2. liga - Slovensko

sobota, 01.08.2026
18:00
Zlate Moravce

Zlate Moravce

Banik Lehota

Banik Lehota

Informace
Město
Domácí: Zlaté Moravce
Hosté: Lehota pod Vtacnikom
Vzdálenost: 37.6 km
Stadion
Stadion: ViOn
Kapacita: 4 000
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 18:00 (19:00 místní čas)

Poslední 2 přímé zápasy

2026-05-15 Banik Lehota 3 - 3 Zlate Moravce
2025-10-31 Zlate Moravce 1 - 1 Banik Lehota

Zlate Moravce poslední 12 zápasy

2026-07-26 Slovan Brat. B 0 - 1 Zlate Moravce
2026-07-08 Skalica 2 - 1 Zlate Moravce
2026-06-27 Zlate Moravce 2 - 0 Dukla B. Bystrica
2026-06-20 Inter Bratislava 0 - 1 Zlate Moravce
2026-05-15 Banik Lehota 3 - 3 Zlate Moravce
2026-05-08 Zlate Moravce 1 - 0 Petrzalka
2026-05-02 Puchov 1 - 0 Zlate Moravce
2026-04-26 Zlate Moravce 0 - 1 Pohronie
2026-04-21 Stara Lubovna 4 - 2 Zlate Moravce
2026-04-17 Zlate Moravce 1 - 2 STK Šamorín
2026-04-12 MSK Žilina B 1 - 4 Zlate Moravce
2026-04-07 OFK Malzenice 1 - 0 Zlate Moravce
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 6 5 3
42% 8% 50% 50% 42% 25%

Banik Lehota poslední 12 zápasy

2026-07-25 Banik Lehota 3 - 3 Pohronie
2026-07-04 Banik Lehota 2 - 1 Třinec
2026-06-19 Tatran LM 2 - 2 Banik Lehota
2026-05-15 Banik Lehota 3 - 3 Zlate Moravce
2026-05-08 Dukla B. Bystrica 4 - 1 Banik Lehota
2026-05-01 Banik Lehota 1 - 0 Inter Bratislava
2026-04-26 Slavia TU Kosice 1 - 1 Banik Lehota
2026-04-22 Petrzalka 2 - 1 Banik Lehota
2026-04-18 Banik Lehota 3 - 3 Puchov
2026-04-10 Pohronie 1 - 2 Banik Lehota
2026-04-04 Banik Lehota 1 - 2 Stara Lubovna
2026-03-28 STK Šamorín 0 - 1 Banik Lehota
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 9 5
33% 42% 25% 83% 75% 42%

Tabulka 2. liga

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Tatran LM 1 1 0 0 5 0 +5 3
2 Povazska Bystrica 1 1 0 0 3 1 +2 3
3 Petrzalka 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 STK Šamorín 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Tatran Presov 1 1 0 0 2 1 +1 3
6 Zlate Moravce 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Banik Lehota 1 0 1 0 3 3 0 1
7 Pohronie 1 0 1 0 3 3 0 1
9 Zvolen 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Slovan Galanta 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Humenne 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Slovan Brat. B 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Inter Bratislava 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 MSK Žilina B 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 OFK Malzenice 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 MFK Bytca 1 0 0 1 0 5 -5 0

Chronologie zápasů v lize

Zlate Moravce  
Banik Lehota  
Domácí  
Hosté  

Statistiky týmu

  Zlate Moravce Banik Lehota
Vítězství 1 0
Remízy 0 1
Prohry 0 0
Vstřelené góly 1 3
Obdržené góly 0 3
Průměr vstřelené góly 1.00 3.00
Průměr obdržené góly 0.00 3.00
Zápasy vstřelené góly 100% 100%
Zápasy obdržené góly 0% 100%
Skórují Oba Týmy 0% 100%
Nad 1.5 0% 100%
Nad 2.5 0% 100%
Nad 3.5 0% 100%
  Domácí Hosté
Vítězství 0 0
Remízy 0 0
Prohry 0 0
Vstřelené góly 0 0
Obdržené góly 0 0
Průměr vstřelené góly 0.00 0.00
Průměr obdržené góly 0.00 0.00
Zápasy vstřelené góly 0% 0%
Zápasy obdržené góly 0% 0%
Skórují Oba Týmy 0% 0%
Nad 1.5 0% 0%
Nad 2.5 0% 0%
Nad 3.5 0% 0%

Celková statistika pro 2. liga

Zápasy   (8)
Domácí vítězství 25%
Remízy 25%
Vítězství pro hosta 50%
Odehrané zápasy 3%
Góly   (25)
Góly na zápas 3.12
Góly doma na zápas 1.25
Góly hosta na zápas 1.88
Domácí tým skóroval v 62%
Hostující tým skóroval v 88%
Skórují Oba Týmy 50%
Nad 1.5 88%
Nad 2.5 50%
Nad 3.5 38%

Zlate Moravce další 6 zápasy

2026-08-10 Povazska Bystrica - Zlate Moravce
2026-08-15 Zlate Moravce - MSK Žilina B
2026-08-22 MFK Bytca - Zlate Moravce
2026-08-29 Zlate Moravce - Slovan Galanta
2026-09-05 Tatran Presov - Zlate Moravce
2026-09-12 Zlate Moravce - Zvolen

Banik Lehota další 6 zápasy

2026-08-08 Banik Lehota - OFK Malzenice
2026-08-15 STK Šamorín - Banik Lehota
2026-08-22 Banik Lehota - Slovan Brat. B
2026-08-29 Banik Lehota - Humenne
2026-09-05 Povazska Bystrica - Banik Lehota
2026-09-12 Banik Lehota - MSK Žilina B

*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-07-29 16:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!