Zanaco
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
3 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
25% |
8% |
Konkola Blades poslední 12 zápasy
|
2026-10-03 |
Konkola Blades
|
2 - 1 |
Power Dynamos
|
|
2026-05-23 |
Nchanga Rangers
|
1 - 2 |
Konkola Blades
|
|
2026-05-17 |
Konkola Blades
|
0 - 0 |
NAPSA Stars
|
|
2026-05-14 |
Mines United
|
1 - 2 |
Konkola Blades
|
|
2026-05-02 |
Konkola Blades
|
1 - 2 |
Power Dynamos
|
|
2026-04-29 |
Red Arrows
|
1 - 1 |
Konkola Blades
|
|
2026-04-16 |
Konkola Blades
|
2 - 0 |
Mufulira Wand.
|
|
2026-04-12 |
Green Eagles
|
1 - 1 |
Konkola Blades
|
|
2026-04-01 |
Konkola Blades
|
1 - 1 |
Mutondo Stars
|
|
2026-03-28 |
Konkola Blades
|
0 - 1 |
Nkwazi
|
|
2026-03-19 |
Green Buffaloes
|
0 - 0 |
Konkola Blades
|
|
2026-03-15 |
Zanaco
|
1 - 1 |
Konkola Blades
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
4 |
0 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
33% |
0% |
Tabulka Superliga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Nkana |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
MUZА |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
4 |
| 3 |
Konkola Blades |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Zanaco |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
NAPSA Stars |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 6 |
Trident |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 7 |
Kansanshi Dynamos |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 7 |
Makeni All Stars |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 9 |
Power Dynamos |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Nchanga Rangers |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
|
| 1 |
Green Eagles |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Red Arrows |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 3 |
Green Buffaloes |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Kabwe Warriors |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 5 |
Roan United |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
ZESCO United |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 6 |
Nkwazi |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 8 |
Chirundu United |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 9 |
Mufulira Wand. |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 10 |
Mutondo Stars |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
0 |
Chronologie zápasů v lize
| Zanaco |
|
| Konkola Blades |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Statistiky týmu
| |
Zanaco |
Konkola Blades |
| Vítězství |
1 |
1 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
0 |
0 |
| Vstřelené góly |
1 |
2 |
| Obdržené góly |
0 |
1 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
2.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
0% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
0% |
100% |
| Nad 1.5 |
0% |
100% |
| Nad 2.5 |
0% |
100% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
0 |
0 |
| Vstřelené góly |
0 |
0 |
| Obdržené góly |
0 |
0 |
| Průměr vstřelené góly |
0.00 |
0.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.00 |
0.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
0% |
0% |
| Zápasy obdržené góly |
0% |
0% |
| Skórují Oba Týmy |
0% |
0% |
| Nad 1.5 |
0% |
0% |
| Nad 2.5 |
0% |
0% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro Superliga
| Zápasy (18) |
| Domácí vítězství |
28% |
| Remízy |
39% |
| Vítězství pro hosta |
33% |
| Odehrané zápasy |
5% |
| Góly (39) |
| Góly na zápas |
2.17 |
| Góly doma na zápas |
1.11 |
| Góly hosta na zápas |
1.06 |
| Domácí tým skóroval v |
56% |
| Hostující tým skóroval v |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
| Nad 1.5 |
56% |
| Nad 2.5 |
39% |
| Nad 3.5 |
28% |
Zanaco další 6 zápasy
|
2026-10-15 |
Makeni All Stars
|
- |
Zanaco
|
|
2026-10-17 |
Zanaco
|
- |
NAPSA Stars
|
|
2026-10-24 |
Zanaco
|
- |
Kansanshi Dynamos
|
|
2026-10-31 |
Trident
|
- |
Zanaco
|
|
2026-11-04 |
Zanaco
|
- |
MUZА
|
|
2026-10-15 |
Makeni All Stars
|
- |
Zanaco
|
Konkola Blades další 6 zápasy
|
2026-10-14 |
Konkola Blades
|
- |
MUZА
|
|
2026-10-17 |
Kansanshi Dynamos
|
- |
Konkola Blades
|
|
2026-10-25 |
Konkola Blades
|
- |
Nkana
|
|
2026-11-01 |
Makeni All Stars
|
- |
Konkola Blades
|
|
2026-11-05 |
Konkola Blades
|
- |
Trident
|
|
2026-10-14 |
Konkola Blades
|
- |
MUZА
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.35 |
2.50 |
3.40 |
| Pravděpodobnost |
36% |
36% |
28% |
|
1X @ 1.28 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.28 |
1.52 |
| Pravděpodobnost |
61% |
39% |
|
1X @ 1.28 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.68 |
2.05 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Nad 1.5 @ 1.68 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.20 |
1.30 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Pod 2.5 @ 1.30 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
6.11 |
1.10 |
| Pravděpodobnost |
|
15% |
85% |
|
Pod 3.5 @ 1.10 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.40 |
1.49 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Ne @ 1.49 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-11 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!